Bank Asya 1.Lig, 23.Hafta | SAMSUNSPOR 1 - 2 Karsiyaka (Resimler 40. sayfada)

Başlatan MeL_55, 17 Şubat 2008, 16:05:27

« önceki - sonraki »

Baþkent_55

ben size bi şeyler söyleyeyim guruplara kale arkası tribün daha çok yakışıyo......bakın ankaraya bakın bursaya hepsi kalenin müdavimi olmuştur........ben samsundayken bile sırf bağarmak için kale  arkasına girerdim ......maratonda oldumu taraftarın yarısı maç izliyo hem bu taraftar yıllardır.. kale arkasından beri bence takımı daha çok ateşliyo unutulmaz meksikalar of of of ........nerde kaldı o günler herkes birleşşin belediye kale arkasında tribünü inletsin ......boşverin maratonu inanaın daha güzel olur ......kafkafı 2-1 yeneriz

atakumlueray

guruplar da maratonda değilse çok rezalet bi görüntü olcak stad bomboşmuş gibi görüncek bence.tabi ki bunu haftalardır maçlara olan ilgisizliğe dayanarak söylüyorum.bu hafta ruhsuz heriflere bişeyler olur da maça gelip stadı doldurup beni utandırırlar inşallah

HoliganSamSunLu

ne yapıp edip bu maçı almalıyız aksi halde benim aklıma hiç hoş şeyler gelmiyor küme düşebiliriz arkadaşlar

King Of The North

Valilik niye böyle karar almış,maratonda kombine muhabbeti falan mı oldu.

onurbas

kocaelı macında cıkan olayların gelecek olan karsıyakalı taraftarlar arasında olmaması için miş

ozkan17

allaha alahhhh karara bak..valimiz el atamamısmı bu karara :-\ sacma sapan bı karar sanki bir orgut bu taraftartar..nerde bi sacmalık var zaten gelır bizi bulur

harbisamsunsporlu5517

bu maçı alacagız inş turgut iki gol atacak bu macta yenı bır burak yılmaz gelıyor turk futboluna

celebi

BU MAÇI BİZİM KİGDE KLMAK ADINA KESİN BULMAMIZ GEREKİYOR ÇÜNKÜ KARŞIYAKA MAÇINDAN SONRA 3 HAFTA DIŞAŞRIDA OYNAYACAĞIZ.

pitbul055

valilik para yardımı içinde karar alsa.daha hayırlı olur

Northone

Alıntı yapılan: ozkan17 - 20 Şubat 2008, 03:13:48
allaha alahhhh karara bak..valimiz el atamamısmı bu karara :-\ sacma sapan bı karar sanki bir orgut bu taraftartar..nerde bi sacmalık var zaten gelır bizi bulur

vallahi sonuna kadar katılıyorum. nerden saçma sapan işler hepsi biz de mevcut anlamadım gitti :-\ :-\

HaSaNCaN

Asıl bu maçta taraftarın bir olması lazım. Bunlar ne diyo. Allah Allah delirmemek mümkün deil

derebeyi_44

selam herkeze inş samsunspor karşiyaka maçiyla bır yukselişe gecer kumeye düşmesi gereken cok takım var inş onurlu mucadelesınde samsun taraftarıyla başarılı sonuçlar alır karşiyaka maçinda başarilar

www.malatysporlular.com

celebi

Alıntı yapılan: derebeyi_44 - 20 Şubat 2008, 15:15:26
selam herkeze inş samsunspor karşiyaka maçiyla bır yukselişe gecer kumeye düşmesi gereken cok takım var inş onurlu mucadelesınde samsun taraftarıyla başarılı sonuçlar alır karşiyaka maçinda başarilar.

www.malatysporlular.com

SAĞOLASIN ARKADAŞIM BİR MALATYASPORDAN BU TİP BİR DÜŞÜNCE ALMAK GERÇEKTEN ŞAŞIRTICI VE GÜZEL TEKRARDAN SAĞOLASIN.

CurvaSudSamsunspor

aykut çepni ile konuşmak lazım yoksa taraftar desdeği felan veremyiz maratonda en iyi destek verilecek

Northone

ilk önce derebeyi_44  arkadaşımızın yaptığı yorumdan dolayı gerçekten teşşekürler
karşıyaka maçında bence yine eskisi gibi olur aykut çepni ikinci yarı kapıları açar yine maratona geçeriz.

biz 1. lige çıkarsak her maç karşı takımın taraftarı gelcek o zaman ne olcak :-\