DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

edmontdante

Ben de bir film tavsiye etmek isterim.Adı "SEVGİ PITIRCIKLARI"

sadece55

"Bu aşkın romanı yarım kalmayacak" adlı belgesel ne zaman çekilecek acaba

FilizAkiN

Serkan

engin abi bu ara hiç film paylaşmıyorsun: s

sersa

IP MAN filmini kesinlikle tavsiye ederim her manada şahane bir film...

edmontdante

Alıntı yapılan: Serkan - 22 Temmuz 2011, 20:56:58
engin abi bu ara hiç film paylaşmıyorsun: s

FRACTURE-CİNAYET GECESİ-2007
Anthony HOPKINS-Ryan GOSLING
İMDB Puanı:7.1/10

Thomas Crawford soğukkanlı bir şekilde kendisini aldatan karısını öldürmüş ve olay yerine polisleri çağırmıştır. Olay yerine gelen polis Rob Nunally şoktadır; çünkü cinayete kurban giden kadın sevgilisi Jennifer'dır. Crawford davası, başarılı avukat Willy'nin yeni kariyerine başlamadan önce bakması gereken son davadır. Başta her şey basit gibi gözükmektedir, Thomas Crawford karısını öldürmüştür. Ancak, Thomas'ın silahının cinayet silahı olmadığı anlaşılınca işler karışmaya başlar

Güzel film.Sonu merakla bekleniyor.

Burak

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 26 Şubat 2011, 00:28:03
İhtiyar Delikanlı - Old Boy (2003) Güney Kore
Min-sik Choi,  Jin-seo Yun,  Yoo Ji-tae,  Hye-jeong Kang
IMDB Puanı:8.3

Karısı ve bebeğiyle mutlu bir hayat süren işadamı Oh Dae-su bir gün evinin önünden kaçırılır. Uyandığında kendini özel yapılmış bir hücrede bulur. Karısının öldürüldüğünü öğrenen Dae-su, 15 yıllık tutsaklığın ardından serbest bırakılır. Oh Dae-su yemin etmiştir. Mutlu hayatını yok eden adamdan intikam alacaktır. Bir Japon lokantasında tanıştığı Mido, intikamını alması için ona yardım sözü verir. Daha sonra ortaya çıkan Evergreen lakaplı bir adam ona 5 gün içinde neden hapsedildiğinin nedenini bulmasını aksi takdirde Mido'yu öldüreceğini söyler. Oh Dae-su, hapsedilmesinin ardındaki gerçeği bulur. Bununla beraber başka bir gerçeği de.

Böyle intikam olmaz.Konu için sıradışı demek hafif kalır,tek kelime ile MUHTEŞEM bir film.Her sahnesinde oha diyeceksiniz,finalinde ise eminim çok şaşıracak ve söveceksiniz.Ama yine de sövmeyin ayıp  :) :)

Sinemalar.com'dan bir yorum;

''Bu filmi izleyin ama izlerseniz çok şey kaybedersiniz.Çünkü izledikten sonra diğer filmlerden zevk alma olasılığınız düşük''

Hakikaten muazzamdı kesinlikle iş güç bırakılıp izlenmeli böyle intikam olmaz olamaz yazıldığı gibi film beğenme eşiği çok yükseldi bundan sonra film beğenmek zor ...

kalptenþimþek

bırakın şu sapıkça filmi yaa kanım dondu sonunda

Serkan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 25 Temmuz 2011, 00:53:41
bırakın şu sapıkça filmi yaa kanım dondu sonunda

abi belin nasıl oldu ? var mı bir sıkıntı.

kalptenþimþek

düne göre oldukça iyiyim ama bir süre  gençlerle maç oynamamam gerekiyormuş ;)

kalptenþimþek

28 Temmuz 2011, 02:11:30 #670 Son düzenlenme: 28 Temmuz 2011, 03:05:45 kalptenþimþek
The Man from Nowhere-Ajeossi (2010)

Yönetmen:Jeong-beom Lee-Güney Kore
Oyuncular:Bin Won, Sae-ron Kim and Hee-won Kim
IMDB Puanı:7,8

