Bank Asya 1.Lig 29.Hafta | Samsunspor'umuz - Eskişehirspor

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 30 Mart 2008, 15:55:51

« önceki - sonraki »

target_t.t.b

10000+9000 bu maç inşallah ben de samsunda olcam bu maç.ALLAH ın izniyle bunu da alıcaz.bütün samsun maça yeter artık uyuduğunuz

Meskenler

bu macı kaybetme gbı bı lüksümüz yok artık

es es taraftarıda buyuk ıhtımal gelıcektır

cem 55

beyler bizim için önemli bi mac herkes takımına inandıgını belirten güzel msjlar yazıyo ama mümkünse kıskırtıcı alaycı karsı tarafı tahrik edici msjlar yazmayalım ben eskişehirde 4 sene okudum gerçekten aklı basında düzgün takımına sahip çıkan bi taraftar profilleri var bu sene orda cokta iyi karsılanmadıgımız dogru gereksiz karsılıklı atısmalar oldu ama bunlar futbolun içinde olan seyler ve büyütmenin anlamı yok eskişehir taraftarları mutlaka bu hafta sitemizi ziyaret edeceklerdir karsılıklı polemige girmenin kimseye fayda getirmeyecegine inanıyorum takımımız iyi gidiyo gencler inanarak oynuyo insallah bu haftada futbolcu kardeşlerimize cok büyük destek verecez hayırlısıylada bu macı kazanacaz

celebi

Alıntı yapılan: meskenler55 - 30 Mart 2008, 16:50:21
bu macı kaybetme gbı bı lüksümüz yok artık

es es taraftarıda buyuk ıhtımal gelıcektır

eskişehirdeyken maçta adamlar stadı yaklaşiık olarak doldurmuşlardır. yönetime söylemek gerek. maraton 2. katta açılsın ve stad full olsun ve olacaktır da.

target_t.t.b

taraftar olduktan sonra orası maç saatinde de olsam mutlaka açılacaktır ama beni asıl düşündüren yine grupların ayrılmış olması.hala neyin kavgasıdır anlamadım neden 3 maç yan yana olamıyoruz????

Recep

bütün gruplar samsunspor un başarısı için çalışıyor
lütfen ayrı gayrı yok her şey SAMSUNSPOR için
büyük SAMSUNSPOR taraftarı her şeyin en iyisine layık

GençKozluklu

Arkadaşlar ES ES ide yeneriz Allahın izniyle. Hocamıza güveniyorum. Celil'i çıkarttı oyuna soktuğu Ramazan girer girmez gol yaptı. Bu da hocanın planının tutuğunu gösteriyor.

Tutmasada Celil yorulduğu için çıkartmış olmalı. Yani hoca bir şeyler yapıyor. Orası kesin.

Bizde taraftar olarak takıma sahip çıkalım. Rakip taraftarada saygı duyarak, küfür etmeden centilmence davranalım. SAMSUN'a yakışan budur. SAMSUNSPOR'un bütün illerden sempati tuyanlar var. Onları en azından rencide etmemliyiz.

Küfürsüz, daha seviyeli yazılar yazabilmek dileklerimle...

ES ES maçında SAMSUNSPOR'a başarılar dilerim.

Haydi SAMSUN; SAMSUNSPOR gibi oynayama devam et yeter.

faust

Arkadaşlar tekrar tebrikler.Müthiş bir seri yakaladı Samsun.Ama buna rağmen ilk 6 mucize ötesi olur.Kalan 6 haftada birbirinden zorlu maçlara çıkacaksınız.Kalan 6 maç için 7 puan çok büyük fark.Bence bundan sonra Samsun için prestij maçları başlıyor.Tabii ki az da olsa şansını sonuna kadar kovalayacak Samsun ama neredeyse imkansız.Eses bugün anormal bir beraberlik aldı ve şansını zora soktu.Jeneriklere girecek komik goller kaçtı ve İstanbul kalecisi inanılmaz kurtarışlar yaptı.Bu sonuçla Eses,2 puan öne geçme ve Samsunda berabere kalma kredisini yitirdi.Haftaya Samsunda kazanmak zorunda olan bir takımla oynayacaksınız ama Esesde işler iyi gitmiyor.Taraftarın anormal bir tepkisi vardı maçtan sonra.İnşallah hakemin maçın skoruna etki etmediği temiz bir maç olur;başarılar...(Yanlışlıkla Malatya maçı bölümüne yazdığım yazımı buraya kopyaladım)...

