Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

King Of The North

10 da 10 kulağa ne hoş geliyor.Mardin maçı ve MALatya maçından alacağımız 6 puanla bizi kimse tutamaz.Ne Sakarya ne Eskişehir.

kuzeykale

Arkadaşlar kafama takılan birkaç soru işareti var. Futbolculara para verildimi verildi ise futbolcularımızı tatmin ettimi ? 
       Neden diye  sorarsak  sanırım parasını alan topçunun kafasındaki soru işaretleri kalkar ve kendini psikolojik anlamda rahat hisseder. Buda  zor deplasmanların üzerine galibiyet serisinin devamı anlamına gelir görüşündeyim.
        İnşallah futbolcularımızın her daim sorunu olan para,  bir şekilde bulunup ödeme yapılırda (mardin kapı şen olur havasıyla )maçı kazanırız. 
        Herşey paraylamı dersek futbolda herşey  parayla oluyor kardeşler. Futbolcular taraftar için takımı ligde bırakacaklar, bu sözü daha önce vermişlerdi ,  paralarınıda zamanında alırlarsa bu saatten sonra olmaz denilen playofa bile ışık görünebilir. Celilin açıklamalarından anladığım budur.
        yanılıyormuyum bilmiyorum. sevgilerle

King Of The North

5-6 AYDIR para almıyorlar sadece prim alıyolar sanırım.

US

18 Mart 2008, 20:10:48 #63 Son düzenlenme: 18 Mart 2008, 20:17:00 berusa55
macı insallah alacagız eger alırsak 1-0 alırız gibime geliyor...

SaMsUnSpOr 55

18 Mart 2008, 20:17:05 #64 Son düzenlenme: 18 Mart 2008, 20:22:29 berusa55
Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 18 Mart 2008, 20:10:48
macı insallah alacagız eger alırsak 1-0 alırız gibime geliyor...

1-0 ne demek 5 atıcaz 5

Nuri Asan

18 Mart 2008, 20:48:13 #65 Son düzenlenme: 18 Mart 2008, 20:50:11 PiyanistOnur
Bu maçı kazanmaya kazanırızda sonradan 7 haftada 0 çektiğimize yanarız,eğer Samsunspor'umuz da  takımımızdada para olsaydı stad gelin gibi süslenmişti an itibari ile :'(

Skor tahminim: Samsunsporumuz 3*1 kazanır,4 te olabilir belki kaleci Ercü mucize gerçekleştirip gol yemez ise 3*0 yada 4*0

durgun

MeL_55

AlıntıMARDİNE DİKKAT

Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, Mardinspor maçının önemine değinerek, "Rakibimiz küme düştü gibi. Bunun için rahat oynayacaklar. Bu tür maçlar her zaman zor geçer" dedi

ZOR MAÇ OLACAK
Üst üste iki deplasmandan da zaferler ayrılan Samsunspor'da Teknik direktör Orhan Kapucu, zor günlerin geride kaldığını söyledi. Kapucu, "Elazığspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor galibiyetleriyle hem ateş hattından biraz olsun uzaklaştık, hem de geleceğe dair daha rahat düşünme fırsatı bulduk. Şimdi önümüzde zorlu bir Mardinspor karşılaşması var. Bu maçı da kazandığımız zaman hedefimizi belirleyeceğiz" diye konuştu.

MARDİNSPOR RAHAT
Mardinspor'un ligde kalma umutlarının hemen hemen bittiğini ve bu yüzden daha oynayacağının altını çizen Kapucu,"Rakibimiz küme düştü gibi. Artık bu takımdaki futbolcuların amacı, kendilerini gösterip, önümüzdeki sezon başka takımlara transfer olmaktır. Böyle bir rakiple oynamak, her takım açısından zor olur. Süper Lig'de Kasımpaşa'nın durumu gibi. Mardinspor ne kadar kendisini göstermek için oynayacak olsada biz de kazanmak için sahaya çıkacağız" dedi.