Annesi uyuşturucu bağımlısı olan küçük kız So-mi,eski bir mahkum (ve eski bir ajan) olan ve bir rehinci dükkanında yalnız yaşayan Tae-sik'in çevresinde dönüp durmakta,annesinden ve çevresinden göremediği ilgiyi ondan almaya çalışmaktadır.
Annesi uyuşturucu çalınca mafya tarafından öldürülür.Kendisi de organ kaçakçısı mafya tarafından kaçırılınca Tae-sik mafya ile savaşmaya başlar. Onları takip ederken organ mafyasının elinde olan ameliyat edilmeyi bekleyen çocukları bulur ve So-mi'nin ölmüş olabileceğini düşünür

izleyin diyorum, başka da birşey demiyorum.. ;) :ok

kalptenþimþek

Tucker & Dale vs Evil (2010)

Yönetmen:Eli Craig
Oyuncular:Tyler Labine, Alan Tudyk, Katrina Bowden
IMDB Puanı:7,6

Tucker ve Dale , harabeye dönmüş dağ evlerinde tatillerini geçirirken, bir grup üniversite hazırlık sınıfı öğrencisinin saldırısına uğrarlar.

izlerken hiç sıkılmayacağınız sıradışı bir komedi.. yüksek sesle gülme garantisi veriyorum.. ;D :ok  

Burak

Kesinlikle izlenmesi gereken bağlantılı iki Zeki Demirkubuz filmi ya çok seversiniz ya da hiç beğenmezsiniz benden söylemesi

##kdc##

filmlere ara verin;
leyla ile mecnun forever  :)

Jnr.Serkan

05 Ağustos 2011, 08:23:19 #674 Son düzenlenme: 05 Ağustos 2011, 10:27:05 Jnr.Serkan
Celda211

Hapishane filmleri içerisinde en başarılılardan birisi.Sürükleyici ve güzel bir film.Tavsiye ederim. 10/8

http://www.facebook.com/pages/Celda-211/131763908332

Leon

Eski bir film olsada hayatımda izlediğim en güzel filmlerden birisi.Başroldeki adam müthiş başarılı.10/8

http://www.facebook.com/pages/L%C3%A9on/5853862514

İncir Reçeli

Hayatımda ilk defa bir film izlerken gözlerim doldu.Filmin özellikle son sahnesi mükemmeldi.Dram filmleri sevmem ama çok fazla tavsiye üstüne izledim.İyi ki izlemişim.Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

http://www.facebook.com/pages/Incir-Re%C3%A7eli/192544870775252

Adalet Peşinde-Law Abıdıng Cıtızen

Filmin başında adamın karısıyla 4 yaşındaki kızına tecavüz edip öldürüyorlar.Ve adamın bunu yapana karşı beşlediği müthiş kin...Filmin içinde hiç aklınıza gelmeyecek şeyler oluyor.Çok başarılı bir film kesinlikle izlenmesi gerek. 10/8,5

http://www.facebook.com/pages/Adalet-Pe%C5%9Finde/108683475818803

Geçmişin Gölgesinde-American History X

Irkçılık filmleri içinde en başarılı olanı bana kalırsa.Filmin içeriği ve işlenişi çok başarılı.Buda kesinlikle izlenmeli diyorum.10/8

Film kısa sürede sinema tarihinin efsaneleri arasına girmiştir. Edward Norton'ın dudak ısırtan performansı Oscar Ödülüne aday gösterilmiş fakat ödülü alamamıştır. İmdb'nin en iyi 250 film listesi içinde 39. sıradadır. Irkçılık karşıtı filmler denince akla ilk gelen filmlerden biridir ve bu şekilde sonlanır.

http://www.facebook.com/pages/Ge%C3%A7mi%C5%9Fin-G%C3%B6lgesinde/107794362577399