19 - Darryl Bevon Roberts

Başlatan zevgar, 27 Ağustos 2012, 15:19:45

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: uçarlı - 17 Aralık 2012, 14:05:46
BEN BU ADAMI ORTASAHADA OYNATILMASINI İSTERDİM.
ÖNÜNDE ADEM BURAK ARKASINDA HAKAN ARSLAN
SAĞINDA CANBERK SOLUNDA MUSA SİNAN.
ASLINDA MALZEME VAR KULLANACAK KABİLİYETLİ HOCA YOK.

senin dediğin şekilde olursa format direk 4-1-3-2 ye dönüyor.Hakan tek başına kalır orta sahada ve Hakanda bunu kaldıracak ne güç var ne kondisyon.ayrıca Musa'nın ve Canberk'in sürekli geriye gelip hem beklere hemde orta sahada tek kalan Hakan'a yardım etmeleri gerekir.dünyada bunu oynatabilecek hoca yok daha.kralı gelse bu şekilde oynatamaz takımı.oynatırsa her maç en az 4-5 yeriz.ondan sonrada hoca neden tek orta sahayla oynuyorsun diye yerin dibine sokarız

Shane_Falco

Alıntı yapılan: uçarlı - 17 Aralık 2012, 14:05:46
BEN BU ADAMI ORTASAHADA OYNATILMASINI İSTERDİM.
ÖNÜNDE ADEM BURAK ARKASINDA HAKAN ARSLAN
SAĞINDA CANBERK SOLUNDA MUSA SİNAN.
ASLINDA MALZEME VAR KULLANACAK KABİLİYETLİ HOCA YOK.

Net söylüyorum roberts'de kullanılacak kullanılmayacak hiç bir şey yok....

özkan

La adam amerikan üçünlü liginden geldi heyyyy,neyden,kimden konuştuğunuza bi bakın ya.

hacettepeli

bu adam forvette oynadığı sürece gol atamayız. başka alternatifler denenmeli bundan daha kötüsü olamaz.

elexir

Bu adamdan bize zerre kadar fayda gelmez kız gibi top oynuyo hırs yok kafa olarak bitmiş bu adam...

davidsavage

Bu adamda bal yapmayan arı misali. Yerine iyi oyuncular alınırsa gitsin.

dessperadodo

Samsunspor'un bu sezon renklerine kattığı Roberts'ın, 4-7 Şubat tarihleri arasında ülkesinin milli takım kampına çağrıldığı bildirildi. Roberts'ın, Trinidad Tobago'nun Peru ile oynayacağı hazırlık maçında görev alacağı öğrenildi.

Kulüp yetkilileri, Roberts'ın Mart ve Temmuz aylarında Amerika Kıtası kupa elemeleri maçlarında milli takım kadrosuna çağrılmasının beklendiğini kaydetti.

ajansspor

King1965

robertsız bız napcaz ya off :-S

teksas3455

Alıntı yapılan: King1965 - 25 Ocak 2013, 10:40:34
robertsız bız napcaz ya off :-S

Geçen maç oyuna girdi sonradan, yayını kapatasım geldi, bütün umudumu kaybettim  :D

samuray

roberts.mi ne iş yapar o yine aldığı tüm topları ezdi

Jnr.Serkan

Geldiğinden beri en iyi futbolunu oynadı.Ortasahada iyi verim alınıyor kendisinden.Böyle devam

ChucKeR

roberts yetersiz bi forvet diye adamı afaroz etmeye gerek yok. bugun 10kmden fazla koşmuştur. çok fazla bozdu orta sahada ve önemli ataklara bakın hepsinde ceza sahasında. golde mesela savunmayı kenara çekiyo. erdemin bütün sene girmediği kadar ceza sahasına girdi. burda tabi musatafanın da katkısı var, yer değiştirierek oynuyorlar. beceriksiz kabul ama biz süper ligde bu kadar aktif ortasaha bulamamıştık. emeğine saygı duymak gerek diye düşünüyorum.

Kaya

orhan

Tebrikler roberst. oyuna katkısı iyiydi.