Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Başlatan Clint_Eastwood, 31 Temmuz 2008, 22:05:10

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Alıntı yapılan: emre55 - 26 Aralık 2009, 14:05:52
konusu biraz daha farklı ama ama aynı güzellikte ve EKŞINın alası burda da var  :D

kitabın arkasında dedeği gibi:  EDEBİYAT BİLİM VE FELSEFE RUHUNUZA AKACAK
                                           OKUDUKÇA BAĞLANACAK,
                                           BAĞLANDIKÇA OKUYACAKSINIZ... 

EKŞIN varsa tamamdır  ;)   :D

celebi

ya hu netten dışarı çıkmıyorsun ne zaman kitap okuyorsuuz siz ikiniz

Sercan

Oğlu Murat Yıldırım'In Kaleminden Yeşil...
Mahmut Yıldırım...
1974 Yılında Katıldığı Kıbrıs Barış Harekâtı'ndan Sonra Mit'ten Gelen Davet Mektubuyla İstihbarat Dünyasına Adım Atar. Yıllarca Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinde Terör Örgütleriyle Yapılan Mücadelede İsmini Duyurur. 1996 Yılında, Mit Tarafından Abdullah Öcalan'a Suikast Düzenlemek Üzer Suriye'ye Gönderilir. Yurt İçinde Ve Yurt Dışında Yüzlerce Gizli Operasyona Katılır. Kasım 1996'Da Ortadan Kaybolur. O Günden Sonra Kendisinden Haber Alınamaz.

Yeşil...
1996 Yılında Öldüğü İddia Edilir Ve Derin Devlet Tartışmalarının Başladığı Günlerde Kanun Dışı Birçok Olayın Faili Olarak Gösterilir. Binbaşı Ahmet Cem Erveser'in Öldürülmesi, Ömer Lütfi Topal'ın Kaçırılması, Kürt Yazar Musa Anter'in İnfazı, Haraç Çeteleriyle Bağlantıları, Gazi Mahallesindeki Saldırılar...

Murat Yıldırım...
Mahmut Yıldırım'ın Oğlu. Yeşil'in Bugüne Kadar Anlatmadığı Olayların Perde Arkasını, Babasına İftira Atıldığını İspatlamak İçin Yazmaya Başladı. Yıldırım'ın Kaleminden Çıkan Satırlar; Ahmet Cem Ersever'den Mehmet Ağar'a, Korkut Eken'den Abdullah Çatlı'ya, Derin Devlet Hakkında Bilinenleri Farklı Bir Bakış Açısıyla Gözler Önüne Seriyor.

emre

Alıntı yapılan: celebi - 27 Aralık 2009, 19:42:09
ya hu netten dışarı çıkmıyorsun ne zaman kitap okuyorsuuz siz ikiniz

dolu dolu yasıyoruz abi  :P  ;D

celebi

mehmet yılmaz

Çelebi hoca, senin için en son 10 ciltlik dev Cin Ali serisinde "Cin Ali'nin Atı'nı" okudu, ondan sonra kitap okumadı deniliyor, aslı var mıdır acep?  ???

celebi

benim okuduklarımı buradaki arkadaşların seni tenzih ederim okduklarını bir teraziye koyalım benim ki ağır basar be hocam

CeLL-O

Alıntı

Şuan okuduğum kitap Zar Adam ; bitince görüşümü paylaşacağım.

maviay55

Turgut Özakman-cumhuriyet

7 den 70 e herkesin okuması gereken kitap bence..ama daha önce şu çılgın türkleri okumanız gerek  ;)

Ollivanders

cok akici bir kitap kim yazmissa allah razi olsun her sayfasindan ekşın fişkırıyor:)

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Aralık 2009, 17:30:44

cok akici bir kitap kim yazmissa allah razi olsun her sayfasindan ekşın fişkırıyor:)

;D ;D ;D

Ollivanders

Akıcı, anlasilir ,güzel bir kitap. Okunmali...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Aralık 2009, 21:27:00

Akıcı, anlasilir ,güzel bir kitap. Okunmali...

Keşke Ötüken Neşriyat'ın Refik Özdek çevirisini okusaydın.
Dünyanın en güzel romanlarından birisidir bence...

Şu ara Faruk Mercan'ın "Fethullah Gülen" kitabını okuyorum.

SametYılmaz55

Unutulanlar dışında yeni bir şey yok-Osman Pamukoğlu

ankarta 55