amisos55

arkadaşlar takım bütün zor şartlara rağmen kazandı.takımdaki motivasyonu ve seriye destek için haftaya herkes maça.Ben kendi adıma samsun taraftarı olmayan ama samsunsporun büyüklüğünü anlatarak hayatta 5 kere bile maça gitmemiş arkadaşlarımı maça götürüyorum.Haftaya herkes yanına bulabildiği kadar arkadaşını maça getirsin.Bu arada neden maraton 2.kat açılmıyor en çok desteğe ihtiyaç olduğu zamanda. güvenlik sorunu yoksa buradan organize olalım ve 2.katta açılsın stadı 2 saat önceden dolduralım.Daima Samsunsporumuz, Ruhumuz yeter....

target_t.t.b

Alıntı yapılan: faust - 30 Mart 2008, 17:22:29
    Arkadaşlar tekrar tebrikler.Müthiş bir seri yakaladı Samsun.Ama buna rağmen ilk 6 mucize ötesi olur.Kalan 6 haftada birbirinden zorlu maçlara çıkacaksınız.Kalan 6 maç için 7 puan çok büyük fark.Bence bundan sonra Samsun için prestij maçları başlıyor.Tabii ki az da olsa şansını sonuna kadar kovalayacak Samsun ama neredeyse imkansız.Eses bugün anormal bir beraberlik aldı ve şansını zora soktu.Jeneriklere girecek komik goller kaçtı ve İstanbul kalecisi inanılmaz kurtarışlar yaptı.Bu sonuçla Eses,2 puan öne geçme ve Samsunda berabere kalma kredisini yitirdi.Haftaya Samsunda kazanmak zorunda olan bir takımla oynayacaksınız ama Esesde işler iyi gitmiyor.Taraftarın anormal bir tepkisi vardı maçtan sonra.İnşallah hakemin maçın skoruna etki etmediği temiz bir maç olur;başarılar...(Yanlışlıkla Malatya maçı bölümüne yazdığım yazımı buraya kopyaladım)...
faust kardeşim söylediklerinde haklısın ama ben hep şuna inanmışımdır süper lig e çıkmak bir hava işdir aslına bakıldığında kadrolar arasında pek de bi fark yok.geçmişte de böyle oldu genellikle.ilk 6 ya kalmak mucize değil ki öyle olsa bile kalan maçlara prestij gözüyle değil play off a kalma isteğiyle bakmak en azından gelecek sene koyulacak g-hedef için müthiş bi referans olacakatır

maviay55

walla seri yakalamışken..es-es bu kadar saçmalamışken..3 puan süpriz olmaz.bu hava dewam etmeli..yeni maraton da açılır süper atmosfer olur es-es i de deviririz abicim..ilk yarıdaki maçta es-es te olanlar bilir ii top oynayıp öne de geçip 2-1 vermiştik maçı   :-\ neden olmasın  o günden daha iiyiz daha moralliyiz..

durgun

Sömeşiler olarak birleşsek gene maratonda yerimizi alsakbak ozaman sen takım ne hale geliyor!!

Çaðrý55

en azından takım adına önemli maçlarda birleşilebilir bu maçıda alıcaz inşallah eskişehirliler biraz umutsuz konuşuyorlar inşallah dedikleri kadar vardır biz alırız

target_t.t.b

ya artık önemli maç önemsiz maç farketmez birşleşelim artık ya birleşelim.

cembaba

yaa arkadaşlar, burda da aynı konu acılacak gene ama ben sadece sunu soylemek istiyorum. Tribünler Birleştiği Zaman İyi Herşey Cok GuzeL Hos ta. 2. Maç Kimse Kovalamıyor. Bakıyoruz 2. Maç A grubundan 10 kısı B Grubundan 20 Kısı Arkadaşlar Böyle Şey Olmaz. Bizde Birleşmek İstiyoruz Sakın Yanlış Anlaşılmasın Ama. Her Grup Geçen Haftaki Gibi Adam Toplasa O Tribün Yıkılır. Fakat Toplanmıyor. Toplansa Bile Saga Sola Kacılıyor. Yazık Gercekten :( Neyse Bir Birleşme Olursa Gene Farketmez Yani. De Benim Şahsi Fikrim olmaz Böyle...