Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

furkan88

burhanın olmamasına sevindim.en azından daha az gol kaçırcaz.yarın maç bizim.sakaryanın stresini değerlendirip 3 puanı alacaz inşallah.

veis

Alıntı yapılan: kuzey55 - 01 Mayıs 2009, 18:39:02
çok büyüttünüz sakaryayı.bizim futbolcularımız ne kadar kızaskta istediğinde her takımı yenebileceklerini gösterdiler.bu hafta da sakaryadan gereken puanı alacaklarından eminim...ayrıca hakeden falan değill SAMSUNSPOR kazansın.şimdiye kadar hakettiğimiz çok maç oldu ama kimse bize puan vermedi...

deplasmanda hangi maçda haketdin mustafa

**KaR6**

burhan bu sene paso buhran yarattı zaten.. bi tek sezonun ilk maçında erciyes macıydı, iyi oynadı, daha da yok piyasada..

Kais

Alıntı yapılan: santacruz001 - 01 Mayıs 2009, 14:35:28
Arkadaşlar yazılan bazı yazıları üzülerek okuyorum.Aramızdaki güzel dostluğu saçmasapan şeylerle bozmayalım.Samsunspor yönetimi oteli tutmadan önce gelip görmemişmi sahayı? Sapancada zaten doğru düzgün bir saha yokki arkadaşlar.Amatör ligde oynayan Sapancasporun sahası var amatör maçların oynandığı saha ne kadar güzel olabilirki? Ben Sakaryaspor yönetimiyle içiçe olan birisiyim bu konuyla ilgili en ufak bir bilgileri dahi yok emin olun.İki takımında durumu çok kritik bu haldeyken bile dostluk mesajları veriliyor.Samsunsporu Sakarya halkı gercekten çok seviyor emin olun bir anket yapılsa süperlige Sakaryadan sonra hangi takım çıksın diye %99 u Samsunspor olsun der...
bizde en azından site olarak öyle deriz.bencede olanların hepsi sahada olmalı tribünlerde dostluk olmalı.

CriminaL

sakarya büyük ihtimalle başlama düdüğü ile saldırmaya başlayacak..eğer kontradan yakalayıp atarsak bu maç bizim..topu ayagımızda tutup oyunun kontrolunu elimizde tutmamız gerekecek bunun icinde yuksek pas yüzdesiyle oynamamız lazım.ayrıca bu maçı c.tesi gününe koyan zihniyete de yazıklar olsun

Sempatik Bengülü

sakaryadan en az 1 puan alıcağımıza inanıyorum

jean

Kais

bilet fiyatlarımız büyük ihtimal 3 lira sanırım.sitelerinde öyle yazıyorlardı üyeler.

Nuri Asan

Ordu macinin aynisi olacak,yakaladigimiz pozisyonlari kacirmassak (orduda turgut deli etti) galip gelecegiz,en kotu berabere biter odami olmadi haftaya adanayi yeneriz.dikkatinizi bir noktaya cekmek istiyorum;son 4 senedir dusmemeye oynuyoruz.SAMSUNSPORU bu hale dusurenler yakanizda ellerimiz olacak...

sBc-55

Galip istifaaaaa...Bi otobüs ayarlayamadın  ;D

Maça Gelince Sakarya Taraftarıyla Ezer geçer bizi..
Yarın Bakicez Göricez Yaşicez..

atakan

gozgoz yýlmaz

Canikli Mekansızlar 1 otobüsle gidecekler. Erkan Zorlu karşılamış.

55Bafra55

Dün gördüğüm rüyaya göre maç 1-0 bizim.Rüya işte,paylaşmak istedim. ::)

beşnumara

Alıntı yapılan: 55BAFRA55 - 01 Mayıs 2009, 22:02:26
Dün gördüğüm rüyaya göre maç 1-0 bizim.Rüya işte,paylaşmak istedim. ::)
ben de rüyamda gördüm bi şeyler :D bizim maç bi 2-2 bitiyo bi 3-2 bitiyo bi 4-3 bitiyo bi 5-3 bitiyo dedim yaaa bu ne maçmış böyle bitmek bilmiyo :D gollü geçiyodu yani.

AntZ

Gördüğüm rüyalar gerçek olsa şimdi Nou Camp ta Barcelona lı oyuncular dizleri titreyerek bizi bekliyordu  ::)