Samsun Canik Belediyespor Bayan Basketbol Kulübü

Başlatan berusa55, 10 Ocak 2011, 11:32:31

« önceki - sonraki »

Desiqner

Son 4 maç  için Amerika Milli Basketbol takımından bir oyuncu getirmişler :)

beşnumara

Osman genç Samsunspor için ne yaptı? Belediye takımına ne yaptı Samsunspor'a ne verdi? Gözünüzde belediye takımı kadar değeri yok mu bu Samsunsporun? Kimse bana otoparktan bahsetmesin. Otoparkın durumunu araştırın. Ordan kulübe bir şey gelmiyor. Elle tutulur ne var Samsunspor ile ilgili icraat olarak?

brigand

Bu şehirde yönetici vasfında olan, imkanları kullanma yetkisine sahip hiç kimse Samsunspor'lu değil ve Samsunspor'u sevmiyor. Aksine hiçbir şekilde inanmıyorum artık. Diğer şehirlerde yapılanları, yapılmaya çalışanları gördükçe hem utanıyorum hem de üzülüyorum. Şu adamları yıllardır başımızda biz tutuyoruz. Samsunspor'a verdikleri hiçbir şey yok. Yönetimler değişse de birşey olacağı yok.

özkan

Bu durumun en ana sebebi bence taraftar gruplarının etkisizliği silikliği.Sokakta Samsunspor'luluk ruhu rüzgarı denen bişey yok.Bunu x y z değil taraftar grubu yapacak.Ama onlarında derdi hafta sonu aktivitesi işte.Mesela gazi cd desi Ünisam pankartı asıldıkdan kısa süre sonra kaldırıldı mesela.Araştırmaya buradan başlayabiliriz etkisizliğimizi.

isa55

Canik Bld. - Beşiktaş : 90-73
Bu sonuçla ligde kalmayı garantiledi.
Yeni gelen oyuncu büyük katkı sağladı. Maçın başından sonuna kadar hakimiyet bizimdi. Hakli bir galibiyet aldık.
Seneye iddiali bir takim görürüz insallah

jean

Ligde kaldi sonunda eurocup sansi devam ediyor diye duydum kacinci olmasi lazim acaba

berusa55

jean

Guzel is basardilar artik bu sene avrupaya katilirlar ins

jean

En son yazdigim gibi oldu canik bjk yi yenerek hem play off hemde avrupayi garantiledi ins basarili olurlar

Bafralı

3 oyuncu ile anlaşmışız.

Alıntıİstanbul Üniversitesi'nden Miray Şahin (1993-1.68) ve Viktoria Mircheva'yı (1987-1.90) kadrosuna katan Canik Belediye ödemelerdeki aksama nedeniyle Beşiktaş'taki ikinci yıl sözleşmesini tek taraflı fesheden Luksa Ivankovic'i (1987-2.01) de transfer etti.

Miray Şahin oyunkurucu.
viktoria pivot. Geçen sene İstanbul Üniversitesinde 24 maçta 13,6 sayı 5,5 reb ortalaması ile oynamış.
İvankovic de 9,8 reb ortalaması ile geçen sene 8. sırada yer bulmuş. blok sıralasında da 1,6 ile ikinci.O da pivot.
Geçen seneki pivotumuz Zane Tamane de reb de 9. blokda 7. sıradaydı aslında. Yolları ayırdık anladığım kadarı ile.
Takımı Gençleştirmiş olduk.

Natasha Lacy kaldı mı acaba. O da Asist ve top çalma da 2. sıradaydı. 33 yaşındaydı gerçi.
Essence Carson da WNBA da Los Angeles Sparks takımında yer alıyor. Tutmayacaksak onun yerine de skorer bir dış oyuncu almamız lazım.

Bafralı

Geçen sene Eurocup'ı kazanan takımdan ABD libir guard almışız.
Adı Eshaya Murphy. Hem WNBA, Hem Eurolig, hem de eurocup'ı kazanmış tecrubeli bir isim.
Karadağ vatandaşlığı olduğu için kıtadışı kuralını bozmuyor. Yani iki ABD li daha alabiliriz.

AlıntıGelecek sezon ülkemizi EuroCup'ta temsil edecek olan Samsun Canik Belediyespor, daha önce 2012-13 sezonunda Galatasaray ile EuroLeague play-off ve final 8 maçlarında forma giymiş Amerikalı Shay Murphy'i transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

Başarılar dilerim

jean

Aksilik gruplara kalmasi icin on eleme oynayacakmis ilk defa bu sene cikarmislar kurali

Bafralı

Bafralı

Antonija Misura Sandric ile anlaşmışız. Hırvat oyun kurucu. 2012 olimpiyatlarının en güzel sporcusu seçilmiş.

http://basketfaul.com/makale/55285/misura-canik-belediyesporda.html

http://www.haberler.com/canik-belediyespor-da-transfer-8682356-haberi/

İki amerikalı daha alacağız heralde

Sadece Samsunspor

Samsun tarihinin en iyi transferlerinden biri bence