Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

veis

Alıntı yapılan: celebi - 11 Ağustos 2008, 11:06:28
veis eve geldin sanırım

yok abi anneyi bırakdım işyerine geldim şimdide dışarı çıkıyorum çamlıcadaydım.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 11 Ağustos 2008, 13:15:02
yok abi anneyi bırakdım işyerine geldim şimdide dışarı çıkıyorum çamlıcadaydım.

anladım kerdeşim meryem teyzeme bir geçmiş olsun demek isterim ve elini öpmek isterimde ondan sordum yani

hala kızı

veis geçmiş olsun...
hayırdır ne rahatsızlığı geçirdi annen?

**KaR6**

geçmiş olsun abicim, hayırdır? yapabileceğim birşey var mı?

berusa55

kar6, sınavın nasıldı kardesim?

oguz_5528

**KaR6**

Alıntı yapılan: berusa55 - 11 Ağustos 2008, 15:49:08
kar6, sınavın nasıldı kardesim?

iyiydi valla abi, biraz sabahlamaya ve aşırı yorgunluga ragmen artık mutluyum cunku samsundayım ;)

berusa55

Öyle mi sevindim. Hoşgeldin Samsun'a bu arada...

KocumVolkan

öncelikle veis abi geçmiş olsun.

ve bir sorum olacak önceden 1.ligdeyken hemen hemen hersene TSYD kupası olurdu samsunda (öyle hatırlıyorum) özellikle son kupada trabzonspor avrupada oldugu için ordu sebat samsun rize katılmıştı ve biz kazanmıştık kupayı. noldu bu TSYD kupasına düzenlenmiyormu artık ? yada bizi almıyorlarmı ? güzel oluyodu ya sezon öncesi....

celebi

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 13 Ağustos 2008, 00:32:51
öncelikle veis abi geçmiş olsun.

ve bir sorum olacak önceden 1.ligdeyken hemen hemen hersene TSYD kupası olurdu samsunda (öyle hatırlıyorum) özellikle son kupada trabzonspor avrupada oldugu için ordu sebat samsun rize katılmıştı ve biz kazanmıştık kupayı. noldu bu TSYD kupasına düzenlenmiyormu artık ? yada bizi almıyorlarmı ? güzel oluyodu ya sezon öncesi....

o şimdi bildiğim kadarıyla karadenizde kaldırıldı veya yapılmıyor artık son zamanlarda

**KaR6**

Samsunspor'dan Konyaspor'a transfer olan golcü futbolcu Caner Altın, Samsun'da kız arkadaşı ile birlikte geçirdiği trafik kazasında yaralandı.

Samsunspor altyapısından yetişen, yıllardır kırmızı-beyazlı ekipte forma giyen ve Haziran ayında Konyaspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Caner altın, dün gece memleketi Samsun'da trafik kazası geçirdi. Hançerli Mahallesi Atatürk Bulvarı Liman Kavşağı'nda gece saat 01.30 sıralarında meydana gelen trafik kazasında, 55 BL 852 plakalı otomobiliyle seyir halinde olan Caner Altın (25), direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırıma çarptı. Kazada Caner Altın ve yanında bulunan kız arkadaşı Nazlı Erçin (25) yaralandı. Hafif yaralanan futbolcu ve kız arkadaşı, Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi Acil Servisi'nde ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edildi.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

nereye yazacagımı bilemedim, buraya yazdım, acil şifalar ikisine de..

Sadece Samsunspor

neyseki önemli birşeyi yokmuş, korktum walla bişe oldu diye arabada kendi arabası değil ama başkasının heralde - geçmiş olsun 2'sinede

berusa55

Geçmiş olsun neyse Allah'tan hafif atlatmışlar...

celebi

geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum

eLLis

Büyük geçmiş olsun.

Bu arada erciyes   20:00
             kartal:   17:00
             giresun: 20:00

maçları bu saatlerde oynanacaklarmış güzel oldu yaa akşam maçları iyidir.