PTT 1. LİG 22. HAFTA | Fethiyespor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 19 Ocak 2014, 20:17:10

« önceki - sonraki »

lato

Ellibeş Numara

Türkiye kupasında Fb'yi yendikten sonra bana göre müthiş çıkışa geçtiler.. Ne yalan söyleyim bu maçtan çok tırsıyorum.. (İbb maçında da, maç oynanmadan rakibe 3 puan yazmıştım kafamda, ama ne oldu deplasmandan biz 3 puanla döndük. :D)

cakir55

Forvetim

ibb maçı gibi oynayalım geçeriz, onlar bizden tırssın biz niye tırsalım, taş gibi oyun çıkarmalıyız. ürkek korkak oynarsak boş dönebiliriz

samsunmania

Bugün Balıkesir maçında fethiyeyi canlı seyrettim. İlk yarı ortasahada müthiş bir presle rakibi oynatmadılar. İkinci yarı ise Balıkesir elini kolunu sallayarak top oynadı, öne geçti. Balıkesir 10 kişi oynarken  bile rakibe bariz bir üstünlük kuramadılar. Maçın 1-1 bitmesi tamamen Balıkesir hocasının yanlış oyuncu değişiklikleri ve kendi kalelerine attıkları gol oldu. Şunu demek istiyorum. Fark yaratmadılar, sıradan bir takım hüviyetinde idiler. Bize karşı da böyle oynarlarsa yeneriz.

GençKozluklu

Bu maç bana göre Tavşanlı maçından daha kolay olacak. Ben daha çok Tavşanlı maçından tırsıyordum. Bu maçı alacağız. Fethiye istim üstünda kazanmak için çok kontrolsüz oynayacaklar. Kolay kazanabileceğimzi maç Kalpar takımı geri çekmesin, ürkek oynatmasın yeter.

jean

King Of The North

Uzun süredir yenilmeyen Fethiye ancak biz Manisayı da 10 maç sonra İstanbul belediyeyi de 9 maç sonra yenmiş bir takımız zoru severiz, inşallah canlı yayın olur da takımımızı izleriz, kötü oynama hakkımızı Tavşanlı maçında kullandık, bu maçta iyi oynayıp kazanalım...

samsunluhakan

Levent ÖCAL

20 Ocak 2014, 11:58:47 #24 Son düzenlenme: 20 Ocak 2014, 12:36:08 DESPOTE55
Galibiyet için hunharca üstümüze saldıran Fethiye karşısında kontrolü elimizde tutarak galip geleceğimize inanıyorum.
Allah yardımcımız olsun...

s_uzunkaya

hep havaya gireceğemiz maçlarda ilginç şekilde kötü ve ruhzsuz oynuyoruz. bu maç ta taa 9. hafta balıkesir maçına kadar iyi bir havayla seri yakalayabilceğimiz bir maç olacak. umarım canla, ruhla, iştahla, bilinçle, bu maçın çok önemli olduğunu unutmadan kimliğimizi sahaya yansıtır maçı kazanırız. haydi bakalım.....

Gorkem

biz kapanan değilde gol atmaya çalışan takımlara daha etkili oluyoruz,hemde fethiye uzun zamandır kaybetmiyormuş zaten  :D tavşanlı maçından daha rahat geçeceğine inanıyorum.

Duško Milinković

Ben yeniliriz diye tahmin ediyorum.Bu maç zor gibi.

fanatik samsunsporlu

yeni stoperleri ziziç defansı toparlamış baya.o da çok kalıplı biri.umar alır götürür yine

fanatik samsunsporlu

zaferi banko oynatmalı hoca.ona ihtiyacımız bu maç.tam bir inceci