Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

yaman55

Alıntı yapılan: KODALAK - 02 Mayıs 2009, 09:38:12
hayır maçın linkini tıklarsın öyle açılır ,birde maç başlamasına yakın link devreye girer zaten,kardeş netin sınırsızsa gir seyret yoksa fatura kabarık gelir ;)

ayın başındayız bişi olmaz 1 maç 600 mb ona göre girin

yaman55

Kodalak

Sakarya maçı Primleri Açıklandı

--------------------------------------------------------------------------------

& Zorlu Sakaryaspor maçı öncesi Yönetim tarafından futbolculara verilecek primler açıklandı. Maç sonunda kazanılan 1 puan için 7.500 TL, 3 puan kazanılması durumunda 10.000 TL prim verileceği futbolculara bildirildi. Yönetim bu maç için elinden gelen bütün imkanları seferber ederek maça ne kadar önem verdiklerini gösterdiler. Futbolcularda yönetimin yapmış olduğu bu açıklamadan sonra maça daha moralli çıkacaklardır.

http://www.samsunspor.org.tr/

Kodalak

Sakarya'ya kalem kapalı
Tecrübeli file bekçisi Hasan Sönmez, Sakaryaspor'a kalesinin kapalı olduğunu söyledi
01.05.2009 / 15:14:46
Bu haber 38 defa okunduSamsun'a mutlu dönerek, son haftaya avantajlı bir şekilde girmek istediklerini belirten tecrübeli file bekçisi Hasan Sönmez, kalesinin ise rakip takıma kapalı olduğunu söyledi. Hasan, "Bizim için önemi büyük bir maça çıkacağız. Bu maçtan bizim için en iyi sonucu alarak dönmek en büyük arzumuz. Bu maçı kazandığımız taktirde zaten işi garantiliyoruz. Tabiki yinede altımızdaki rakiplerimize göre şu an için avantajlıyız. Ama onların da bu hafta maç kaybetmeleri gerekiyor. Bizim ise kaybetmemiz durumunda işimiz iyice zora girebilir. Bu yüzden işi sıkı tutmamız lazım" diye konuştu.

SamsunluReis

sakarya spor deplasmanında samsunsporumuza başarılar dilerim ve 3 punı alırızz allahın izniylee

universite carsambalilar

SamsunluReis

zannedersemm d smart herhangi bi siteden izlenmiyoo lig tv izleniyoo diye biliyorum

berusa55

Burhan'dan sonra Can'ın da oynayamayacak olması iyice canımı sıkmaya başladı. Daha maç başlamadan aksilikler geldi hadi hayırlısı :-\

yaman55

Alıntı yapılan: SAMSUNLUREİS - 02 Mayıs 2009, 11:48:57
zannedersemm d smart herhangi bi siteden izlenmiyoo lig tv izleniyoo diye biliyorum
Alıntı yapılan: universite carsambalilar - 02 Mayıs 2009, 11:47:12
maci hangi siteden izleyebiliriz arkadaslar

