Bank Asya 1.Lig, 23.Hafta | SAMSUNSPOR 1 - 2 Karsiyaka (Resimler 40. sayfada)

Başlatan MeL_55, 17 Şubat 2008, 16:05:27

« önceki - sonraki »

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: Başkent_55 - 25 Şubat 2008, 15:22:32
bakın samsunun gençlerine 3.ligde harikalar yaratıyolar bizde elin çapulcularını toplayıp bide onları kendimize sövdürüyozz

bende yazdıklarının altına imzamı atarım baskent_55   şimdi samsun un gençleri  ilk yarının en kötü 2 samsun ekibine geldi ve şimdi o takımlar ligde fırtına gibi esiyolar siz kaçırın fıstık gibi oyuncuları sonra 2 mal için dilenin adam akıllı biri gelmiyoki bu takıma zaten

bregenz

avrupa gol krali tanju colak zaten demisdi sezon basinda ..ercumentin  odun oldunu ne kalecisi demisdi

ben de zaten belirtmisdim ....bir kaleci olark en cok ben bilirim ....

zaten cok gecmedi gösterdi kaleci olmadini .....penaltilar

kalede durus sekldi

cizgide durus bilmemek bunlar temel kurallardir kalecilikde...

oyunu okuyamak timeinh zaten yok...dengesiz atislar vs vs ....

artik 2 lig b

hazirlanalim ....serkan celil bunlarda artik emeklledi

bence ..buraya kadarmis

mum gibi eridi yada eritdiler efsanye

son nefes55

hakan55

son nefes55

tribünde birileri çeliyordu ama güzel bişey ortaya çıktığnı sanmıyom sen hasancan555 yaz çıkar youtubede

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: alemsirinler55 - 25 Şubat 2008, 18:58:57
tribünde birileri çeliyordu ama güzel bişey ortaya çıktığnı sanmıyom sen hasancan555 yaz çıkar youtubede

hasancan555  bu siteye üye olan streeturk  tür  kendisine sorun söyler

jean

tolga

bu başkanla 2 b dende düşeriz merak etmeyin kabus oldu samsunun üstüne   
  özhan canaydın Galatasarayı bırakıyor  ondan büyük adamısın bıraksın gitsin edebiyat parçalamasın geçen sezon seversiniz sevmezsiniz  önemli değil herkes mazhar başoğluna tepkiliydi bu sene neden yok  vay efendim zor zamanda sahip çıkmış  zorlamı gel dediler kardeşim yapamıyorsan bırak o bile erdemliktir. ama gidemez lahana tyaprağı gibi karşılıksız çekleri kesmiş kulağımıza gelen bakacaz görecez

US

beyler cok fazla havaya girdik 3 puan bizim fln samsunsporumuz BU... yapcak tek bişi var topcular it gibi savaşacak sahada ...

YAPCAK BASKA BİŞİ YOK MALESEF

pitbul055

tepki yok.tepki olmadığı sürece bu acıları ve rezillikleri çekeceğiz ne yazıkki.

harbisamsunsporlu5517

harbisamsunsporlu5517

indiren arkadaslar varsa linki versin lutfen hem bu maçı hemde boluspor maçını nostalji için lazım hepimize