19 - Darryl Bevon Roberts

Başlatan zevgar, 27 Ağustos 2012, 15:19:45

« önceki - sonraki »

celebi

Bence bugun yerinde oynadi verimli oldu

ahmetsefa55

ben begenmedım.ahmet arı veya serkan çalık iyi olsa da dımıtrıyı ortaya ceksek.

##kdc##

Türk sinemasının efsane manavı, adını bir türlü bulamadığım sinema sanatçısının izinden gitsin;
go home Darryl, ülkenin manava ihtiyacı var.

brigand

Arkadaş sen nasıl geldin bu ülkeye? Rodos üzerinden Marmaris'e mi taşıdılar seni? Saatçi hemşerilerine ihanetsin be kardeş.

FaTiH_HaN

Bir aldığın topuda ayağında geveleyerek geriye götürme be adam, hücum oyuncususun az dikine oynican da.

55.hakan

Şu adamın yerine de sağlam bir zenci alsaydık tadından yenmezdi.

Burak

28 Ocak 2013, 00:45:31 #156 Son düzenlenme: 28 Ocak 2013, 10:50:07 Burak
Bugün kadroda senin yerine de Hakan Reyiz olsaydı takımdan ikinci devreye kafadan yaz 35 puan

ali ihsan

Sadece Samsunspor

göztepe maçı en iyi maçıydı. kesinlikle forvet değil. orta saha forvet arasında bir aracı gibi oyunun belli dklarında girebilir. serkan çalık takıma adapte edilinceye kadar oynar

Sol Açık

Aslında adam düzgün oyuncu, yani temel özellikleri iyi. Ama son vuruş, son pas gibi konularda sıkıntılı. Gerçi bunlar da az sıkıntı değil ama, bundan çıkacak sonuç:

Roberts bizim takımı kurtaracak kahraman değil, ama takım iyileştikçe çok faydalı olacak bir takım oyuncusu. Bence yararlı.

5trawberry

Roberts bence yararlı oyuncu. Teknik kapasitesi var. Direk forvet oynadığı maçlarda çok top saklıyordu, dağıtıyordu ama tehlike yaratacak adam yoktu. Şimdi Dimitrov ve Abdulkadir var. Hoca tercihini ofansif ortasaha mevkisinde Roberts'ten yana kullanınca top yüzdesi yüksek bir takım ortaya çıktı.

pitbul055

Futbolcu hariç herşeye benziyor.Top ayağına yakışmıyor.Saat satsa daha faydalı olacaktır

Musti

Alıntı yapılan: ##kdc## - 27 Ocak 2013, 23:01:52
Türk sinemasının efsane manavı, adını bir türlü bulamadığım sinema sanatçısının izinden gitsin;
go home Darryl, ülkenin manava ihtiyacı var.

Alıntı yapılan: brigand - 27 Ocak 2013, 23:06:57
Arkadaş sen nasıl geldin bu ülkeye? Rodos üzerinden Marmaris'e mi taşıdılar seni? Saatçi hemşerilerine ihanetsin be kardeş.

Alıntı yapılan: pitbul055 - 29 Ocak 2013, 15:47:31
Futbolcu hariç herşeye benziyor.Top ayağına yakışmıyor.Saat satsa daha faydalı olacaktır

Yazmayayım diyorum ama en son yoruma dayanamadım artık.
Bu yorumlar nasıl yorumlar arkadaşlar biri bana açıklasın? Ayıp değil mi?
İnsan tuttuğu takımın futbolcusuna, kendinize göre kötü performans gösterdi diye böyle yorum yapar mı? Teknik taktik eleştiri yap eyvallah da bunlar nedir abiler?

Sonra kimse sahipsizlikten bahsetmesin. Sen ben kendi futbolcumuza böyle davranırsak elin adamı dışardan salladığı zaman gücümüze gitmesin.

ngonge

Ben son maçta beğendim. Takım ileride oynayınca top oynamaya başladı o da.

teksas3455

Alıntı yapılan: ngonge - 29 Ocak 2013, 18:53:09
Ben son maçta beğendim. Takım ileride oynayınca top oynamaya başladı o da.

Ben de çok şikayet etmiyorum. Yanındaki adamlar iyi olunca kendisini toparladı.
Tek başına birşey yapamıyordu ama son maçtaki performansı bana göre de iyiydi.