PTT 1. LİG 4. HAFTA | Denizlispor - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 02 Eylül 2013, 01:31:00

« önceki - sonraki »

teksas3455

Kalpar'ın ne özelliği var bilmem ama sanki takıma büyü yapıyor. Gol yemiyor takım Maaşallah.
Çıktığımız seneki Maçta belki de 5-6 tane atabilecekken Denizli bir tane bile atamadı.
O şans az buçuk devam ediyor bu sene de. Tepe takla gidiyor takım. 3 puan cepte  :kanka:

Musti

o     g     b    m    a     y     p     %g      p. ort.
Hüseyin Kalpar   59   28   14   17   88   49   98   47,46      1,66

Hüseyin Kalpar'ın Samsunspor'un başında çıkacağı 60. maç olacak.

HoliganSamSunLu

denizli çok kötüydü Balıkesir maçında inşallah toparlamazlar bu denizliyi yeneriz

fanatik samsunsporlu

yenmek için açık oynayacaktır.bizde kontraatakla bitiririz işi

ercan0655

ulen bu maçtan tırsıyorum ama ha gayret  :gooolll  :gooolll

samsunsporlu1994

Oyun kalitemizi arttırmamız gerekiyor. İlk 3 haftada 6 puan alarak lige iyi başladık ancak futbol olarak istenilen noktada degiliz. Sezon başı olması sebebiyle iyi futbol,tempolu futbol beklemek dogru olmaz ancak milli takım arasında yeni transferlerin takıma katılmasıyla birlikte hazır hale gelmeliyiz. Denizlispor maçına gelince,zor bir maç. Denizlispor kendi sahasında kazanmak için oynayacaktır. Kadro kalitesi olarak Denizlispordan daha iyi bir takımız. En az 1 puan alacagımızı düşünüyorum.

minci

Bu maçtan benim hiç endişem yok. Fazla zorlanmadan 2-0 alabileceğimiz bir maç. Kötü bir savunma ve ortasahaları var. Forvetleri fena değil. Göze batan 2 isim Kahe ve Ahmet Arı. Hepsi bu. Diğerleri sıradan adamlar. İyi mücadele edersek fazla zorlanmayız. Kalpar'ın olduğu takımda mücadele etmemek mümkünmü?

Tufan

bu bal yapmayan arı gelip bize patlamasın da Cemil Kahe'yi yer.
puansız dönmeyiz yenersek tadından yenmez.

germencisse

Artık biraz daha son 2 haftaki rakiplerimize göre kaliteli ekiplerle karşılaşacağız.Zor bir deplasman ancak takıma katılacak 2 oyuncumuzuda dusunursek daha alternatifli bir kadro ile gideceğiz.Hakikatten zor bir maç olucak puan veya puanlarla donmemiz dilegiyle..

fanatik samsunsporlu

adiloviç ve arif şahinle inşallah alacağız

furkan5534

inşallah alıcaz ads maçı öncesi mükemmel olucak

Harun55

insallah benim umidimde yeni transferlerle daha guclu bir takim olup saldirip 3 puani cebe katmak lazim insallah bu maç bizim arkadaslar.
gönlümden geçen skor 1-2 ;)

Sol Açık

Takımımızın çok iyi oynamadığını falan söylesek de, şu ana kadar harika mücadele etti. Kaldı ki gerçek bir santraforumuz olmadan.

Yeni transferlerimizle beraber, bu sezon çok ama çok umutluyum. Denizli'de sonuç ne olursa olsun, bu sezonun sonuna kadar yarışın içinde oluruz. Denizli'de sonuç ne mi olur? Bence 1-3 alırız!  :ok

cany

mehmet yılmaz

Adamlar geçen sezon bizi yendiklerine inanamamislardi. Cok uzuldugum maclardan biriydi. Bu sefer rövanşı alacağız inşallah