Müjdemi isterim,Turgut FB'de! ( Yalan habermiş)

Başlatan beşnumara, 09 Ekim 2009, 02:54:53

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Ekim 2009, 17:14:48
Az önce Zaman Gazetesinin F.Bahçe muhabiri olan arkadaşımla görüştüm; Turgut'un adını ilk defa benden duydu  ;D ???

O muhabiri işten atsınlar üstat  ;) Turgut'u tanımayan mı kaldı ?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 09 Ekim 2009, 17:16:39
O muhabiri işten atsınlar üstat  ;) Turgut'u tanımayan mı kaldı ?

Turgut deyince tanımadı tabii... Sonra dedim Henry Turgut; ceketinin önünü ilikledi, 3 G2den ben bile gördüm  ;D ;D

berusa55

Fotomaç Gazetesi'nde bugün 'Turgut Fenerbahçe'de' başlığıyla çıkan haber üzerin bir açıklama yapan Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, haberin asılsız olduğunu söyledi

Ayrıntılar: http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=4637

Ertuğrul Sağlam

Fenerbahçe Turgut'u istemedi

Fotomaç Gazetesi'nde bugün 'Turgut Fenerbahçe'de' başlığıyla çıkan haber üzerin bir açıklama yapan Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, haberin asılsız olduğunu söyledi

TRABZONSPOR FİYASKOSU
Samsunspor'un genç golcüsü Turgut Şahin için gazetelerde transfer haberleri çıkmaya devam ediyor. Daha önce Samsun yerel basınından bir gazete genç futbolcuyu Trabzonspor'un istediğini yazmıştı. Samsunspor'dan yapılan açıklamalarda bu haberler yalanlanmıştı. Trabzonspor sayfasını kapatan Turgut için şimdi ise Fenerbahçe ile anlaştı haberi ortaya atıldı.

TURGUT ALIŞACAK
Fotomaç Gazetesi bugün yaptığı haberde Turgut'un 1.5 milyon dolar karşılığında Fenerbahçe ile anlaştığı yorumlarına yer verdi. Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız Samsunspor Sportif Direktörü İsa Turan, "Turgut için hiçbir kulüp bizimle irtibata gezmedi. Daha öncede Trabzonspor konusunda aynı sorunu yaşadık. Fakat Turgut bu tür haberlerle birlikte yaşamasını öğrenecek" dedi.

http://www.gazetekolik.net/haber_detay.asp?haberID=4637

Oflu

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Ekim 2009, 17:17:38
Turgut deyince tanımadı tabii... Sonra dedim Henry Turgut; ceketinin önünü ilikledi, 3 G2den ben bile gördüm  ;D ;D

Ona Bamya de o bilir  ;D

AntZ

Bugün Ahkam gazetesinde de bu haberlerin yönetim tarafından, Turgut'u protesto eden taraftarın "ah ulen biz ne yaptık, bilemedik kadrini kıymetini" demeleri için bizzat yaptırıldığı, haberin ardından yönetim kurulunun acaba doğru mu diye birbirine baktığı yazıyordu.  ???

Nuri Asan

beşnumara

yine yalanlama gelmiş :D zaten bomba haberdi de ne yapalım ilk mesajlarımı okursanız bu başlıkta bana haberin ne zaman geldiğini anlarsınız :D o heyecanla yazmıştım zaten

GurbetciFanatik

Tüh be yalanmis galiba.

Bari bizim yönetim üstüne para verse alirlarmni acaba Yildizimizi.
Bosuna sevindik desene.

Ben Fatih terimin yerinde olsam onu Belcika karsisinda oynatirdim ,
hem o giderdi milli takimin basindan hemde tprkiye tanirdi nasil bir Mal adamlan düsmemeyi basrariyoruz diye.

abduş

erdem

euheuheeepuuuhahahaaaa  ;D  ;D hakkıyı da alsınlar  ;D

celebi

ugrass

tanju55

bakalim bizim baskan size ne kadar sokmus... ;D

lucarelli

Ulen varyaaa sevincim kursağımda kaldı. Kesin taraftarın bağrına basması için yapılan bir haber. Ama yer mi Samsun Çocuğu...