Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

Lusage

Ya arkadaş şu hamlelerini bir kere zamanında yap ya. Maçı kopartabilecekken şimdi inşallah yemeyiz diyoruz. Senin bu inadın yüzünden kaybedilen kaçıncı puan olacak acaba..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eprianu

Daha kariyerinin başında, henüz 35 yaşında hoca iken Serkan Aykut, Göksel Gencer, Cenk İşler gibi isimleri kadro dışı bırakmıştın.

Gökhan Alsan ve Nadir yukarıdaki isimlerin tırnağı olamaz ama onlara böyle laubali hareketlerinden ötürü ceza vermedin. Sonuçtan memnun musun Ertuğrul Hoca?

Lusage

Mutlu musun hocam...

Raqua55

Nadir ve gokhan alsanin kadro disi kalmamasi cok sacma bir kararken ustune 2 yeni kirmizi kart tuzu biberi oldu. Ben cok merak ediyorum niye savicevic cikti?

5trawberry

Geçen hafta yazacaktım, ama camianın sembol isimlerinden biridir hakkında ağır olur belki diye sildim.
Ama şimdi gür sesle yazmak istiyorum.

Bu takımın önündeki en büyük engel Ertuğrul Sağlam'dir.

Neye hizmet ettiği, ne planladığı belli değil.
İçten pazarlıklı, sinsi ve takıntılı bir futbol zihniyeti var.

isyan

En büyük özelligi taktik'den cok takimlarinin disiplinli olmasiydi. Takimi kaybetti gibi bir hava var

cakir55

Lusage

Oyun şablonun fiyasko. Değişikliklerin ise pastanın üstündeki çilek..

Bırak sınıfta kalmayı. Okuldan atıldın haberin yok hoca.. 9 kişi oynayan takıma Burak'ıda katarak çomağı niye soktun HOCA!!

GurbetciFanatik

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: eprianu - 20 Mart 2021, 20:47:15Daha kariyerinin başında, henüz 35 yaşında hoca iken Serkan Aykut, Göksel Gencer, Cenk İşler gibi isimleri kadro dışı bırakmıştın.

Gökhan Alsan ve Nadir yukarıdaki isimlerin tırnağı olamaz ama onlara böyle laubali hareketlerinden ötürü ceza vermedin. Sonuçtan memnun musun Ertuğrul Hoca?

Bence de gerçekten sorulması gereken soru budur.

ata55

Hocaya hep destek tam destek verdim. Ancak Giresun maçı çok büyük hayal kırıklığıdır.
Savunulacak hiç bir yanı yok.
Bir de kırmızı kart görüyorsun falan...
Böyle liderlik olmaz.
Dağılmışsın, ipleri kaçırmışssın. Bizi de yaktın.

oguz_5528

11 kişi gol atamadığın takıma iki kırmızı kart gördükten sonra nasıl gol atacaksın en azından beraberlik alsaydın da mahvetmeseydin ortamı bu kadar

Lusage

Benim için değil ama sana inanan taraftarımız için büyük hayal kırıklığısın hoca. Bu sezon sınıfta kaldın..

##kdc##

65 ten önce oyuncu değiştirilmez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez..

Ekrem

Çok inandık çok heyecanlandık neden olmuyor hocam neden