PTT 1. LİG Play-Off Final Maçı | SAMSUNSPOR'umuz - Antalyaspor

Başlatan Kaya, 01 Haziran 2015, 22:57:10

« önceki - sonraki »

Kaya

Tarih : 05/06/2015 Cuma

Saat 20:00

Stat : İstanbul Fatih Terim Başakşehir Stadı

Bismillahirrahmanirrahim

Allah'ım sen yolumuzu açık eyle amin..

Bu sefer olsun bu sefer kazanalım...

muzaffer4

qunqor55

aynen bende farkettim allahım bu gecenin yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul et

GurbetciFanatik

ugurozkan

geçen sene osmanlı maçında çok yıpranmıştık. final psikolojisini orada yaşayınca finale gücümüz yetmemişti.
bizim yaşadığımızı şimdi antalya yaşıyor. turu zor geçtiler. ads taraftarı sorun çıkarttı, yusuf şimşek, ads'lilerle dövüşüyor. bizse finale çok rahat gidiyoruz.

cuma günü basar geçeriz.

city ultras

ask55

Antalyaspor'da ikinci sarıdan kırmızı kart gören zeki final maçında cezalı mı ?

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ask55 - 01 Haziran 2015, 23:25:10
Antalyaspor'da ikinci sarıdan kırmızı kart gören zeki final maçında cezalı mı ?

Aynen o cezalı Zeki'ydi sanırım.

korayxyz

Antalya çok gergin bir maç oynadı. Yusuf şimşek bile koridorda tekme tokat ADS'lilerle dövüştü. İnşallah birkaçı ceza alır antalyasporluların ama almasalar bile hem fiziksel hem de zihinsel olarak çok yoruldular. Rüzgar bizim arkamızda  ;)

celebi

cakir55

antalya'yı en az 2-3 defa alıcı gözle izledim. takım oyunu diye birşey yok. bireysel olarak oyuncular ön plana çıkıyor. Emrah, Diarra hücumda kilit adamları bu iki adamı durdurursak süper lige çıkan taraf biz oluruz.

bu arada kalecileri tam bir bomba inşallah bize hediyesi olur  :) :)

Shane_Falco

O gün staddan çıkarılanlardan biri olarak şu dakikaya kadar passolig'e direndik. İçimden bir ses al dedikçe o gün yaşadıklarımızı aklıma getirdim. Ama şuan resmen içim içimi yiyor. Takım ayağımıza kadar geliyor. Süper lig'in eşiğindeyiz. Şu maçta da takım yalnız bırakılmaz gibi geliyor :S

berusa55

Alıntı2.yarı Burdaki antalya maçında ermanın golüyle 1.0 geriye düştüydük

Erman'ın golüyle 1-1 olmuştu. 10 kişi olmamıza rağmen 2. golü Ofeodu'yla atıp maçı kazanmıştık. Yine kazanacağız inşallah  ;)

ask55

finale çıkarsak passoligi alacağız demiştik.bir kaç arkadaş aldık.
geçen sene truvanın içinde olan herkes eminim bu finali kaçırmak istemeyecektir.
Allahın izniyle kazanıp şu ptt 1.lig belasından kurtulacağız.