PTT 1. LİG Play-Off Final Maçı | SAMSUNSPOR'umuz - Antalyaspor

Başlatan Kaya, 01 Haziran 2015, 22:57:10

« önceki - sonraki »

samuray

maçı staddan canlı izledim muhteşem bi taraftarımız vardı bizim trübünlerimiz tıklım tıklım doluyken antalya ancak dörtte bir doldurmutu stadı taraftar olarak çok iyi ydik ama malesef altın yanlışları sonucu elendik üzgünüz böyle olmamalıydı taraftarlarımız elinden geleni yaptı hepimiz herkes çık inanmıqştı ama oynanan futbol korkak futbol bütün olumsuzluklara herkes kendim gol atayı sevdasını psikozuna girmese daha müsait pozisyonda olan topçularımıza paslarını verseler penaltılara kalmadan bitirebilirdik mbilla ofeodu recep niyaz hep kendimiz atalım havasındaydılar yinede onlardan net pozisyonlar bulup atamadık malesef penaltılara hiç girmek istemiyorum hiçmi penaltı çalımadınız ya hiçmi penaltı lara kalabileceğini düşünmediniz ya altınla bu iş olamazdı ilk penaltıyı tunaya sezere attırmakda neyin nesiydi anlaşana aşkolsun  >:( >:( >:( >:(

kaptan 55

şu başlığı kaldırsanız artık insan gördükçe o güne dönüyor.

sadece55

Lanet olsun bu maçı kazansaydık şimdi Bambaşka heyecanlardaydık.Çıkmıyor aklımdan çıkmıyor .Bu camia ne suç işledi de her sene böyle yeni baştan Başlıyor.Kimin bedduasını aldık İsmail uyanık zamanından beri ayağa kalkamıyoruz...Ne zaman Gülecek bizim yüzümüz ne zaman dönecek bu kör talihimiz.

55(tuncay)55

ilk 15 gün çok zor geçti ama artık o travmayı atlatıp şunu düşündüm hep demiyormuyuz mahallede oynasan kaldırımda destekleriz diye ligin bi önemi yok şanlı armayı izlemek desteklemek bize yeter  :) maddi durumumuz iyi olsa çok iyi olurdu çıksaydı biraz olsun rahatlıyacaktı klüp tek sıkıntı bu  :(