Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

eprianu

Bazıları sorunu oyun sisteminde aradı ama biz haftalar önce söyledik, birileri takımı sabote ediyor dedik. Altınordu ve Giresun maçındaki kartların ne demek olduğunu anladınız mı? Menemenspor maçında niye atılan gole sevinmediklerini anladınız mı?

Eğer Altınordu ve Giresun maçlarında kırmızı kart görenlere yüklü miktarda para cezası ve kadro dışı verilseydi bugünleri kurtarabilirdik.

Koskoca bir yıl ziyan olmak üzere. Neden, üç beş çapulcu yüzünden! En çok da buna üzülüyorum.

Dartagnan

Paralar ödense dahi bu takımın oynayacağına, üretken oynayacağına inanmıyorum.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SoN_

Mesele öyle ceza verip önü alınacak kadar kolay değilmiş, sanırım başkanın hasta olması ile başlayan ödeme sorunu, özellikle hocanın ve yönetiminde elini kolunu bağlamış, bence bu sebeple kesip atamadılar erkenden.

seskat

Vay babam vay. Biz de teknik taktik konuşuyoruz.
Meğer bu insanlıktan nasibini almamış vatandaşların derdi başkaymış.

Bakalım daha neler görüp duyacağız.

Ben bu sezonu kapattım. Bu saatten sonra rakipler 4te 0 yapsa bile çıkamayız.
Reziller

defansif orta saha

Selamlar,

Daha önce de başka bir nick ile bir süre bir şeyler yazdım. Sonra başkanın taraftara atarlı açıklamalarına kızarak "takım için kafa patlatmanın" yersiz olduğunu düşündüm ve üyeliğimi sonlandırarak "sade taraftar" moduna geçerek sadece maçları takip ettim. Bu saatten sonra da çok yazmayı düşünmüyorum. Yıllardır tribünde boğaz patlattık da ne oldu? En sonunda Samsunspor düşmanı(!) olduk. Ben amatör taraftar kalayım, benim yerime profesyonel taraftar bulunur ne de olsa.

Görülüyor ki kulübün nazarında taraftarın pek bir kıymeti yok. Öyleyse sizden ufak bir ricam, yazdıklarınıza dikkat edin. Doğru düzgün eleştiri yaptığınız halde profesyonellerin(!) hiçbir sorumluluk almayıp en sonunda eleştiren taraftarları "Gerçek Samsunsporlu olmamakla" falan itham etmesi en basit şey. Maçlardaki disiplinsizlik, yapılan yanlış transferler, hocanın formsuzluğu, yönetimin para ile her şeyi halledebileceğini sanması vs kimse bir şey kabul etmiyor ama sorarsanız hep taraftar haksız, hep taraftar kötü. Bu kafa, yarın öbür gün "Burası artık bir şirket, bu eleştiriler de şirkete ve çalışanlarına zarar veriyor, şirketin itibarını zedeliyor vs" diye taraftara dava da açabilir. "Olmaz öyle şey" demeyin. Ben, "YılPort Samsunspor" ve mevcut yönetim hakkında hayret etme aşamasını çoktan geride bıraktım.

Kalan maçlar ile ilgili ise net bir şekilde ilk iki sıradan çıkamayacağımızı düşünüyorum. Biz o hakkımızı Keçiören'e takılarak kaybettik. (Ta o zaman bile Keçiören'in sahası suni çim olduğu için şöyleydi böyleydi bahaneler bahaneler... ama Altay, Giresun, Bursa, Ümraniye nedense suni çim falan dinlemeden Keçiören'i yenmiş Ankara'da) Çünkü "başarı" yani günümüz tabiriyle "winner olmak" nasıl bir gelenekse "başarısızlık" yani "loser olmak" da gelenektir. ADS puan kaybetse bile bizimkiler "4 maç = 12 puan" yapamaz. Play-off'lar hayırlı olsun, dolayısıyla bugün itibari ile kalan maçlara "son 4" değil "son 7" gözüyle bakıyorum.

Her şeyi geçtim, attığı gole sevinmeyen takım olur mu yahu? 2.Lig'e düştüğümüz sene neredeyse bütün futbolcular kulüpten ayrıldığı için yeni baştan kurulan ve asla toz kondurulmayan bu kadroyu ve yönetimi geleniyle gideniyle 3 yıldır izliyoruz. Sezon sonunda şampiyonluk gelirse sevinmeye en çok hakkı olan bence Yüksel Başkan'dır ama başarısızlık olursa da ilk sorumlu yine Yüksel Başkan'dır. Sağlık her şeyden önemli, Yüksel Başkan umarım sağlığına tam manasıyla tez vakitte kavuşur ama "Yazık oluyor Yüksel Başkan'ın paralarına" söylemine anlam veremiyorum. "Oh olsun" da demem elbette, bunun yanı sıra Yüksel Başkan'ın bu kadroya kaç para gömdüğü umrumda bile değil. Doğru insanları seçseydi, sahip çıksaydı parasına. Ayın sonunu zor getiriyorum, trilyoner insanların servetine dertlenecek durumda değilim. Üzüldüğüm nokta, varlık içinde darlık çekerek şu maddi bolluğu değerlendirememektir. Parasız olmuyor kabul ama parayla rezil olunca da hiç hoş olmuyor.

TFF 2.Lig çok zor ve kötü bir kademe. O yüzden bir an önce TFF 1'e geri çıkmayı düşünmeliydik eyvallah lakin 2012'den beri 9-10 sene zaten TFF 1.Lig'de takıldık. Gerekirse 1-2 sene daha burada orta sahalarda takılıp altyapı veya transfer edilecek gençlerle yükselmeyi kovalamalıyız. Bu kadro ile çıksak bile düşmemeye oynarsınız, yeni baştan da kadro kurulmayacağına göre aynı filmi izlemeye devam ederiz.

