Müjdemi isterim,Turgut FB'de! ( Yalan habermiş)

Başlatan beşnumara, 09 Ekim 2009, 02:54:53

« önceki - sonraki »

beşnumara

09 Ekim 2009, 02:54:53 Son düzenlenme: 09 Ekim 2009, 22:08:18 samsuni
Turgut F.Bahçe'de

Samsunspor'un 21 yaşındaki forveti ile her konuda anlaşıldı. Daum ve Kocaman onay verdi, iş bitirildi.

Dünya yıldızlarını kadrosuna katan F.Bahçe, geleceğe de yatırım yapıyor. Daum ve Aykut Kocaman'ın onay verdiği Samsunsporlu Turgut Doğan Şahin ile anlaşıldı. 21 yaşındaki golcü için Samsunspor'a 1.5 milyon dolar verilecek. Daha önce Trabzon'un da peşinden koştuğu 1.80'lik oyuncu bu sezon 7 maçta 3 gol attı, 2 asist yaptı. Geçen sezon 34 maçta 10 gol
atmıştı.

kaynak: http://www.fotomac.com.tr/fen102.html

Yaman55

Dartagnan

Yaman55

Ollivanders

Allahım işte bu bazı seyler duzelecek desene. Vay mal febe vay ...:) sercanı sefayı da bonus versek olma mı :)

berusa55

Hayırdır ne transferi bu? Devre arası mı?

beşnumara

Alıntı yapılan: berusa55 - 09 Ekim 2009, 03:00:06
Hayırdır ne transferi bu? Devre arası mı?
abi sen onu bunu bırak sen bu haberin keyfini çıkar :D yalandır veya doğrudur da biliyosun daha önce yine çıktı bu haberler

beşnumara

ben de uyuyodum gece 3 ev arkadaşlarım uyandırdı hemen habere bak diye yuhh dedim bu satte mi sabah bakarım :D bir baktım aman Allahım o ne? evde de fenerli var ne yani iyi mi kötü mü dedi? guiza ile çok iyi ikili olurlar tribünde kimsenin başında saç kalmaz ;D

Dartagnan

Yalandır usta bu:P ama guzel duyguymus :Dyazık oldu tamda kendısıne cekı duzen verıodu tuhh:D :D

Yaman55

Dartagnan

usta su baslıktakı fnbrhce yı febe yap yaaa :D tuhafıma gıdıo :D

cgr

berusa55

Yönetim yalanlar yarın. Sonra da "Aaa satmış mıydık acaba" derler?  :D

Yaman55

cgr