PTT 1. LİG 25. HAFTA | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 17:21:13

« önceki - sonraki »

kuzey55

Duško Milinković

amisos5506

Forvetim

4-1 olsun plakalarını tersten verip ellerine yollayalım inşallah

amisos5506

adilovic ekigho ve umar oynarsa musa sinan da iyileşirse bolu  s.ki tutar.

CurvaSs

musa sinan'ı sevmiyoruz, kızıyoruz bazen de, bizim için önemli bi oyuncu kanımca. gününde olduğu zaman çok iyi, gününde olmayınca da rezalet oynuyor. bolu maçında da ihtiyacımız var bence. ekigho, umar iyi tutturdu bence, adil bunlara uyum sağlayabilirse ve kalpar korkmadan üçünü sahaya sürerse rahat kazanırız, baya da gol atarız.

GurbetciFanatik

Bolu - G.Antep BLD - BUca  alin en az 7 puan cikalim süper lige.

Bolu macina gelince bahanesi olmayan bi karsilasma benim icin.
Yenmemiz lazim yenerizde zaten.

Büyük iki Hocanin maci

Kalpar vs. Besim 

GençKozluklu

Bu periyottan 9 puanla çıkmalıyız. O zaman İlk 2 tamamdır. 9 puan olmaması için hiç bir neden yok sadece Hüseyin hoca faktörü var ki o da bize ziyadesiyle yeter :(

tankut

ii de arada çakma ts var......buca maçı o maçtan 2 hafta sonra.......aylar sonra mabed te olacağım

samsunluhakan

Kaya

Her Bolu deplasmanında yaşadığımız terbiyesizliklerin inadına fark atalım şunlaraaa....

ngonge

Bir günümüz bir günümüze uymuyor ama bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Bir maçı da rahat alalım yahu. Adil-Umar- Ekigho şeytan üçgenini kuralım artık.

kıbrıslı_mete

ilk yarıda hakemin yüzünden yenilip çalınan puanlarımıza inat en az 3 farkla yenmeyi istediğim bir maç. ancak kalparinho adilovic - umar - ekigho - musa sinan dörtlüsünü ilk 11'e koyarsa bolu samsuna geldiğine pişman olur.

Ahmeti

Kendi sahamızda rakibin direncini kıracak sert futbolu oynamıyoruz hal böyle olunca fark atacağımız takımların direnci artıyor işi sıkı tutup ilk dakikalarda atacağımız bir gol rakibin bütün planlarını bozup güle oynaya kazanacağımız bir maça dönüşebilir.Yoksa 0-0 geçen her dakika Bolusporun direncini artıracaktır.

furkan5534

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 08 Şubat 2014, 22:51:28
Bolu - G.Antep BLD - BUca  alin en az 7 puan cikalim süper lige.

Bolu macina gelince bahanesi olmayan bi karsilasma benim icin.
Yenmemiz lazim yenerizde zaten.

Büyük iki Hocanin maci

Kalpar vs. Besim 

buca nerden cıktı abı  bolu antep bld 1461 trumzon maçı  :D