PTT 1. LİG 3. HAFTA | Samsunspor'umuz - Fethiyespor (2-0)

Başlatan berusa55, 25 Ağustos 2013, 21:27:42

« önceki - sonraki »

Burak

cakir55

Oyun kurucu şart, hücumda son topları iyi kullanamıyoruz o yüzden ataklar heba oluyor. Bu takıma hem Adilovic hemde oyun kurucu gelecek takım daha iyi olacaktır.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

jean

tehlikeli bir mactan uc puan aldik umar ve ekigho daha guzel isler yapacak gibi gorunuyor ins boyle devam ederler serkan calik iki haftadir kendine gelmeye calisiyor gecen hafta gol atti bu haftada ilk 11 de basladi ins sonumuz guzel olur

cgr

Alıntı yapılan: cgr - 02 Haziran 2013, 00:43:40
Fethiyespor'dan Onur Okan. 1984 doğumlu, Orta Saha Oyuncusu... Çok teknik, uzaktan iyi şutlar çekebilen bir oyuncu. Takıma katkısı olabilecek bir isim...

Zamanında böyle bir yorumda bulunmuştum. İzleyenler, futbolcu hakkında yorumu yapabilirler mi ?

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: cgr - 02 Eylül 2013, 17:44:49
Zamanında böyle bir yorumda bulunmuştum. İzleyenler, futbolcu hakkında yorumu yapabilirler mi ?

ben çok beğendiğimi söyleyemem. ayakları ve fiziği yeterince iyi fakat kendine güveni bence fazla. belki de taktik anlayışlarındandı bilemiyorum ama hep ara pas atmaya çalışıyor ve bunlar genelde isabetsiz oldu, çok sayıda pas hatası yaptı.

HoliganSamSunLu

güzel bir hafta daha geçireceğiz samsunsporum senin sayende inşallah devamı gelir...

King1965

fanatik samsunsporlu

19 numara artun gençlerbirliğinden.iyi oynadı beğendim.defansımızı zorladı

Samet Torun

Alıntı yapılan: Samet Torun - 29 Ağustos 2013, 11:46:15
Handikap1, KG Yok akla ilk gelen iddaa oyun secenekleri :)

Bu çocuk bişeyler biliyo. ;)  >l<

cembaba

Puan tablosuna fazla takılmayın. Kazandıkça zaten hep yukarılarda oluruz Allah nasip ederse.

berusa55

05 Eylül 2013, 22:12:40 #295 Son düzenlenme: 05 Eylül 2013, 22:16:44 berusa55
PFDK kararları açıklanmış ve herhangi bir ceza falan almamış kulübümüz... T.A.K.  ;) :D

emre__ss

Akyol

Cheregi

Alıntı yapılan: emre__ss - 05 Eylül 2013, 22:27:53
Rize'ye de bulmamız lazım abi bişeyler :)

Bestelerin en güzeli
Rizeli vardıya ah o Rizeli
;)