MHP'den Tanju Çolak'a İstanbul'da Belediye Başkanlığı Teklifi

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 18 Aralık 2008, 20:35:45

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Bugun Zaman Gazetesinde okudugum haberde MHP Tanju Çolak'a Kadıkoy yada Bakırkoyden Belediye başkanlık aday adayı olması teklifi sunulmuş Tanju Çolak ailesiyle görüştükten sonra bir karar vereceğini aslında gönlünde Samsun Büyük şehir belediye başkanlığı oldugunu dile getirmiş..

Yorum sizlerin..:)

mehmet yılmaz

18 Aralık 2008, 20:46:53 #1 Son düzenlenme: 18 Aralık 2008, 21:08:59 samsuni
Sene 1987 ve G.Saraylı Tanju, Samsun'a gelir :) :)

Bu arada Tanju'nun cezaevindeyken sosyalist/kürtçü sendikacı Münir Ceylan'dan etkilenip solcu olduğunu ilan etmişti. hatta 2002'de Hadep'ten aday olacağı söylenmişti.

AlıntıTANJU, HADEP'TEN ADAY MI?
HADEP, eski milli futbolcu Tanju Çolak'ın kendilerine milletvekili aday adayı olarak başvurduğunu ilan etti. HADEP Genel Başkan Yardımcısı Hamit Geylani, Çolak'ın adaylık için kendileriyle temasa geçtiğini Hürriyet'e doğrulayarak, ''Tanju Çolak da bu ülkenin insanı. Çekilen acıları o da sinesinde duyuyor ve çekiyor'' dedi.
03 Eylül 2002 Salı 08:19
HADEP, eski milli futbolcu Tanju Çolak'ın kendilerine milletvekili aday adayı olarak başvurduğunu ilan etti. HADEP Genel Başkan Yardımcısı Hamit Geylani, Çolak'ın adaylık için kendileriyle temasa geçtiğini Hürriyet'e doğrulayarak, ''Tanju Çolak da bu ülkenin insanı. Çekilen acıları o da sinesinde duyuyor ve çekiyor'' dedi.

Çolak'ın adaylığı için ''Bu iradeyi ortaya koyması önemlidir'' diyen Geylani, kendisinin HADEP milletvekili aday listelerinde yer alabileceğini söyledi.

SÜRPRİZLERE HAZIRLANIN

Geylani, aday listeleri açıklandığında herkesin büyük sürprizlere hazır olmasını da isteyerek, ''Tanju Çolak'ın dışında emekli asker ve polisler, sanatçılar, şairler, başka sürpriz isimler de listelerimizde yer alabilir'' dedi.

SAMSUN'DA ONU VURURLAR

Bu haber üzerine, Tanju'nun kardeşi ''Tanju HADEP adayı olursa Samsun'da onu vururlar'' diye konuştu.
Hürriyet'in daha sonra ulaştığı Tanju Çolak da, ''Ben zaten sabıkalarım nedeniyle aday bile olamıyorum'' diyerek haberi yalanladı.

ali ihsan

Kadir ÇELEBİ

Alt sağ köşede efsane başkan Menteşoğlu sanırım biraz puslu çıkmış fotoğraf
Tanju Çolak bu gazete sayfasını alıp ömrünün sonuna kadar saklasın bence :D

veis

ben mhp nin tanjuya belediye başkanlıgı için adaylık konusunda teklifinin bile olmayacagı görüşündeyim.

ali ihsan

Tanju Ümranıye'den aday olmak ıçın araya aracılar sokup,ısteğını Mhp yönetıcılerıne bıldırdı.
Lakın Mhp yönetıcılerınden HAYIR yanıtını aldı,adaylık talebı değerlendırılmedı bıle.Kendı reklamını yapmak ıçın sağa sola haber gönderıp duruyor anladığım kadarıyla.

HoliganSamSunLu

yok öyle birşey zaman gaztesinin safsatası inanmayın..

celebi

ya şu duygularımızı yada söyleceklerimizi neden usturuplu bir şekilde arkadaşlar yazmaz ki be  bunu anlayamadım doğrusu.herkes aynı fikirde olmayabilir buna saygı duyulmak zoprundayızx fakat yazacak olduğumuz kelimelere dikkat etmek lazım

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 19 Aralık 2008, 13:31:52
yok öyle birşey zaman gaztesinin safsatası inanmayın..

Söz konusu Tanjuysa ve safsataysa bu haber eminim tanju kaynaklıdır..

esedullah

her yerel seçim öncesi böyle haberlere başvuruyo bizim medyamız

Recep

Alıntı yapılan: celebi - 19 Aralık 2008, 13:55:13
ya şu duygularımızı yada söyleceklerimizi neden usturuplu bir şekilde arkadaşlar yazmaz ki be  bunu anlayamadım doğrusu.herkes aynı fikirde olmayabilir buna saygı duyulmak zoprundayızx fakat yazacak olduğumuz kelimelere dikkat etmek lazım

jean

hadep haberi kesinlikle yalandi rbende inanmiyorum karadenizli adamin onlarla isi olmaz umarim mhp haberi dogrudur

Kadir ÇELEBİ

Arkadaşlar söz konusu MHP partisinden aday adaylığı hadep haberi Mehmet abinin geçmişte Samsun Buyuk Şehir belediye başkanlığıyla ilgili  böyle bir söylentinin olmuş olduğu hatırlatması sadece MHP aday adaylığını değerlendirip tartışalım bugun www.samsun.net sitesinde MHP İl başkanı İhsan Barutçu ile çekilmiş fotoğrafı haberi yer buluyor..