Timofte'siz İkinci Yıl...

Başlatan azadbeg, 08 Ocak 2010, 00:32:14

« önceki - sonraki »

celebi

hatim duaları orada okunabilir aslnda

kumköylü ahmet

Allah tekrardan mekanini cennet etsin :-[
zaman dedigin neki bir bakmisin ömür bitmis

Sercan

Teoman Abi'nin Tribundergi sitesindeki bir yorumu:

keşke 1 kez olsun şampiyonluk yaşamış olsaydık, herhalde ölsem de gam yemezdim o zaman. şimdi de sonuna kadar bekleyeceğiz bu hegamonyanın yıkılmasını

umarım rüzgar bir gün tersine döner de biz zoru seçenler, yerel takım destekleyenlerin de yüzü güler. teşekkürler.  :( :(

mehmet yılmaz

Bu senenin anma programını 24 Ocak Pazar günü saat 12.00'de, Atakum'daki M. Teoman Taş Samsunspor Parkında yapacağız. Site üyesi olsun olmasın bütün Samsunsporluların katılımını bekleriz.

kaptan 55

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Ocak 2010, 22:48:11
Bu senenin anma programını 24 Ocak Pazar günü saat 12.00'de, Atakum'daki M. Teoman Taş Samsunspor Parkında yapacağız. Site üyesi olsun olmasın bütün Samsunsporluların katılımını bekleriz.

Tribün_ali

Nur içinde yat teoman abi senle sevdik samsunspor bizi samsunsporumuzu gercek samsunsporlu ocak ayları bizim için ugursuz samsunsporumuz kaza yaptı teoman abimiz vefat etti şirin anada yanılmıyosam bu aylarda vefaat etti :'(

bengülü

Ertuğrul Sağlam

23 Ocak 2010, 14:28:30 #23 Son düzenlenme: 23 Ocak 2010, 15:25:10 6 Ertuðrul Saðlam
Anma programı derken program içeriği hakkında bilgi verirmisiniz.

Ve yapmamızı istediğiniz herhangi bir hazırlık veya çalışma varmı?

Birde böyle bir konuya insanların bukadar az rağbet göstermesi bence ayıp ötesi.

Şunu unutmayalım bu Yazıştığımız, Konuştuğumuz, Tartıştığımız Platfor Rahmetli Teoman'ın kurduğu bir eseri.

**KaR6**

her 24 Ocak maalesef uzakta oluyorum.. Allahtan parkın açılışına katılabilmiştim..

Teoman Abi artık sadece Teoman Değil.. Hepimizin gozunde yeri o kadar farklı ki, tarifi yok bunun.. İnanıyorum ki, bizlerden kimse kalmayana kadar hatırlanmaya ve yaşatılmaya devam edecek..

Nur içinde yat abicim..

celebi

samsuna er geldiğimde en azından parka uğramaya çalıırım. mezarına da sevgili kardeşimin mezarına uğrama fırsatım oldu. tekrardan nur içinde yat

mehmet yılmaz

23 Ocak 2010, 18:50:46 #26 Son düzenlenme: 23 Ocak 2010, 18:52:38 samsuni
Alıntı

Sen Hep Bizimlesin...

Sitemizin kurucusu, Samsunspor sevdalısı merhum Av. M. Teoman Taş vefatının 2. yıl dönümünde sevenleri tarafından anılacak.
23.01.2010    

M. Teoman Taş Anılacak

Sitemizin kurucusu, Samsunspor sevdalısı merhum Av. M. Teoman Taş vefatının 2. yıl dönümünde sevenleri tarafından anılacak.

Atakum'da yaptırılan M.Teoman Taş Samsunspor Parkında gerçekleşecek olan anma programına M. Teoman Taş'ı tanıyan, tanımayan tüm Samsunsporlular davet edilirken birkaç haftadır okunan hatimlerin duası yapılacak.

Konu ile ilgili olarak M.Teoman Taş Samsunlular Derneğinden yapılan açıklamada, hatırasını yaşatmak için çaba gösterdiğimiz Samsun'un değerli evladı, Samsunspor'un emsal taraftarı Av. Muhammet Teoman Taş'ı dualarımızla yad etmek için vefatının ikinci yılında M. Teoman Taş Samsunspor Parkında bir araya geleceğiz. 20 Ocak kayıplarımızın ve kıymetli dostumuzun ruhlarının şad; mekanlarının cennet olmasını diliyoruz." denildi.

www.samsunspor.biz

Ollivanders

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Ocak 2010, 14:33:42
her 24 Ocak maalesef uzakta oluyorum..

Teoman Abi artık sadece Teoman Değil.. Hepimizin gozunde yeri o kadar farklı ki, tarifi yok bunun.. İnanıyorum ki, bizlerden kimse kalmayana kadar hatırlanmaya ve yaşatılmaya devam edecek..

Nur içinde yat abicim..

Nevzat Yıldırım

Seni rahmetle anıyorum Teoman ...Başka da bir söz kalmadı söylenecek...Keşke bir de keşkeleyle başlayan cümleler...Mekanın Cennet Olsun... = (

SamsunluReis

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 09 Ocak 2010, 12:12:57
Yazılanlar,
Çizilenler,
Hakkında konuşulanlar,
Yazdığı köşe yazıları,
Farklı illerden şehirlerden sevenleri,
Kurduğu dostlukları,
Ve yeni dostluklara vesile oluşu,
En önemliside heşeyi ile örnek insan,
Örnek SAMSUNSPOR'lu oluşu ile,
Hayatta iken tanıma imkanına sahip olamayan
İnsanlardan biri olarak.
Allah mekanını cennet etsin Teoman.....

Temelini attığın www.samsunspor.biz ailesi olarak
Samsun ve Samsunspor menfaatleri için mücadelemizi sürdüreceğiz...