PTT 1. LİG 3. HAFTA | Samsunspor'umuz - Fethiyespor (2-0)

Başlatan berusa55, 25 Ağustos 2013, 21:27:42

« önceki - sonraki »

berusa55

Tarih: Pazar, 01.09.2013
Saat:  20:00

Süprizin s'sine mahal vermeden çıkıp kazanmamız gereken bir maç. Başarılar Samsunspor'umuz; Pazar gününü dört gözle bekliyoruz.

yirmiuc

samsunum

bu aksam bir oyuncuları kırmızı kart görmüs .  balıkesire 4 - 0 yenilirken maç yarıda kalmıs saha olayları yüzünden.

Nedense bana çok rahat yeneceğiz gibi geliyor. inşallah ben yanılmam.

lato

Alıntı yapılan: samsunum - 25 Ağustos 2013, 22:07:00
bu aksam bir oyuncuları kırmızı kart görmüs .  balıkesire 4 - 0 yenilirken maç yarıda kalmıs saha olayları yüzünden.

Nedense bana çok rahat yeneceğiz gibi geliyor. inşallah ben yanılmam.

Fethiye iyi olmayabilir ama Balıkesir kötü değil. O yüzden fazla rehavete kapılmayalım ;)

Tufan

sıkıntılı maç bizim takım sevmez böyle garanti maçları ama yenersek takım da şehir de havaya girer. ki fikstürümüz bence güzel Fethiye Denizli dişimize göre rakipler kayıpsız atlatmak lazım uyum sürecinde. Ben Ekigho'yla Umar'a güveniyorum bu ligin üstünde kanatlar birde gol atacak adam monte edersek uçar bu takım.

twitter

Samet Torun

Sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum. Yeter ki şu forvet olayına el atsın hoca. Transfer de olacaksa olsun olmayacaksa Serkan Çalık veya Haluk formaya alışsın. Eze eze gidelim inşallah. 5-0 olsun bizim olsun. Tavşanlı içinde aynı şeyi söylemiştim 0-3 bitti. :) İnşallah bu uğurumuz olur. Tesadüf görüntüsü olmaz umarım :)

Karabudun

3 puanı alıp seriye bağlamalıyız. Bu arada takımın amblemi berbat.

cembaba

Yeni bir forvetimiz olur inşallah hafta sonu. Güzel maç olacağını düşünüyorum. İnşallah kazanırız. Biletler biter bence hafta sonu.

SSKLA

Akyol

Samet Torun

Adilovic eger göründüğü gibiyse ve alınırsa ilk 2 adaylıgımızın oranı yükselir. Benim görüşürüm ;)

Ahmeti

Alacağımız galibiyetle taraftar ve takım iyi bir havaya gireriz peşinede Ege'nin Barca'sına gömeriz.

samuray

aslında kolay kazanabileceğimiz maç endişe etmiyorum orta saha ve forvete alınacak topçuları bi türlü alamadık malesef bu sıkıntı çözülürse şampiyonluğun güçlü adaylarından oluruz ikide iki yapalım bi hava yakalayalım artık

samuray

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Ağustos 2013, 21:27:42

Tarih: Pazar, 01.09.2013
Saat:  20:00

Süprizin s'sine mahal vermeden çıkıp kazanmamız gereken bir maç. Başarılar Samsunspor'umuz; Pazar gününü dört gözle bekliyoruz.
maç yayını varmı trt spor belli oldumu verilecek maçlar inşallah trt web olmaz