www.ligtvdevu.net    maç saati yaklaşınca aç burayı

yaman55

MAÇKOLİKTEN BİR SAMSUNLUNUN YORUMU >:(

pisot - 458705 - 02.05.2009 12:01:26
ARKADAŞLAR ORDULUTİRKAYİNİN DEDİKLERİNE İNANMAYINNNNNNNNNNNNN.BU 2 ŞEHİR ARASI YARIMN SAAT VAR VE DÜŞMAN GİBİLER.BUNU HERKES BİLİR.GECEN SENE ORDU PLAY OFFLARA KALACAKTI GİRESUNU YENMEK ZORUNDAYDI GİRESUNDA LİGDE KALMAYI GARANTİLEMİŞTİ.NOLDU DERSİNİZ MAÇTA 5 Mİ NE KIRMIZI KART ÇIKTI.3 TANE ORDULU KIRMIZI GÖRDÜ.AMA BU SENE NE OLDU ORDU DEPLASMANDA GİRESUNA MAÇI VERDİMİ HAYIR.DAHA 2 HAFTA 2 1 YENDİ ORDU GİRESUNU.ŞUNU UNUTMAYIN ORDU GİRESUNUN DÜŞMESİ İÇİN HERŞEYİ YAPAR.BAKIN ARKADAŞLAR BEN SAMSUNLUYUM,İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN SİZE 2 OLAY ANLATACAM.HATIRLARLARMI BİLMİYORUM.SAMSUN 1.LİGDEYKEN SAKARYASPOR DÜŞMÜŞTÜ.1.OLAY SAMSUNSPORLU 2 FUTBOLCU BİRİ CENK İŞLERDİ OZAMAN SAKARYAYA MAÇI SATMIŞLARDI 400 MİLYAR MI NE PARA ALMIŞTI SAMSUNSPOR DİREK OLARAK BU FUTBOLCUYU GÖNDERMİŞTİ.EN SON MAÇI HATIRLIYORMUSUNUZ.SAMSUN DİYAEBAKIRA SATTI,MALATYADA SAKARYAYI YENDİ NE OLDU SAKARYASPOR 2.LİGE DÜŞTÜ.TAKDİRİ İLAHİ 1 SENE SONRA TECELLİ ETTİ DİYARBAKIR SAMSUN DÜŞTÜ SAKARYA 1.LİDE ÇIKMIŞTI.BAKIN ARTKADAŞLAR SAMSUNLUYUM AMA SAMSUN KADAR MAÇ SATAN BAŞKA TAKIM YOKTUR.VE BU TAKIMI BU HALKLERE GETİRDİLER.İLHANMANSIZ,TÜMER,ERTYUĞRUL,ADNAN GÜNGÖR,SERKAN AYKUT,ŞUAN SİVASTAKİ MUSA AYDIN,ŞUAN GENÇLERDEKİ MEHMET NAS,KASIMPAŞA DAKİ CELİL,DAHA NİCELERİ NE OLDU.SAMSUNSPOR İYİ YÖNELTİMİYOR,NAPTIKLARINIDA KENDİLERİ BİLMİYOR.İNANIN ARTIK SAMSUNSPOR İÇİN MAÇ İZLEMEYE GİDEN TARAFTAR KALMADI.YA İÇ SAHADA VESTELK MANİSA,KASIMPAŞA DİYARBAKIRSPOR U YEN BOLU,GAZİANTEP BELEDİYESPOR.GİRESUNSPOR A YENİL.YOK ÖLE KİMİ KANDIRIYORSUNUZ.NEYSE BENCE BU MAÇTA HERŞEY OLUR.AMSUN 3 0 ÖNDEYKEN BİLE MAÇ VEREBİLİR.YAPMADIKLARI DEĞİL.GEÇEN SENE KARTALI 3 0 YENERKEN SON 15 DAKKA DA MAÇ 3 3 OLDU.SAMSUNLUYUM AMA SAMSUNSPORU SEVMİYORUM..SAKARYASPORA GELİNCE ADAMLARA HELAL OLSUN DÜŞTÜ DÜŞCEK DEDİLER ŞİMDİ NEREDELER.İLKYARI ÇOK PARA KAYBETTİM SAKARYADAN AMA BU MAÇI BİLMİYORUM.1,25 İÇİN DEĞMEZ ARKADAŞLAR.

berusa55

******* mi arıyorsun; al işte sana en alasından! Senin gibi Samsun'lu olmaz olsun.

yaman55

YaşarDoğu

Kais

Alıntı yapılan: berusa55 - 02 Mayıs 2009, 12:13:00
******* mi arıyorsun; al işte sana en alasından! Senin gibi Samsun'lu olmaz olsun.
bence değil zaten.kesin orduludur.

universite carsambalilar

arkadaslar bu mac cok korkuyorum insallah yenilmeyiz diş sahada kotu oynoyoz berebare bizim legimize samsunspor basarilar