Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

kýrmýzýbeyaz55

1 puan yeterli mi gerçekten, bunların alayına güvenim yok , ikili averaj iyi samsunun diyorlar, ya üçlü , dörtlü avreraja kalırsa?? hiç puan hesabı yapmadım varmı  bu ihtimallere bakan?? ihtimaller nedir yetiyormu bu rezillere 1 puan gerçekten her şartta??

Yalnızca BİZ

Alıntı yapılan: kırmızıbeyaz55 - 02 Mayıs 2009, 23:34:46
1 puan yeterli mi gerçekten, bunların alayına güvenim yok , ikili averaj iyi samsunun diyorlar, ya üçlü , dörtlü avreraja kalırsa?? hiç puan hesabı yapmadım varmı  bu ihtimallere bakan?? ihtimaller nedir yetiyormu bu rezillere 1 puan gerçekten her şartta??

1 puan aldığımızda her türlü hesaplarda düşmüyoruz...

berusa55

İkili de olsa üçlü de olsa dörtlü averaj da olsa biz bir puan aldığımızda düşmüyoruz bu kesin. Ama kesin olmayan bir sey var o da bunu alabilecek takım sahada olacak mı olmayacak mı? Ne günahımız vardı bizim de bu sıkıntıyı çekmeye müstehak kılındık şu haftalarda Yarabbim  :-X

kýrmýzýbeyaz55

Alıntı yapılan: berusa55 - 02 Mayıs 2009, 23:44:18
İkili de olsa üçlü de olsa dörtlü averaj da olsa biz bir puan aldığımızda düşmüyoruz bu kesin. Ama kesin olmayan bir sey var o da bunu alabilecek takım sahada olacak mı olmayacak mı? Ne günahımız vardı bizim de bu sıkıntıyı çekmeye müstehak kılındık şu haftalarda Yarabbim  :-X

Bu maçı alacak taraftar olsun 19 mayısta yeter.. Maçları taraftar alıyordu zaten..

supernatural_55

bana göre hoca 1 puanı düşünmemeli bu hafta düşündü gördk antep bld.maçında da gördk.ama hala 1 puan diyo adam ya >:(

Nuri Asan

Pro lisansli ya vardir bi bildigi.

supernatural_55

**KaR6**

hiçbirşey demiyorum, sadece şu benim çektiğim sıkıntının 5te1ini çekiyosanız hakkım helal olsun, başka bişe demiyorum..

55Bafra55

.. Yoksa , gelecek sezon Akçaabat , Arsin , Çorum yolları bize gözükür ![/b]
[/quote]
Bu bir rüya olsun ve haftaya uyanalım,bitsin bu işkence.İnşaallah düşmeyeceğiz.

kýrmýzýbeyaz55

Şu son 3-4 yıl yaşadığımız kepazelik bitsin artık ya!
Basiretsiz yöneticilerden!
Hedefsiz,ilkesiz teknik adamlardan!
Adını bir yıl sonra bile hatırlamayacağımız cin olmadan adam çarpan çapsız futbolcu tayfasından!
bıktık artık!

Söz de kalmadı söylenecek 

Kaya

destek destek destek artık bir yere kadar futbolcu kardeşlerim bu yazıları okuyorlarsa adana maçında olası yenilgide kendilerine sağlam bir destek bulsunlar kemik sesleri kulağıma gelmeye başlıyor artık çok sinirliyim

HoliganSamSunLu

sakarya maçından benim bir beklentim yoktu açıkçası sahasında gaziantep belediyeye yenilen ruhsuzlardan fazla birşey beklemek lüks olur zaten

Cagdas Ünver

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 02 Mayıs 2009, 19:57:50
yaw haklısın ama söyleyış tarzın bıraz agır  olmuş kardesım bızı yalandan yere strese soktular bunun vebalini ödeyemezler asla
kötu sonuçla karsılasırsak cıkamazlar o stadtan

bu arkadas gecendede böyle dedi o günden beri galip gelemiyoruz :D:D:D

Akyol

Maç öncesi tahminim ne acı ki tuttu dün hiç girmedim yoksa forumumuza yakışmayacak cümleler kuracaktım.

Maçla ilgili söylenecek bişey yok bu zihniyetin oraya beraberliğe değil 1-0 yenilmeye gittiğini canlı canlı hepimiz izledik.İddia ediyorum adana maçında da 0-0 a yatan bir takım izleyeceğiz yazın bir kenara.Böyle berbat bir oyun anlayışı böyle saçma değişiklikler ben hayatta görmedim her maç fix aynı değişiklik inanılır şey değil,Hakan Akman'ı neden hep son dk da alıyorsun oyuna ya da Turgut'a nasıl dayanıyosun aga turgut birde hakeme dayılanıyor şeref yoksunusun turgut ne diyeyim yaptığın bir tane olumlu hareket yok birde kırmızı kart görüyosun.

Şimdi son maç Adana maçı; Yönetim büyük ihtimal maçı bedava yapacaktır,taraftar hafta boyunca maça davet edilecek bu takım hepimizin nidaları gökyüzünde yankılanacaktır evet tanıdık geldi di mi aynı düştüğümüz sezon ki hikaye Allah sonumuzu hayır etsin inşallah kalırız ligde ama bu ruhsuz futbolculara kaldıysak işimiz çok zor olacaktır,bekleyelim görelim...