PTT 1. LİG Play-Off Final Maçı | SAMSUNSPOR'umuz - Antalyaspor

Başlatan Kaya, 01 Haziran 2015, 22:57:10

« önceki - sonraki »

Desiqner

Shane_Falco

Dayanamadik aldık şu passolig zimbirtisini :s Biletler ne zaman baslar satilmaya acaba ?

_SoN_

istanbuldaki samsunsporlu arkadaşları ne olursa olsun maça bekliyoruz,kendi tarafımız mutlak suretle dolmalı,orada o maçı taraftarımızla kazanmalıyız,antalya tarafını dolacağına ihtimal vermiyorum.

Forvetim

playoff belli oldu takımlara baktım ve içimdeki ses biz burdan çıkarız dedi,  biz bu antalyayı geçeriz, tv.de maç sonu patlayan havai fişeklerle Samsunspor Süperligde.. yazısını görür gibiyim. ads daha dirençli daha ısrarcı top oynuyor, ads yi ilk maçta hüseyin göçekin yardımıyla elediler zaten ama 2.maçta ads çok iyiydi uzatmalara götürecek fırsatları da buldu fakat değerlendiremedi finalde karşımıza gelmedikleri iyi oldu, hayırlısı, Rabbim nasip et inşallah. 

Shane_Falco

Ads maçindan sonra yaşanan olaylarda Yusuf ve bir kaç Antalya'lı oyuncu ceza almali. Yusuf ile Sedat bildigin birilerine saldiriyor. Bunlari biz yapmiş olsaydık gözlemci, temsilci kim bilir ne cezalar verilirdi bize.

mehmet yılmaz

s_uzunkaya

samsunum

Tff'yi aradım, direkt Samsunspor mu dedi kadın,rehin almışız :)) Biletler için bir saat veremedi sadece gün içerisinde çıkacak dedi.

55(tuncay)55

samsunluhakan

vanlioglu

Son 3 sezondur 6. takımlar ipi göğüslemiş. İnşallah bu sezonda aynısı olur.

havzalı55

Facebook ve samsunsporum.net habere göre tt arenaya alınacakmış maç ve bilet uygulaması olacakmış :o

orucreis

muzaffer4

Yonetim kagit bilet ve stad degisikligi icin basvuru yapmis sonuc beklemiyorum :(