19 - Darryl Bevon Roberts

Başlatan zevgar, 27 Ağustos 2012, 15:19:45

« önceki - sonraki »

Sercan

Roberts bize gelmeden önce Messi miydi acaba? Çok fazla üzerine gidiliyor bence, ayrıca Göztepe maçında fena değildi..

ChucKeR

adın çıkacağına canın cıksın.

5trawberry

ahmetsefa55

bu macta begendim.bir forvet degilde forvet arkasi hatta iki yonlu orta saha gibi oynadi.verimli de oldu tebrikler.

Levent ÖCAL

Güzel top çalmaya başladı, takımın yenilenmesi ona da yaradı ancak topu ayağından çabuk çıkaramıyor, ayağına her top geldiğinde gözleri Fatih Şen i arıyor sanki.

cgr

Aslanım bee :) Çok iyi pasör görevi görüyorsun :) Tebrikler :)

kalptenþimþek

cgr bey paylaştığınız resimde roberts kobra mı, hint fakiri mi yoksa hint zurnası mı oluyor ? ne yani şimdi ??

Burak

vallahi ben beğenmiyorum en azından Musa Aydın'a bir kez daha şans verilmeli sonuçta 11-12 sezon Süper Ligde her gittiği takımda banko oynayan bir Musa'dan bahsediyoruz

s_uzunkaya

çok hırslı, top saklamasını iyi biliyor, şuanki presci takımımızda bence kilit isimlerden biri. yeri kesinlikle forvet değildi ve 2. yarıyla da serbeste yakın bi oyun tarzıyla bence yerini buldu. çalım var,pres var, pas var, depar var, azim var....iyidir iyiiii ;)

pitbul055

Alıntı yapılan: slazenger - 05 Şubat 2013, 10:16:07
çok hırslı, top saklamasını iyi biliyor, şuanki presci takımımızda bence kilit isimlerden biri. yeri kesinlikle forvet değildi ve 2. yarıyla da serbeste yakın bi oyun tarzıyla bence yerini buldu. çalım var,pres var, pas var, depar var, azim var....iyidir iyiiii ;)

Roberts'dan bahsediyorsun değilmi?Bir yanlışlık olmasın.Geriye pas verip atakları öldürmekten başka bir icraati yokta ondan şaşırdım.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: pitbul055 - 05 Şubat 2013, 10:37:14

Roberts'dan bahsediyorsun değilmi?Bir yanlışlık olmasın.Geriye pas verip atakları öldürmekten başka bir icraati yokta ondan şaşırdım.

bakış aşını yaptırmamışsın sen herhalde :)..."bakış aşımı" yaptırınca farklı gözüküyo topcularımız  :kanka:

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: slazenger - 05 Şubat 2013, 10:16:07

Roberts  :deli:

allum

:_nazar takımdaki futbol bilgisi olan az sayıdaki adamlardandır kendisi bırakın sadece destek verinde performansı artsın

pitbul055

Alıntı yapılan: slazenger - 05 Şubat 2013, 11:41:42
bakış aşını yaptırmamışsın sen herhalde :)..."bakış aşımı" yaptırınca farklı gözüküyo topcularımız  :kanka:

Valla Bak serkanda yaptırmamış bakış aşımı falan...Sanki maradonadan bahsetmiş gibi yazmışsında ondan şaşırdım...Bakış aşımından önce '' NEREDEN BAKTIĞINDA '' önemli bence... :deli:

kamuri