SÜPER LİG 2023-2024 | 30.HAFTA | Hatayspor 3 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 12 Mart 2024, 02:09:02

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

SÜPER LİG 2023-2024 | 30.HAFTA | Hatayspor - SAMSUNSPOR'umuz

17.MART.2024
  SAAT : 16.00
  Yeni Mersin Stadyumu
  Beinsport

Her zaman olduğu gibi yine kritik bir maç. Takımımız skor anlamında deplasman ile içeride çok farklı bir çizgi tutturuyor. İçerideki her maçın favorisi biziz. Deplasmanda da iyi oynuyoruz aslında ancak skoru alamıyoruz. Hatayspor, deprem acısının ardından adeta sahipiz kaldı. Maçlarını Mersin'de oynamak zorundalar. İçinde bulundukları durumdan faydalanıp, ikinci deplasman galibiyetimizi yine güneyden alıp gelmemiz lazım. Beraberlik de kabul edilebilir lakin kazanalım.

Raqua55

_SoN_

binikalamadım

başakşehirde yapamadığımızı burada yapmalıyız...hatay yenerse yanımıza gelir buna müsaade etmemeliyiz...asla yenilmemeliyiz.

Stoper

Küme düştüğümüz 2011-12 sezonunu, 3 deplasman galibiyetiyle tamamlamıştık. (Ankaragücü, Antalyaspor ve Beşiktaş) Bu sene o sayıya ulaşamadık, 5 deplasman maçımız kaldı.

Şu deplasman performansı takıma yakışmıyor cidden, ligin son çeyreğine girdik, 1 galibiyet var. (Adana Demirspor)

Puan ya da puanlarla dönüp Hatayspor'u bulunduğu konumda tutmalıyız. Marius'un cezası devam ediyor, Ercan geçtiğimiz hafta beklentileri karşılayacak oyun veremedi. Forvette Dimata'yı bekliyorum.

jean

1 puani Alin strese sokmayin bizi yenersek son birkac adim kalir hedefe

evolution55

ikinci deplasman galibiyetimizi alacağımıza inanıyorum.

binikalamadım

_SoN_

binikalamadım

emrealtinsk

Osman alim soner hocayı da anlamıyorum neden bunlardan medet umuyor

binikalamadım

satka sezonu kapatmamıştır inşallah...kötü düştü.

_SoN_

İçerde bir türlü kazanıp puanlar toplamasak maalesef bu deplasman oyunuyla işimiz çok zormuş, özellikle bazı isimler çok ama çok kötü.

55.hakan

Osman neden oyunda Tait varken Allah'ını seversen neden bana neden bir söyle hoca ya. Golü de Osman yüzünden yedik Tait orada olmayacaktı.

binikalamadım

ayak bağı osman çıktı çok şükür...oyunumuz değişebilir.