Son olarak, Caner Arıcı performansından bağımsız olarak çok önceden İrfan Buz'a atar yaptığında kadro dışı kalmalıydı. Bir kez yapan yine yapar. Maçın stresi falan anlamam. Herkes hareketlerine dikkat etmeli.

Ayberk

Alıntı yapılan: Dartagnan - 16 Nisan 2021, 21:06:54https://www.samsunhaber.com/amp/samsunspor/pesinat-mac-basi-ve-primlerini-alamayan-futbolcular-antrenmana-cikmadi-h65321.html

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk önce aklımıza sonra dilimizin ucuna gelen şeyler ayyuka çıkmış. Mevzunun hoca mevzuu olmadığını söylemiştim. Eğrisi, doğrusu vardır, hatalıdır veya değildir. Ama asıl mesele başka. Birkaç saat önce yazdığım gibi gerekirse altyapıdan takviyelerle çıkalım geri kalan maçlara. Bu kafa yapısıyla bir sonuca varmak mümkün değil. Belki gençlerle de sonuç alamayacağız ama hiç olmazsa buranın dingonun ahırı olmadığını göstereceğiz.

elexir

Adamlar hem yazmış hem oynamış bizde salak gibi yorum yapıyoz yok öyle yok böyle çok güzel tiyatro yapmışlar helal olsun para sen nelere kadirsin bunlarıda gördük

Sadece Samsunspor

Baskan olaylari yatistirir yarin Samsuna gelecekmis. Bu saatten sonra altyapiyla cikalim falan hikaye. O kadar para harcamis hala daha takimin direk cikma sansi varken oyle bi riske girmez. Son maclar dayanir bi sekilde sonra alayina yolu gosterir.

Ayberk

Bunların ederi kaç liraymış ya? Ne istiyormuş kardeşler bir bilelim. Günümüzün gecemizin içine ettiğiniz. Ederinizi deyin hele. Ne kadar para için bu afra tafra?

kavak_55

Takımda yolunda olmayan bir şeylerin olduğu belliydi ama bu kadarını tahmin etmezdim. Hele hele Para sıkıntımısın olmadığını düşündüğümüz bu dönemde. Aklıma bomboş kaleye atamadımız goller  geliyor. Kaçan goller demekki beceriksizlik ten değilmiş. Yıllardır Her şeyi gördükte böyle entrasanlık görmedik doğrusu. Yönetim ve hoca sorunları hep halının altına süpüre süpürge işler bu noktaya gelmiş durumda kadro dışı karın çok geç kalındığını düşünüyorum. İnşallah başkan gerekli uyarıları yapar da düzlüğe çıkarız inşallah zor gibi görünüyor olsada böyle olmasını ve bugün Adanademirin puan kaybetmesi için dua edeceğiz sonrada bizim artislere bakacağız ne düzelecek göreceğiz. Bundan sonraki süreçte en doğru hareket aslında U 19 takımı niı sahaya sürmek ama başkan onca harcamadan sonra bu riski haklı olarak alamaz. Baki kalacak SAMSUNSPORUMUZ gerisi teferruattır inşallah şampiyon SAMSUNSPORUMUZ olacaktır. Selamlar cefekar SAMSUNSPORUMUZ taraftarları.

elexir

Bu saatten sonra şampiyon olsa ne olacak bu takım ne hevesimiz kaldı ne inancımız hiç bir futbolcuya güven  kalmadı yazıklar olsun ilk defa böyle bir şey görüyorum bu takım çok parasız kaldı neler geçirdi böyle bir durum yaşamadık parasını alamayan bıraktı gitti kaçtı gitti ama oynadığı zaman oynadı satmadı takımı

Ekrem

Futbolcu bu dini imanı paradır. Vermez isen oynamaz.

jean

Sakami bu bizdedemi para krizi var

Raqua55

Biz konusup dil doksek ne dil dokmesek ne Adamlar zaten filmi yazmislar.Sezon sonu yine bize husran gibi duruyor.Hayirlisi olsun

isyan

Kadro Disi kalan oyuncular yeterli degil denildi, ters teper denildi ve ters tepti.
Antreman'a cikmama nedenleri para alamadiklari icin mi sizce ?
Is yine Zamaninda verilmeyen cezalara geldi. Sen Yumrugunu göstersen, takimi sabote edenlere haddini bildirsen bunlarin hepsi olmayacakti. Simdi 3-4 karaktersizin eline bakacaksin.

Konu ile alakasiz gibi gözükebilir ama yapilan transferler de buna etken.
Yabanci oyuncular icin yeterince konusuldu, cogu berbat idi.
Süper Lig'den Süper Lig icin yeterli olamayan oyunculari aldin, büyük paralar harcadin ve bu oyuncular sana sinif atlatamadi.
Ilk onbir garantisi veriyorsun. Diger oyuncular bunu görmüyor mu ? Fesatlik Kiskanclik hic olmayacak mi ?
Diyelim bu oyuncular ile Süper Lige ciktik sonra ne olacak ? Adamlar üst lig icin yetersiz oldugunu biliyor, biz cikacagiz onlar degil, simdi bu adamlardan ne bekliyorsun ki ?
Hepsi doymus oyuncular, bu adam Ac dediginiz kac oyuncu alindi ?

Yapilan transferler fiyasko, ama Kadro Mühendisligi daha da berbat ve bizim bu duruma gelmemize en büyük etken.