PTT 1. LİG 8. HAFTA | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Eylül 2013, 23:50:05

« önceki - sonraki »

feticalik

yok beraberlik felan mutlak galibiyet. İtibar. Prestij.

brigand

Dinlenmiş ! takımdan tek beklediğim galibiyet. Maç genelinde iyi oynamayabiliriz. Ama delirmişcesine koşan, basan, vuran adam istiyorum bu maçta sahada. Başka da yorum yapmıyorum.

55.hakan

Bu maçın vurup kırıp parçalanıp alınması gerektiğini tüm takım bilmeli.

Samet Torun

Vurup kırıp alınması gerektiğini antepli hoca mı anlatacak tRUMzonsporlu kaptan mı? Gençler abilerinize bu maçın önemini anlatın ona göre oynasınlar. Oynamayacaklarsa formayı kapın bu hafta ve siz alın bu maçı...

Serkan

Bu maçı kazanmak zorundalar baska çıkar yolları yok bir kere taraftarın hassasiyetini düşünsünler, deplasman konusuna gelince ben gitmeyeceğim geçen sene gittik de ne oldu bize yapılan tüm eziyete insanlık ayıplarına rağmen bağzıııı kişilerce tahrik eden olarak gösterildik hadi biz gitmiyoruz bakalım bu sefer suçlu kim ilan edilecek !!!!

orucreis

S.eve s.eve  alınması gereken maç.diğer sonuçların açıklaması olamaz

Sadece Samsunspor

as kadro dinlencek diye aydın gibi takıma yenildik rezil olduk. hele bu maçı yenilin

yirmiuc

ilk 6dan uzaklasmamak icin yenelim..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Karabudun

1461 oynamazsa yeneriz, ama onlar bizimkilerin aksine maçın hassasiyetinin farkındalar. Bizimkilerde her zaman olduğu gibi ruhsuz ruhsuz oynayacaklar. Ha, inşallah aslanlar gibi mücadele ederler de ben mahcup olurum.

yirmiuc

Ekhigo ve Adil oynarsa yeneriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

amisos5506

1 puan alırsak sevinirim.galibiyet mükemmel olur.ekighoyu yine çok ararız.haluk ve musa sinan la deplasmandan puan almak çok zor.onlara yakın koşup mücadele edersek 3 puan neden olmasın.

celebi

nedense rahat kazanacakmışız gibi bir his var içimde

jean

alacagiz gibime geliyor benimde yanliz bir turlu oyunumuzu ortaya koyamadigimizdan insan korkuyor ne olacagi belli olmuyor

fanatik samsunsporlu

GökhanÇağlar

Son haftalarda iyi futbol oynamıyoruz rahat bi galibiyet alma şansımız çok az. Yine işkence çekeceğiz tv başında, maçın önemini futbolculara anlatmak ve çok iyi mücadele etmek lazım.