PTT 1. LİG 22. HAFTA | Fethiyespor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 19 Ocak 2014, 20:17:10

« önceki - sonraki »

ugurozkan

durumları vahim. kendi evlerinde bizi yenmek için saldıracaklar. böyle takımları deplasmanda yenmek, kalpar'ın iyi olduğu tek şey. güzel bir kontra atak futboluyla galip geliriz.

HoliganSamSunLu

sıkıntılı bir maç bi sakatlık çıkmaz inşallah sağ salim 3 puan alırız.

altunay

zor maçları kolay kazanan kolay maçları zor kazanan bir yapımız var basar geceriz

Ekrem

aynen öyle yeterki kapanmasınlar o zaman sıkıntı

Emin Aslantuğ

Basar geliriz. Denizli maçının biletleri de perşembe günü biter.  :--*

elexir

brigand

Havaya girmiş takımlara oldum olası iyi oynuyoruz yada şans o maç bizden yana olabiliyor. Bu maç biraz daha değişik bence. Fethiye resmen direniyor şanslarıda yanlarında. Ortasahada ki pas yüzde ve trafiğimizi Musa'nın yanına Zafer veya Arif'i kullanarak arttırmamız gerekir diye düşünüyorum. Ne kadar formda olurlarsa olsunlar isteyerek oynadığımızda daha fazla koşan ve iyi olan taraf biziz. Bunu Belediye maçında net gördük. Oyunun gidişatına göre Ekigho'yu kullanmakda gerekebilir. Çöpe atacak halimiz yok adamı hiç yoktan alabildiğimizi alalım. Umarım ilk golü biz buluruz.

mehmet yılmaz

Yener miyiz bilmiyorum ama yenersek Denizli maçında tribünleri düşünemiyorum bile...
:holey: :holey: :holey:

samsunmania

22 Ocak 2014, 00:44:25 #53 Son düzenlenme: 22 Ocak 2014, 01:26:17 samsunmania
Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 22 Ocak 2014, 00:18:15
Yener miyiz bilmiyorum ama yenersek Denizli maçında tribünleri düşünemiyorum bile...
:holey: :holey: :holey:

Çıktığımız seneki Denizli maçına gelmiştim. Tribün muhteşem,stad tıklım tıklımdı. Yine geliyorum bir aksilik çıkmazsa. Fethiye'yi yenip Denizli maçında 19 Mayıs'ı karnaval yerine çeviririz inşallah.

King1965

celebi

Alıntı yapılan: samsunmania - 22 Ocak 2014, 00:44:25
Çıktığımız seneki Denizli maçına gelmiştim. Tribün muhteşem,stad tıklım tıklımdı. Yine geliyorum bir aksilik çıkmazsa. Fethiye'yi yenip Denizli maçında 19 Mayıs'ı karnaval yerine çeviririz inşallah.

inşallah buluşalım abim benim ;)

isa55

içeride bol pozisyon bulan bir takım. çoğunu kaçırıyorlar ama bu maçta böyle olacak diye birşey yok. 90 dakika dikkat gerektiren bir maç olacak. Linyit maçından kat kat zor geçecek.

kamuri

elexir

samsunmania

Alıntı yapılan: celebi - 22 Ocak 2014, 06:45:21
inşallah buluşalım abim benim ;)

Ahan da kardeşim de geliyor maça. 10 numara olacak her şey inşallah.