Bank Asya1.Lig 27.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 0 Mardinspor ( fotolar sf. 38'de.)

Başlatan MeL_55, 16 Mart 2008, 16:48:21

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Rahat bir galibiyet bekliyorum.Gençlerimizin performansı inşallah artarak devam eder.Bu seneki kazancımız ve tesellimiz onlar olsun.

jean

mardin cok ters bir takim ben korkuyorum acikcasi gecen yildan beride yenemiyoruz ustelik bu macida alirsak cok da az olsa playy off umudu olabilir bu zamana kadar yenildigimiz maclara yaniyorum en az 6 -7 puan almis olsaydik kesin ilk 6 ya oynardik

ozkan17

yaw heralde ole su kadar atarız falan sozlerı ısın gırgır samatası.bu saatden sonra berusanın dedıgı gıbı alınacak her 3 puan samsunumuz ıcın nese kaynagı olacakdır.ancak playof neden olmasın yaww

YaşarDoğu

Allahın izniyle yenecegiz arkadaslar SAMSUNSPOR'umuza da biz taraftarlara sahamızda sevinç yasatmak düşerrr.

O.YILMAZ

Bu maçta galip geleceğimizden eminim. İki hafta üst üste alınan galibiyetler ile futbolcularımızın, ve hocamızın kendilrine ve birlerine olan güvenleri artmış oldu. Ben bu haftaki maçta stadın büyük çoğunluğunun dolacağını düşünüyorum (gerçi yeni türbün açılması ile stad boşmuş gibi kalıyor ama!).

Ligde kalmayı henüz matematiksel olarak garantilemedik ama aynı matematiksel garantide play-off şanşımızı kaybetmediğimizi gösteriyor. Yukarıdaki yorumlardan birisinde bir arkadaşımız play-off 'a kalma şanşımız ile ilgili eğer o heyecanı yaşar ise ne mutlu bize demiş. Doğru söylemiş. Artık oynadığımız maç ve hazırlıklarımızı gelecek sezon için yapılması görüşünde hemfikirim.

King Of The North

Yav biraz da heveslenelim artık başımız dik gezelim,şu oynadığımız takımlara bak az daha Arsinle falan oynıcaktık tam bir kabus.
Mardin elimizden kurtulamaz.

cembaba

bencede yaa ben sizin gibi kotu dusunmuyorum. bu takımın play-off sansının oldugunu dusunuyorum. İnş. Samsunsporum Play-off a kadar yukselir :)

MeL_55

17 Mart 2008, 01:48:06 #22 Son düzenlenme: 17 Mart 2008, 01:52:12 MeL_55
gecen sene 26. hafta

10.Samsunspor     26  9 7 10  26 31  -5   34

bu sene 26. hafta

14.Samsunspor      26  8  6  12 35  44  -9  30

arada sadece 4 puan var yani play off imkansiz degil. su kalan maclari yensek son haftalar baya heycanli olur. gecen sene okadar iddaaliydik ama bu sene ile pek fark yok. burasi TFF 1.lig burda hersey olur  ;)

celebi

bu maçtan allahın izniyle umutluyum ve en az 2-0 gibi net bir skorla alcağımızı düşünüyorum.artık takımında kendine bir güveni geldi. bu maçı özellikle almamız gerek ki malatya deplasmanına daha rahat çıkalım.

veis

mardini yendigimiz takdirde rahatlamış olarak çıkıcagız malatyaya ve malatya saldırırsa deplasman fatihleri malatyanında cevabını vericekdir.kapanıp güzel kontralarla sonuca gidebiliyoruz artık inşallah mardine karşı güzel bi sonuç alıp yukarılarda sezonu bitiririz.

King Of The North

Şu MALlları da yenelim de başka bişey istemem.Mardin maçı zaten kopuşumuz olacak üst sıralara doğru.

yaman55

rakibi ciddiye alıp baskılı oynamamız lazım

deli 55

mutlaka kazanmamız gereken bir maç.bu fırsatı kaçırmamalıyız.eğer mardinide yenersek epey rahatlamış oluruz ama yine de aynı ciddiyette devam etmeliyiz.

sbc_emir

bu maçı alırızz arkadaşalr kesinn bu maçı aldıktan sonraa play-off sansımız iyice artcak olmaz yok olurr herşdey olurr

beşnumara

bu maçı alabiliriz ama gol yemeden de duramayız bence.hem şu var ki samsunspor favori çıktığı maçlarda hep puan kaybına uğramıştır özellikle kendi sahamızda.mardin rahat top oynayacak kaybedecekleri bir şey yok.ben ankete beraberlik işaretledim.çünkü takımıma güvenemiyorum malesef.çok dengesiz bi takımız ama inşallah yeneriz artık iyice rahatlarız.