PTT 1. LİG 25. HAFTA | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 17:21:13

« önceki - sonraki »

furkan5534

Alıntı yapılan: Kaya - 09 Şubat 2014, 18:06:30
    Sol bekleri ve sol açıkları da oldukça iyi oyuncular.Ligde sıralama olarak aşağılarda kaldığınız zaman boş kalelere bile golü atamıyorsunuz işte.İğne deliğinden bize geçen sene gol atan İskender bugün maçı Boludan aldı Balıkesire teslim etti.Boluyu Ads ile Adana da oynadıkları maçta izleyip beğenmiş düşmeyeceklerini düşünmüştüm ancak biz basacağız hep bir ağızdan da güzelce kümeye diye bağıracağız inşallah...

evet evet bunu çok iyi hatırlıyorum.. Samsun kümeye samsun kümeye ve bi dunya küfürü daha unutmadık.vallahi şunlara bi 5 'lik sallasak koyduk mu desek içimizin yağları erise.

kıbrıslı_mete

muzaffer4

Sioux

orucreis

Bolu bugün iyi oynadı fakat şansları yoktu neleri kaçırdı  defansı biraz ağır ve panik her türlü burda yaslariz  ::)

##kdc##

Geçen sene o kapalıda el kol hareketi yapan şişman eleman da gelir mi acaba deplasmana =)
Hayırlısıyla yenelim de kümeye de deriz koyduk mu da çekeriz :)

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

seyf55

Şunları yenelim de yüreğimin yağları erisin

altunay

boluyada koycaz bekle bizi süper lig geliyoruz lannnn

maviay55

Agir bolu defansina Umar-Ekigho-Adil en az 3 atariz Duran adam Besim istifa eder mac sonu.
Gel bakalim tintin tiniminiii

orucreis

Kalecilerinde de iş yok o kadar bizimkiler bu hafta biraz şut çalışsa 3 şut çeksek 2 kesin girer

Sadece Samsunspor

Furkan

Geçen sene o deplasmanda bizr yapılanları unutmadık. Bi arkadaşımın kafası yarılmıştı stad dışından bizim tribüne taş yağdırdıklarında. Kümeye diye hep bir ağızdan bağırdıklarını da unutmadık. Ama bu çapsız ibnelerin deplasman yapacağını sanmıyorum. Yenmemiz lazım kesinlikle

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

stencil

Kafalar rahat adnan murat ikilisi cezali duruma dusmus...hakem> kalpar :D

mimar55

Maç sonunda adnenle muratı aradık dersek futbolcuların hepsini falakaya yatırmak lazım

Lusage

Pankartlarını almaya gelirler mi acaba sokak kabadayıları...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi