PTT 1. LİG 8. HAFTA | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Eylül 2013, 23:50:05

« önceki - sonraki »

seyf55

Bu macta cikan olaylarda gorduk ki aciziz bir yerlerde hakkimizi savunacak kimse yok

Levent ÖCAL

Spor Kamuoyuna duyuru

Samsunspor'umuzun deplasmanda 1461 Trabzonspor ile oynadığı maçın öncesinde ve sonrasında yaşananlar bizleri derinden üzmüştür.

Bilindiği üzere her maç öncesi sabah iki kulübün birer yöneticisi, İdari  Menajeri, Medya sorumluları, TFF temsilcileri, resmi ve özel güvenlik müdürlerinin katıldığı 
toplantı gerçekleştirmektedir. Bu toplantıda saha içi ve saha dışındaki alınacak güvenlik önlemleri  tartışılır ve öneriler sunulur. 1461 Trabzonspor maçı öncesi de kulübümüzün temsilcileri bu toplantıya katılmış, taraftarımızın maça geliş-gidişlerinin ve güvenliğinin en iyi şekilde sağlanması konusunda uyarılarda bulunulmuştur.

Ancak, maç öncesi hiç kimsenin istemediği görüntüler yaşanmıştır. Buna karşılık maça gelen Başkanımız Emin Kar ve 9 yönetim kurulu üyemiz taraftarımıza daha hassas davranılması konusunda  maçı izleyen ilin valisi ve emniyet müdürüne gerekli girişimler yapılmıştır. Bu esnada kulübümüzün idari menajeri ise bizzat olay yerine gönderilerek duruma  müdahale etmesi sağlanmıştır. Bunun sonucunda da indirilen pankartlar yeniden yerine astırılmıştır.

Sonuç olarak, taraftarımızın ve yönetim kurulumuzun yoğun şekilde katılımıyla gerçekleşen bu  deplasmanda yaşanan olaylar tabi ki bizleri çok üzmüştür. Ancak, maç öncesi yapılan toplantıdaki uyarılara ve maç sırasında yapılan girişimlere rağmen olayların önüne geçilememesini kulübümüzün Futbol Şube Sorumlusu Sayın Nihat Soğuk'a bağlamanın yanlış olduğu aşikardır. Bir daha böylesine olayın yaşanmaması adına yönetim kurulumuz gerekli çalışmaları ve yazışmaları başlatmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Samsunspor Yönetim Kurulu

http://www.samsunspor.org.tr/haber_detay.asp?id=1205

Duško Milinković

Belki yeri değil ama nihat soğuk burayı okuyorsa yada ona söyleyecek biri varsa şunu söylemelerini rica ediyorum. Kendileri çınarlık belediye başkanı.Allah(c.c.) rızası için havaalanından sahile giden patates tarlası gibi olmuş yola bir asfalt döktürsün.

Karabudun

Alıntı yapılan: seyf55 - 09 Ekim 2013, 13:31:45
Bu macta cikan olaylarda gorduk ki aciziz bir yerlerde hakkimizi savunacak kimse yok

En acısı da bu işte!

Sadece Samsunspor

Kim ne derse desin trabzonda bize sahip çıkan başkan Kazım Yılmaz'dı. Geldi taraftarların arasına girdi ve beraber destekledi takımı. Yiğidi öldür hakkını ver. Gerçek Samsunsporlu saydığımız yönetim ise sadece bakmakla yetinmiştir.

King1965

seyf55

HoliganSamSunLu

bu yoklukta iyi para ( türkiye genelinde samsunspor taraftarına emniyet güçlerimizin davranışı farklı oluyor ) armamıza gicik oluyorlar bilmiyorum hani i.... ordusu falan deniyorya ?

brigand

Bir gıcıklık, bir kin olduğu kesin de neye karşı besliyorlar bunu çıkıp bir açıklama yapsalar da bizde bilsek  >:(

jean

özkan

yinetici soğuk nihat ödesin Samsunspor'luluğunu görelim lagaluga yapıyor dışarda şöyle Samsunspor'luyum böyle Samsunspor'luyum diye.tsın bakalım eline cebine görek Samsunspor'luyu.

Karabudun

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 11 Ekim 2013, 15:14:52
bu yoklukta iyi para ( türkiye genelinde samsunspor taraftarına emniyet güçlerimizin davranışı farklı oluyor ) armamıza gicik oluyorlar bilmiyorum hani i.... ordusu falan deniyorya ?

Türkiye genelini bilemeyeceğim, ama Samsun polisi Samsunspor taraftarına cidden ayar oluyor ve bunu da belli etmekten pek sakınmıyor.

HoliganSamSunLu

aynen samsun polisi yediği ekmeğe biraz ihanet ediyor...

ramcQ_55

26 Ekim 2013, 22:41:33 #313 Son düzenlenme: 26 Ekim 2013, 22:50:24 ramcQ_55
rıca etsem şu başlığı sayfanın en dibine indirsek