TFF 1.LİG 31.HAFTA | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 28 Nisan 2017, 20:58:24

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Burdan alınacak 1 puan bizi kümede bırakacak puan olur.

cakir55

Alıntı yapılan: töngel - 02 Mayıs 2017, 11:38:57
takımın kartlar ve cezalılar nedeniyle dengesi bozuluş durumda.
ortasahada olmadığı her hafta yokluğunu en çok hissettiğimiz isim kenan. onun bu hafta da sakatlık nedeniyle olamayacağı ve hasan'ın da cezalı olduğu düşünüldüğünde, orta alanda iki çapalı sistemden merkez üçlü formasyona dönmekte fayda olabilir.
sol bek için de burhan alternatifi yine sakatlık sebebiyle kullanılamayacak.

canberk mi o bölgeye monte edilir bilemiyorum. ama denizli maçında olduğu gibi abdülkerim'in sol bek olarak değerlendirilmesi doğru olmaz kanaatindeyim.
gerekirse 3 lü savunma bloğu şeklinde dizilelim. 3-5-1-1 gibi deneyelim olmaz mı?
ercan-fatih-abdülkerim
erkam-gökay-göksu-caner-lumu
vedat(murat)
kone

bu söylediklerinde ciddi değilsindir umarım. amerika'yı yenidenkeşfetmeye gerek yok. canberk sol bek olarak oynamalı. burhan oynarsa oraya 0 puan yazalım direk

tactician

Malumunuz ligin 33.haftası dahil son haftaya kadar olan tum fikstur aciklandi. Biz surekli maclarimizi asagidaki takımlardan önce oynuyoruz. Bir art niyet var kesinlikle. Örneğin Gaziantep belediye ile 24.hafta oynadığımız maçtan buyana bir tek 26.hafta antep bizden önce oynamış. Pazar günü oynayacağımız giresun maçı saati dahi urfa ve antep maçlarından önce. 

tactician

Alıntı yapılan: cakir55 - 02 Mayıs 2017, 16:51:09
bu söylediklerinde ciddi değilsindir umarım. amerika'yı yenidenkeşfetmeye gerek yok. canberk sol bek olarak oynamalı. burhan oynarsa oraya 0 puan yazalım direk

Abicim takımı ben çıkartmıyorum merak etme :)
Rakibin kanatlarımız üzerinden etkili geleceğini düşünerek  ve orta alandaki fiziki gücü arttırabilmek adına öyle bir fikir telakkisi idi sadece.

Shane_Falco

İlk 11
84. TOM MUYTERS
5. OUSMANE CARDINAL NDIAYE
7. MURAT GÜRBÜZEROL
12. ERCAN YAZICI
16. HALİL İBRAHİM PEKŞEN
18. GÖKAY IRAVUL
21. CANBERK AYDIN
27. VEDAT BORA
42. ABDÜLKERİM BARDAKCI
45. FAMOUSSA KONE
89. ERKAM REŞMEN
Yedekler
1. BEKİR SEVGİ
4. FATİH KILIÇKAYA
6. DISTEL ZOLA
10. GÖKSU TÜRKDOĞAN
41. CANER KOCA
95. JEROEN LOMBE LUMU
Teknik Sorumlu
OSMAN ÖZKÖYLÜ

Lusage

Bu sezon ligde kalalim. Jole kafada tez elden defolup gitsin. Brands bir taraflarina batti herhalde sovmenin....

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Karabudun

Fena heyecan yaptım. Son birkaç haftadır uzak kaldığımız stres, düşme korkusu hemen yanı başımızda bekliyor. Ne yapıp edip eli boş dönmemeliyiz. Kabul görmeyecektir belki ama bence kazanacağız. Zorda olsa bir şekilde kazanacağız. Aksini düşünmek istemiyorum.

tactician

Sanıyorum ercan on libero Canberk sol bek vedat forvet arkası oynayacak

Karabudun

Tribünde sayımız nedir bilmiyorum ama epey ses geliyor. Deplase olan renktaşlarımdan ALLAH razı olsun.

5trawberry

eskişehir in durumunda biz olsaydık stadyum yıkılırdı. osman kadro gıcıklığına devam ediyor. şu zolayı bi oynat be adam murat ve kone nin istediği topları atan tek adam

samsunmania

Jan ran tank kim abi

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samsunmania

Bizde yedek göründü trt de

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karabudun

Alalım şu maçı, Giresun maçında yıkılsın Samsun!

isa55

İlk maçta biz oynamış, onlar atmıştı. Rövanşı alırız inşallah.