Bank Asya 1.Lig 33.Hafta | Sakaryaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan KocumVolkan, 25 Nisan 2009, 17:32:49

« önceki - sonraki »

Akyol

sakaryalı arkadaşımızda bi yerde haklı haber gazetesiyse yalandır zaten bizim dostluğumuz bozulmaz inşallah yönetimsel ve kulüpler arası olmasada taraftarlar ve şehir arasında bir dostluk var bu inşallah bozulmayacak giresun düşsün sakarya düşmesin ama bizimde durumumuz çok kritik inşallah 2 tarafa da yarayan bir skor olur

germencisse

her iki takımında mutlak puan ve puanlara ihtiyacı var maçın çok sert geçeceğini düşünüyorum 90dk nin sonunda inşallah gülen taraf biz oluruz..

Kodalak

biz stres yapmaz isek maçı alırız ben maçtan puan alacağımıza inanıyorum

kuzey55

büyükk ihtimal 2-2 bitecek bu maç.en azından berabere bitecekk...

şimşek_55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 01 Mayıs 2009, 16:52:37
büyükk ihtimal 2-2 bitecek bu maç.en azından berabere bitecekk...

Agzından  bal damlıyor  Mustafa.  Burhan  yok bızde  Sakarya tum hattıyla  yuklenecektır.  Sercan oynarsa  ve gununde  olursa bu macı kotarabılırız.  Turgutunda  gununde olması lazım. Onlarda  bızde cok pozısyon bulacagız macta. Ilk 20 dk da  gol yemezsek stres olurlar dıye dusunuyorum

yaman55

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 01 Mayıs 2009, 17:09:32
Agzından  bal damlıyor  Mustafa.  Burhan  yok bızde  Sakarya tum hattıyla  yuklenecektır.  Sercan oynarsa  ve gununde  olursa bu macı kotarabılırız.  Turgutunda  gununde olması lazım. Onlarda  bızde cok pozısyon bulacagız macta. Ilk 20 dk da  gol yemezsek stres olurlar dıye dusunuyorum

sercanın sahada yürümeye hali yok

şimşek_55

Alıntı yapılan: yaman55 - 01 Mayıs 2009, 17:10:22
sercanın sahada yürümeye hali yok

Isımız  zor o zaman ortasahada  ayagında  top tutacak  adamımız  yok maalesef. bu macta en  cok ıhtıyacımız olan sey cok pas  ve topu ayagımızda  tutup  oyunu sogutmak olacak

Kais

ben duşumu aldım abdestimi aldım büyük ihtimal gece yola çıkacam.bir aksilik olmazsa.

**KaR6**

bi puan için geriye yaslanarak maça başlarsak 2 gol averajımızı da yitiririz.. bize ortasahada pas yapıp topu ayagımızda tutacak adamlar lazım.. burhanın yerine volkanın olması iyi, kontra yakalarsak hiç değilse rakip sahaya kadar goturebiliriz topu.. bundan sonrası Allaha kalmış, bekleyip göreceğiz..

şimşek_55

Sorun orada     3-4  pastan sonrası  bızım ıcın zor  Sercan yokken.  En ıyı dedıgımız  Murat  ta  pas  yuzdesı yuksek degıl ,topu ezıyor. Yarınkı  mac Sampıyonlar lıgı fınalınden  daha heyecanlı olacak bence  :)

veis

Alıntı yapılan: santacruz001 - 01 Mayıs 2009, 14:35:28Arkadaşlar yazılan bazı yazıları üzülerek okuyorum.Aramızdaki güzel dostluğu saçmasapan şeylerle bozmayalım.Samsunspor yönetimi oteli tutmadan önce gelip görmemişmi sahayı? Sapancada zaten doğru düzgün bir saha yokki arkadaşlar.Amatör ligde oynayan Sapancasporun sahası var amatör maçların oynandığı saha ne kadar güzel olabilirki? Ben Sakaryaspor yönetimiyle içiçe olan birisiyim bu konuyla ilgili en ufak bir bilgileri dahi yok emin olun.İki takımında durumu çok kritik bu haldeyken bile dostluk mesajları veriliyor.Samsunsporu Sakarya halkı gercekten çok seviyor emin olun bir anket yapılsa süperlige Sakaryadan sonra hangi takım çıksın diye %99 u Samsunspor olsun der...

olan olmuş artık yanlış anlaşılma demeliyiz kaldıki maç iki takım içinde zor geçecek ama hakeden sahada savaşan giydigi formanın hakkını veren alsın puanı.

Kodalak

Alıntı yapılan: veis - 01 Mayıs 2009, 17:43:38
olan olmuş artık yanlış anlaşılma demeliyiz kaldıki maç iki takım içinde zor geçecek ama hakeden sahada savaşan giydigi formanın hakkını veren alsın puanı.

ama SAMSUNSPOR alsın

İnşallah alırız

Ollivanders

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 01 Mayıs 2009, 17:34:57
Sorun orada     3-4  pastan sonrası  bızım ıcın zor  Sercan yokken.  En ıyı dedıgımız  Murat  ta  pas  yuzdesı yuksek degıl ,topu ezıyor. Yarınkı  mac Sampıyonlar lıgı fınalınden  daha heyecanlı olacak bence  :)

Bu is Sercan ile de olmaz bence... Takımımızda murattan oktaydan  baska topu ayagında tutan yok . Bizim tek artımız son zamanlarda goremedigimz mucadele bence. Baska bir artımız yok sakaryaya karsı.

kuzey55

çok büyüttünüz sakaryayı.bizim futbolcularımız ne kadar kızaskta istediğinde her takımı yenebileceklerini gösterdiler.bu hafta da sakaryadan gereken puanı alacaklarından eminim...ayrıca hakeden falan değill SAMSUNSPOR kazansın.şimdiye kadar hakettiğimiz çok maç oldu ama kimse bize puan vermedi...

yaman55