PTT 1. LİG 8. HAFTA | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 29 Eylül 2013, 23:50:05

« önceki - sonraki »

mimar55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 30 Eylül 2013, 11:24:24
maçı trtspor veriyor 

Bu ligteki en güzel en heyecanlı en penaltılı en cok mücadele olan maçlar bizim maçlar ben olsam bende bizim maçı verirdim

Özcan İNAN

Ne yaparsınız ne edersiniz bilmiyorum ama tek bildiğim bu maçı ke-sin-lik-le almamız gerekiyor...
Parçalayın alın abi şu maçı parçalayın...  :evet:

seyf55

Sol Açık

Balıkesir'den 4 yemelerine bakmayın, ilk yarı 0-0 bitti, ikinci yarının ilk 10-15 dakikasında 3-0 yapmamaları 1461'in gayrı ciddiyetiydi. Yani çok fırsat harcadılar, sonra da Balıkesir uzaktan 2 şutla (ki özellikle ikincisini 100 kez denese 1'i öyle giderdi). Kısaca 4-0 kandırmasın, bize karşı büyük bir ciddiyetle oynayacaklardır, küme düşme potasına doğru ilerliyorlar.

Ama her şekilde kazanmalıyız. Yakubu denen bir elemanları var, durdurulamaz falan değil ama dikkatli olmak gerek. İlk golü bir şekilde atalım, sonra dağıtırız!

samsun 55

samsunsporlu1994

Bu sezon 1461 Trabzon'un maçını seyretmedim. Geçen sene iyi oyuncuları vardı,iyi de futbol oynuyorlardı ancak bu sezon nasıl bir oyun anlayışları var,nasıl bir futbol oynuyorlar pek bilgim yok. Seyretmedigim takım hakkında yorum yapmak dogru olmaz. Ancak zor bir maç olacagını düşünüyorum. Ligde hedefimiz varsa deplasmanlardan galibiyet almalıyız. Takım iyi futbol oynamıyor. Ekigho'nun sakatlıgından dolayı gol yollarında sıkıntılarımız var. Pozisyona girmekte zorlanıyoruz. Adiloviç'in oynayacagı söyleniyor,sakatlıktan yeni çıktı. Nasıl bir performans sergileyecek merak ediyorum. İnşallah kazanırız.

samsunmania

Arkadaşlar, ben Balıkesir-1461 maçını stadta takip ettim. Balıkesir ilk yarı tutuktu, 1461 geçen seneki fizik gücünden uzakta ve yetenekli ayakların sayısı da bayağı azalmış durumda. Akıllı oynayıp Barış, Sıddık ve Mustafa Tiryaki üçlüsünü durdurursak sonuca gideriz. Gökhan ve Göksu geçen seneki form durumlarından çok uzakta. (Şimdi bunları yazdım, herifler bizim maçta coşar..)
Ayrıca hocaları da geçen senekinin tırnağı olamaz. En büyük artımız bu bence.

Uğur Yıldız

Bu maçı alır içeride Balıkesirspor'uda geçersek ilk 2 yaparız.Aha buraya yazıyorum.

samuray

benc telafi maçı son üç haftada kaybettiğimiz puanları kapatmak açısından inşallah kazanırız onlarda geçen senki formundan uzak adiloviçin oynayacak olması sevindirici tabi arif canberk onbirde oynamalı g.a.b. maçında canberk ve arifin oyuna dahil olmaları  kazanmamıda büyük etken olmuştur

kavak_55

klavyeyi kapan yazıyor yok takım kötü yok bekler ileri çıkmıyor pardon da beklerde insan bir yerlerinde motor yok sonuçta takım gayet iyi dünyanın en iyi takımı barsolenanın bile eksikleri oluyor. futbol hiç oynamazsın kazanırsın çok iyi oynarsın kazanamazsın. biz hakemler sayesinde şansızlıklar yaşadık bir sürü sakat verdik verilmeyen penaltılar vardı ama yapacak bir şey hayat devam  ediyor sonuçta antep bel. yendik 1461 travzonuda yeneriz bu gücümüz var. bakalım diğer takımların en  iyi oyuncuları sakatlanınca onlar ne yapacak kara bulut hep bizim başımız da dolanmayacak herhalde hakkımız da hayırlısı bakalım.

ramcQ_55

Bu ligin en iyi takimi biziz sanki bizden baska iyi takim yok tamam klüp olarak biz büyük olabiliriz ama kadro olarak ole deiliz bizden cok daha iyileride var ...iyi oyun istemiyorum arkadas ben 3 puan istiyorum 3 puan 3puan okadar... :'( :'( :'(

orucreis

Deplase yapılıyor mu travzuma gidecek olan varsa haberleselim da gidek az seytan taslayalim  :deli: :oyun: 8)

mehmet yılmaz

beşnumara

Bizden kimse tribundergideki bu macin basligina yazmasın. Boşu boşuna serefsizlerle diyaloga girip uzatmayalim. Yine de siz bilirsiniz.
Maca gelince bu sene hep toy hakemleri veriyolar yine öyle oldu. Hakem ve kalpar ikilisi sacmalamazsa her türlü goyariz. 

ercan0655

en az beraberlik olmalı  :gooolll  :gooolll /  :gooolll  :gooolll