PTT 1. LİG Play-Off Final Maçı | SAMSUNSPOR'umuz - Antalyaspor

Başlatan Kaya, 01 Haziran 2015, 22:57:10

« önceki - sonraki »

Ahmeti

ugrass

Ogün bi organizasyon olsada hep birlikte hareket edilse ?

Ayberk

Diarra, Gökhan, Erman tehlikeli isimler bunları durdurmamız lazım. Defansları zaten ahım şahım değil, bu sefer olacak Allah'ın izniyle...

Bu arada gün içinde internete ulaşamayabiliyorum. Biletler satışa çıkar çıkmaz yetişemeyebilirim, bir Müslüman evladı bana da bilet alırsa sevinirim ücret mukabilinde :)

Sol Açık

Antalya'nın kadrosunda oldukça yetenekli oyuncular var. Ama açıkçası çok kırılgan bir takım.

Bu maç bizim maçımız. Tam dişimize göreler. Bizim oyunumuzun bozacağı bir rakip.

Sloganımız belli bence: Zor oyunu bozar!

İnanan, mücadele eden, güçlüklere göğüs geren ve sezonun bütününe bakıldığında kesinlikle hakeden biziz!

Evimize dönüyoruz arkadaşlar, şenliklere başlayabiliriz!!!

muzaffer4

biletler yarın satısa cıkar kale arkası 10 maraton 20 olur

samuray

Alıntı yapılan: ekigho55 - 02 Haziran 2015, 00:40:31
biletler yarın satısa cıkar kale arkası 10 maraton 20 olur
ekigho arkadaşım ben kendi pasolig kartımla bi arkadaşıma bilet alabilirmiyim bu konuda bilgin varsa payylaşırmısın

samsunum

samuray

bol sıfırlı galibiyetlere alıştırdılar bizi neden olmasın inşallah

samuray

Alıntı yapılan: samsunum - 02 Haziran 2015, 00:50:05
Arkadaşınında passoligi varsa alabilirsin.
yok konun paso ligi en kestirme nasıl çıkarırız

samsunum

hocam passolig.com.tr ye girip passolig kartına başvuru yapmanız lazım. Bu işlem 10 dakika kadar sürüyor. sonrasında 15 tl kart ücreti var bu ücreti kredi kartıyla ya da ptt matikleriden ödeyebilirsiniz.Sonrasında işlem tamamdır :)

Furkan

Allahım şu mübarek gecede busefer kazasız belasız gidip gelmeyi nasip eyle. Allah camiamızın yardımcısı olsunç

jean

Allah mazlumun yanindadir gecen yildan beri cok hakkimiz yendi ins bu sefer alip lige cikacagiz acikcasi korkuyorum ama ads den iyidir antalya yenilmicek takim degil

Stoper

orucreis

allahım sen yardım eyle.Nerelerden geldik en iyi sen biliyorsun.utandırma allahım

red_white

Eğer passolig olursa, sadece Samsunspor passoligi kartı olanlar girebilecek. Buda yalakaları önlemede iyi olacak.