Nadir Çiftçi

Başlatan _SoN_, 02 Ekim 2020, 09:52:01

« önceki - sonraki »

Stoper

Mathias Coureur ileri uçta, Nadir ise kanatta, çok faydalı işler yapacaklardır. Pres gücü, hava hakimiyeti ve mücadeleden kaçmayan yapısıyla Burak Çalık veya Yasin'in yerine kanatta düşünülebilir.

maço

Bu arkadaşı mümkün olduğunca oynatmamak lazım .
O kadar transfer yapıldı umarım çok az süre alır.

Elyesa

birde penaltiyi atacakdi utanmadan :-) yasin haketti birak atsin sen yakaladigin 100% pozisyonlari at once nadir bey

Tiryakiler55

Nadir yapisiyla agir kaliyor gibi. Duran toplarda kafa toplarda etkili olabilecek isim belki ama akan oyun icinde oyunu yavaslatacak özelligine sahip. Mücadelesine lafim yok.

Elyesa

berbat rezil ertugrul sene oyuna alarak takimi 10 kisi birakdi ALLAH a sukurler olsun yinede zar zor yendik neye yararsin sen nadir haaa bu mesaji oyuncularda okuyosa okusun birakin yeter daha yeter.. hani meyve alirsin pazardan ya arada 1 curuk cikar futbolun curuk elmasida sensin nadir..ikinci yari istanbul basdiriyodu tamam senide oyuna alarak pardon mathiasi oyundan alarak 10 kisi kaldik 10 kisiyle bukadar yapacak birsey yok son dakika 10-10 oynadik ama ya kendine ceki duzen ver yada faydali olacaksan oynama lutven nadir yeter artik

ata55

Kadro dışı kaldığı yönünde iddialar var.
Hocaya yanlış yapmış, disiplinsizlikleri olmuş.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ata55 - 21 Şubat 2021, 02:57:21Kadro dışı kaldığı yönünde iddialar var.

Eger oyle bise varsa hoca haklidir. Ertugrul hocayi sevende vardir sevmeyende ama kesinlikle adil biri oldugunu dusunuyorum

KareAs55

Zaten bitiriciliği iyi değildi mücadelesiyle ön plana çıkıyordu son 2-3 maçtır onu da göremiyoruz haber doğruysa mental açıdan problemi olabilir bunun akabinde hocaya bir şeyler de yapmıştır belki.

Elyesa

Alıntı yapılan: ata55 - 21 Şubat 2021, 02:57:21Kadro dışı kaldığı yönünde iddialar var.
insallah dogrudur..geldigi gunden beri diyorum disari kacan toplari toplatacan buna futboldan sogutan adam bizi..Tabiyki elinden geleni yapiyordur eminim ama bizim icin yeterli degil futbolu 2.ligde bile kabul eden olurmu bilmem ama bizim lig icin cooook dusuk benim gorusum

ata55

Kadro dışı duyumu vardı ancak ya haber doğru değil ya da özür diledi.

KocumVolkan

Demirspor maçında çok pozisyon harcadı. Yerine daha teknik forvetimiz olsaydı şuan en azından beraberlik için mutlu olacaktık.

55.hakan

Bana göre şu maçta ayakta kalan tek adam.

Elyesa

10 kisi bile acaba diyor ve iyi oynuyorduk golu bulsak yenecekdik gol icinde oynuyorduk girdin maca sicdin hepsinin emegine rahatmisin simdi insallah birdaha kadroda olmazsin insallah

Stoper

Yeteneğini bir tarafa bırakıp, mücadele eden, rakip kovalayan, savunmayı yıpratan oyun stiliyle çok faydalı olacağını ve oynaması,süre almasını hep yazdım.

Fakat Altınordu gibi sezonun en kritik maçlarından birinde, oyuna sonradan girip direkt kırmızıdan atıldı.

Bütün kredisi Altınordu maçıyla bitmiştir.

ask55

Ahlaksız macı sattın.
Ertugrul hoca basta olmak uzere camıaya ıhanet ettın.
Derhal gonderılmelı !