Milliyet Gazetesi Arşivi ve Samsunspor

Başlatan kalptenþimþek, 27 Eylül 2009, 03:43:01

« önceki - sonraki »

jean

nasip olmadi sansizliktan su avrupa kupalari hic o kadarda firsat geldi elimize sansizlik iste 3.oluyoz gidemiyoz elalem 5. oluyor gidiyor

brigand

bir of çektim... tarih sarar başa ama bu sefer cd den çalarız daha net olur.

Ollivanders

Sarsın be kardesim artık yetmedi mi bu kadar bozuk plak dinledigimiz...

brigand

saracak kardeşim. dedim ya bu sefer daha kaliteli vericez sesi... alttan alttan :)

kalptenþimþek

25 Eylül 2010, 22:20:48 #64 Son düzenlenme: 25 Eylül 2010, 22:25:00 kalptenþimþek

Bjk Çökmüş müş! peahh >:(
Şuna samsun .omalttı desenenize beee! 8)

mehmet yılmaz

şaşırtan prim haberini gördüm de, bu istanbul takımlarının ne kadar gerizekalıca bir zihniyete sahip olduklarını bir kez daha anladım... istiyorlar ki herkes bunlara yenilsin, kimse karşı koymasın! ne güzel koymuştuk ama...

kalptenþimþek

25 Eylül 2010, 22:34:12 #67 Son düzenlenme: 25 Eylül 2010, 22:38:27 kalptenþimþek

Trabzon'dan bildik ortaçağ manzaraları..

**KaR6**

4-1 lik bjk maçı unutulmazlarımdandır.. annemin arabada izlediği ilk ve tek maçtı, ailecek arabada izlemiştik, babamın şimdiki durdugu yerde..

annem, maç boyu tespih çekmiş, her tur döndüğünde bi gol atmıştık, çok eğlenmiştim :D

babasamsunlu

Al işte..Sonra trabzonspora niye sövüyon..gelde sövme be kardeşim... >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 26 Eylül 2010, 06:54:02
Al işte..Sonra trabzonspora niye sövüyon..gelde sövme be kardeşim... >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

>l< >l< :D ;D

jean

bjk macini hatirliyorum cok ufaktim o zamanlar cine5 veriyordu sifreli tv yi actim sifreli oldugu icin cizgiliydi yayin 3-0 i gordum inanamadim hemen nasil o kadar fark attik yanlismi goruyom diye sonuncunda yenmistik farkli ins o gunleri yine gorecez

kabacevizli55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 26 Eylül 2010, 06:54:02
hala trabzon lobisi yapmaya çalışanl ....... inat anti tese

kalptenþimþek

11 Ekim 2010, 21:51:00 #73 Son düzenlenme: 21 Haziran 2013, 22:22:51 kalptenþimþek

Haberdeki fotoğrafı dikkatlice inceleyin?!..  Kale arkasındaki basın mensupları için ne kadar sıradan bir olayın gerçekleştiğine sizlerde şahitlik edin!..  Adamlar golü beğenmemişler, poz harcamıyorlar ya.. :P Nasılsa 4 e kadar yolu var ....... ..... :)

babasamsunlu

Birde şu maçın özetini okumak lazım..
Samsunspo 11 korner,fb sadece  2 korner atabilmiş :D :D