PTT 1. LİG 25. HAFTA | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 17:21:13

« önceki - sonraki »

furkan5534

09 Şubat 2014, 13:54:30 #30 Son düzenlenme: 09 Şubat 2014, 13:58:18 furkan5534
Fikstüre bakıyorum da;
İçeride Bolu-1461-Buca-Urfa-Mersin-Karşıyaka-Maraş maçları var.içerideki 7 maçı kazanmalıyız,ki zaten istedikden sonra nasıl oynadıklarını biliyoruz.dışarda oynıyacağımız maçlarda
Antep Bld-Balıkesir-Ankara-Adana-Ordu-Manisa.
Futbol tabi ki kağıt üzerinde oynanmasada
İçerideki 7 maçlık galibiyetle dışarıdaki , Balıkesir-ankara-ordu-manisa maçlarında yenilmesek antep-adana maçlarındanda galibiyet desek 70 puan yapar :D  ;D çok mu abarttım  :)

hayalide güzel ama  :-[ :-[

SametYılmaz55

Besim Durmuş gitmez inşallah bu hafta :) taktik belli bir tane yiyelim gerisi kolay zaten Besim Durmuş varken :)

mehmet yılmaz

Boluspor Balıkesir'i mağlup eder inşallah. Birazdan başlayacak maç. Böylece hem kendisi biraz rahatlamış olur hem de bir rakibimize çelme takar.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: furkan5534 - 09 Şubat 2014, 13:42:51
buca nerden cıktı abı  bolu antep bld 1461 trumzon maçı  :D

pardon  :D :D :D

heyecan iste :evet: :evet:

Bu ara Bolu - Balikesir macini seyrediyorum.  Bolusporu yenmeyeni döverler bu Ligde.
Allah askina besim Hoca bu nasil bir oyun anlayisi. Bende bize bi iyilik yaparsiniz dedim Balikere celme takipda.

Arkeomen

Boluspor maçı TRT WEB TV den yayınlanacak.

Integral

trt avaz da veriyor maçı.

ilk yarı 0-0 bitti. bolunun iki topu çizgiden döndü, balıkesirde bi numara yok.

GurbetciFanatik

kuzey55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 09 Şubat 2014, 16:09:58
Rezil Bolu  yediniz sonunda.

balıkesir oynamadan kazanıyo yine :( boluyu yenip dibe itmemiz lazım.

mehmet yılmaz

İskender ve Emrah dünyaları kaçırdılar. Balıkesir bir kere geldi gol oldu. Dk. 84. Bolu mağlup. Kötü skor bizim için.

kıbrıslı_mete

Bal-Kes bu balla nereye kadar gidecek? bu kadar beceriksiz boluya yenildiğimizi hatırladıkça deli oluyorum. ama samsunda perişan edeceğiz. bu arada süleyman hurma ptt'ye emin adımlarla yürüyor  ;D

fanatik samsunsporlu

mehmet yılmaz

Maç bitti
Balıkesir 1-0 kazandı
Haluk Türkeri'yi kurtarıcı diye oyuna aldılar
Maç boyunca çok gol kaçırdılar
Son bölümlerde tribünler 'Besim istifa' diye bağırdı
Bizim için iyi olmadı ama Bolu'da sıkıntılar aşikar

Ayrıca Göztepe ile birlikte görgüsüzlük ve terbiyesizlikte açık ara en önde gidecek olan Bolu protokol tribünü yedikleri golden sonra yine karışmış. Tanıdık bir manzara.

ChucKeR

sol önde kim oynar bilmiyom da abs'ye yardım etmezse ramos adem orayı yol edebilir. çok iyi oynuyo şampiyon olduğumuz yıl geldi aklıma  :'(

ademi sene sonu renklerimize katalım abiler, dönen futbolcu iş yapacak bu sefer  :--*

Kaya

Sol bekleri ve sol açıkları da oldukça iyi oyuncular.Ligde sıralama olarak aşağılarda kaldığınız zaman boş kalelere bile golü atamıyorsunuz işte.İğne deliğinden bize geçen sene gol atan İskender bugün maçı Boludan aldı Balıkesire teslim etti.Boluyu Ads ile Adana da oynadıkları maçta izleyip beğenmiş düşmeyeceklerini düşünmüştüm ancak biz basacağız hep bir ağızdan da güzelce kümeye diye bağıracağız inşallah...

Musti

Boluspor maçı Samsunsporumuz'un 1.ligdeki 600. maçı olacak. Aynı zamanda Hüseyin Kalpar'ın Samsunspor'un başında çıkacağı 80. lig maçı olacak.

1. ligdeki 19. sezonumuzda Samsunspor oynadığı 599 maçtan 292'sini kazanırken, 166 beraberlik, 141 mağlubiyet aldı. Rakip filelere 880 gol atarken, kalesinde de 530 gol gördü.

Kalpar ise Samsunspor'un başında çıktığı 79 lig maçından 36 galibiyet, 23 beraberlik, 20 yenilgi elde etti. Bu maçlarda Samsunspor 121 gol attı, 72 gol yedi.