30 PUAN HEDEFİNİ HATIRLATTI
Boluspor maçı sonrası hedeflerinin 10 maçta 30 puan olduğunu söylediğini hatırlatan Kapucu, "Ben Boluspor maçı sonrası önümüzde 10 maç var ve bu karşılaşmalardan 30 puan almak istiyoruz dediğimde, bazı çevreler aksini iddia etmişti. Nitekim 2 karşılaşma oynadık ve kazandık. Ancak işimiz bitmiş değil. 8 maçımız var ve sezonu adımıza yakışır bir yerde bitirmek için diğer maçlarımızı da kazanmak istiyoruz" diye konuştu.

cembaba

harbiden belli olmuyor yani.. bi bakmısınız play-off a kalmısız daha :D

yaman55

biz samsunsporuz düşeriz de çıkarızda belli olmaz

MeL_55

AlıntıKANATLARDAN VURACAĞIZ

Mardinspor'u kanatlardan yapılan etkili ortalarla vurmayı hedefleyen Kapucu, antrenman sonrası Caner ve Turgut'a orta şut çalışması yaptırdı. Kapucu, "Rakibimiz, kanat organizasyonlarında çok başarısız" dedi

MORALLER YERİNDE
Elazığspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u deplasmanda yenip lige tutunan Samsunspor'da Mardinspor maçı öncesi moraller yerinde. Üst üste iki deplasmandan da zaferle dönen Kırmızı- Beyazlılar'da Teknik Direktör Orhan Kapucu, küme düşmesine kesin gözle bakılan Mardinspor'u kanat organizasyonlarıyla vurmayı hedefliyor. Kapucu, "Rakibimiz her ne kadar ligin son sırasında olsa bile zor maç olacak" diye konuştu.

RAKİBİN ZAAFLARI
Mardinspor'un en büyük zaafının kanattan yapılan etkili ortalar olduğunu vurgulayan Kapucu, "Rakibimizin defansı kanat organizasyonlarında çok etkisiz. Ancak ligdeki durumlarından dolayı rahat oynayacaklar. Bu bizim işimizi biraz zorlaştıracak. Yine de ben Mardinspor'u kanatlardan yapılan ortalarla yenebileceğimizi düşünüyorum. Tabi ki tek kazanma yolumuz bu değil. Başka yapacaklarımızda olacaktır" dedi.

TAKIM TAM KADRO
Takımda sakat ve cezalı oyuncu olmamasının da mutluluk verici olduğunu söyleyen Kapucu, "Uzun bir zamandan sonra ilk defa tam kadro sahaya çıkacağız. Serkan Aykut'un da sakatlığı tamamen geçti. Bu futbolcumuzun kondisyon depolaması için ona özel bir program uygulayacağız. Mardinspor ve geride kalan 7 maçımızda da galibiyeti hedefliyoruz. Herkes Samsunspor'un gerçek gücünü görecektir" diye sözlerine son verdi. Selçuk KAYA

AlıntıKAPUCU İDMANDAN KOVDU

Dün yapılan çift kalede oyuncularını birbirleriyle tartışmamaları konusunda uyaran Kapucu, Feridun'un Sefa'ya bağırmasını duyunca iki oyuncuyu da antrenmandan kovdu

Mardinspor mesaisine dün başlayan Samsunspor çift kale maç yaptı. Çift kale öncesi Teknik Direktör Orhan Kapucu, oyuncularını birbirlerine bağırmamaları konusunda sert bir dille uyardı. Ancak bir pozisyon sonrası Feridun, Sefa'ya 'Bana niye pas atmıyorsun?' diye bağırınca, Kapucu, iki oyuncuyu da antrenmandan kovdu. Bu iki futbolcunun kadro dışı kalıp kalmayacağı konusunda bir açıklama yapılmazken, Feridun'un uyarılacağı öğrenildi.

yaman55

pitbul055

adam gibi adam deli orhan.çıldırtacak gibi geliyor orhan hoca bizi.ben inanmaya başladım 10 da 10'a.

King Of The North

3 maç daha kazanalım ligde kalalım,ben de açıkcası gaza gelip play-off dedim ama mucize gerekiyor bunun için,Mardin,MALatya ve Es Es maçından alacağımız 9 puanla bunları da konuşmaya başlıcaz inşallah.

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: pitbul055 - 19 Mart 2008, 15:56:03
adam gibi adam deli orhan.çıldırtacak gibi geliyor orhan hoca bizi.ben inanmaya başladım 10 da 10'a.

bende inanmaya başladım 10 maçta 30 puan