Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

alaçamlý

kesin almamız lazım.ama samsun bu ne yapacağı belli olmaz.istanbul faciasına benzemez ama isteseler çok rahat yeneriz.

veis

inşallah ama maç oynanmadan kazanılmıyor aynı ciddiyetde oynayıp maçı almamız gerekiyor enzor maçlardan alnımızın akıyla çıkdık ve bu maçıda almak zorundayız.

Atakumlu

samsunsporumuzun klasik futbol anlayısı eger ust uste 2 mac kazandıysan 5 mac yatabilirsin artık..egergene boyle davranırlarsa isimiz zor takım bi anda havalara girio ve gereksiz puanlar kaybedioz ama ins bu macı kayıpsız atlatıp derin bi nefes alcaz..

yaman55

Meskenler

edmontdante

İstediklerinde başarı geliyor bunu artık anladık.İsterlerse Mardin'i rahat geçerler

samet

bu maçıda aldığımızda 3 te 3 yapacağız yani sezon başından beri yapamadığımızı yapacağız...

CeLiL_55

Baba biz harbi SamsunSpoRLuYuz harbi Gerekirse simit yeriz gene gideriz maça stadın önünde büyüdük biz delikanlı SamsunSporluyuz biz kessen benim kanım kırmızı beyaz akar Boyarım Heryeri kırmızı beyaz şerefsizim SAMSUNSPOR 55  ;)

celebi

Alıntı yapılan: CeLiL_55 - 17 Mart 2008, 21:54:12
Baba biz harbi SamsunSpoRLuYuz harbi Gerekirse simit yeriz gene gideriz maça stadın önünde büyüdük biz delikanlı SamsunSporluyuz biz kessen benim kanım kırmızı beyaz akar Boyarım Heryeri kırmızı beyaz şerefsizim SAMSUNSPOR 55  ;)

bu cümleler bana bir yerden tanıdık geliyor kardeşim. sakın bu sözler çalıntı olmasın. ;)

MeL_55

Alıntı Samsunspor umutlandı

TFF 1. Lig ekibi Samsunspor'un dün oynanan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından aldığı 2-1'lik galibiyet camiada sevinçle karşılandı.

Teknik direktör Orhan Kapucu, zor bir deplasman karşılaşmasından 3 puan çıkarmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Karşılaşma boyunca her iki takımın da iyi mücadele ettiğini ifade eden Kapucu, son dakikalarda attıkları gol ile karşılaşmadan galip ayrılmayı başardıklarını belirtti.

Takımın son iki haftada aldığı puanların lig sıralamasında önemli olduğunu vurgulayan Kapucu, "Lig mücadelesinde belki en güçlü ekiple karşılaştık. Son dakikaya kadar her iki takım da kazanmak adına ellerinden geleni yaptı. Sonuç olarak karşılaşmanın son dakikalarında attığımız gol sonrası sahadan 3 puanla ayrılan taraf olduk" dedi.

Lig sıralamasında bir çıkış yakalamayı hedeflediklerini ifade eden Kapucu, "Ligde yaşadığımız olumsuz sonuçlara bir 'dur' diyebilmek adına son iki haftada önemli adımlar attık. Ligde hedefimiz bundan sonraki tüm karşılaşmalardan galibiyetle ayrılmak. Takımda başarıya inanan ve sıkıntıları dert etmeyen oyuncular var oldukça sırtımız kolay kolay yere gelmeyecektir. İstediğimiz başarıyı elde edebileceğiz" dedi.

celebi

acaba orhan kapucunu istediği başarı ne olaki?

lucapicola

Her zaman karamsar olmuşumdur. Mardin maçından ise çok umutluyum. Çok zor iki deplasmandan 6 puan çıkardıktan sonra Mardin maçını alırız. İçimde yine bir acaba var ama olsun.Önceki hayal kırıklıkları aklıma geldikçe korkuyorum.Yine 1-0 olsun bizim olsun diyorum.İnşallah seriye devam. Tribünler uzun zaman sonra dolacaktır. Karnaval havası bekliyorum. Şöyle güzel bir haftasonu geçirmek dileğiyle.
   Sonrasında bayan basketcilerin şovu ve nihayetinde akşam halısaha maçıyla futbol gününü kapatırız.

samsunmania

Çok dikkatli olmamız gereken bir maç. Farkı falan bir kenara bırakalım. 3 puan için ciddi bir mücadele göstermemiz lazım.

pitbul055

deli orhan 10 da 10 demişdi.2 si gitsi 8 kaldı.yürü be orhan babaaa ;)

celebi

valla bende bir ara arkadaşlar arasında öyle bir espri yaptım ama olur mu olur diyeceğim. ancak bizim takımın ne yapacağı belli olmuyor ki