G.Saray 3-2 SAMSUNSPORUMUZ

Başlatan kadir55ist, 25 Şubat 2006, 18:39:11

« önceki - sonraki »

supporter

Beyler bazı forumlarda yazılıyor çiziliyor Samsunspor taraftarı bu maçta sarı-lacivert-fener diye bağırmış falan gibi. tamam ******* galatasaraylılar "samsun kümeye" diye bağırdı da bizim fenerle ne işimiz var. onları kızdırmak falan ne amaçla olursa olsun takım can çekişiyor bizim kimsenin şampiyonluğuyla işimiz olmaz biz Samsunsporluyuz bizim farkımız da burada zaten. ama bu olay yüzünden herkes bizim için nasıl taraftar diyor

bu tezahürata katılanlar bence iyi bir düşünsünler ne gerek var böyle bir şeye diye..

bengülü

ne diyeyim söylenecek çok şey var defans gene çuvallamış golcumuz yok forvet allaha emanet yönetime gene kızıyorum hani golcü alacaktınız niye almadınız bak ortaya neler çıkıyor hiç hesabınız tutmuyor ve tutmadıda

istanbuldan

Oncelikle maça girerken boylesine bi rezalet olmaz. rakip takımla aynı kuyrukta sıra bekledik.. ve zor şer biletimizi alıp içeri girdik.. açıkçası maçtan kesin galibiyet bekliyordum ama malesef olmadı. takımdan kadro olarak bende memnunum fakat dizilim ve taktik becerisi pek yoktu diyebilirim. Gerçi istanbulda büyük!! diye tabir edilen takımla maça çıkıyorsun ve 2 tane gol hediye ediyorsun ve bunlarıda kontra ataktan yiyorsun. aslında biraz daha akıllı oynayabilirdik..
 Ayrıca bu çooookkkk büyüüükkk!!!! galatasaray taraftarı nasıl oluyorda samsun kümeye diye bağırıyor. onlara ne küme düşmemiz?? biz fb diye bağırınca neye istinaden bu denli eleştiriliyoruz. Onlar samsunun küme düşmesini istedi.. biz de onların şampiyon olmamasını istedik.. Bence abartılacak bişey yok. eğer biz çirkinlik yaptıysak onlar ne yaptı?? ha bu arada yanlış anlaşılmayalım. bizim için bütün istanbul takımları aynıdır.
   Biz Samsun çocuğuyuz Samsunsporluyuz. Onlar ne acaba???

yirmiuc

salihcakir

biraz geçte olsa galatasaray maçındaki izlenimlerimi sizinle paylaşmak isterim. öncelikle ben de takımımızın iyiye yakın oynadığını düşünüyorum. eksiklerimize rağmen taraflı tarafsız çoklarının beğenisini kazandık. bence kıstas olarak galatasarayın samiyende oynadığı maçları almak ve buna göre yorumlarımızı şekillendirmek akılcı olur. samiyen fener maçı haricinde ilk defa bu kadar kalabalıktı. stadın her yeri takımlarının liderliği yakalayacağına inanan coşkulu galatasaray taraftarı ile doluydu. böyle bir atmosferde samsunsporumuz daha ilk dakikalarda o gece orada karnaval yaşanmayacağının sinyallerini verdi.galatasarayın maçların ilk ve ikinci yarılarının ilk 15 dakikasında oynadığı tempolu futbolu ve rakibe kurduğu baskıyı bir hatırlayın. fenerbahçe dahil hiç bir takım bu baskıdan kurtulamamıştı. özellikle ikinci yarının ilk 15 dakikasında. bir diğer istatistikte galatasarayın maçın ilk 30 dakikasında en çok gol atan takımı olduğunu gösteriyor. ama biz ilk yarı boyunca biri gol pozisyonu olmak üzere kalemizde ciddi sayılabilecek 3 pozisyon gördük. bir tanesi ümit karanın çarprazda boş kaldıgı pozisyon diğeri kornerden gelen topa songun kafası. ve birde galatasarayın tam anlamıyla şans golü. ve bence vestelden sonra galatasaray en çok bizim maçta zorlandı. sanki vestel bizden biraz daha iyi oynamıştı. bizim takıma gelince genel manada iyi mücadele ediyoruz. kalemizden forvetimize her hattımız maçı kazanmak için elinden geldiğince savaşıyor. bun hal ve hareketlerinden anlayabiliyoruz. fakat bazı oyuncularımız genel manada oyun kimliğimize uymuyor. bunların başında tolga doğantez geliyor. kendisinin idmanlarda çok çaıştığına ve bu nedenlede formnayı kaptığına eminim ama yeterli değil. sahada olmak başka birşey. tolganın teknik olarak yetersizliğinden dolayı sağ kanadımızda solda olduğu gibi kombine ataklar gelişmiyor; ayrıca tolganın yavaş olması da savunmanın arkasına atılan toplarda sıkıntı yaşamamıza sebep oluyor. belki buraya mehmet polat monte edilebilir. bilmiyorum nasıl bir performans gösterir ama en azından idmanlarda bir seyretmek lazım. yeri gelmişken hemen belirteyim, adnanın orta bölgeden hiç bir yere kaydırılmaması gerek. o bölgedeki mücadele gücümüzü ona borçluyuz. galatasarayın maçının bence en iyisiydi.(celil ikinci tamer üçüncü)birde hücuma çıkarken biraz daha üretken olmamız gerekirdi. bu noktada da ceyhunun yokluğunu azami derecede hissettik. umarım o da bundan sonraki dönemde kendine biraz daha çeki düzen verir de takımın ona en çok ihtiyaç duyduğu bu dönemde takımını yalnız bırakmaz..

son sözde taraftarımıza. istanbulda oturupta maça gelenler ve samsundan gelenler güzel bir atmosfer oluşturdu. fakat stadda; özellikle 3-1 den sonra,  hiç tasvip etmediğim şeylere de tanıklık ettim. stada gelir gelmez takımlarını alkışlamak, onlara moral vermek yerine galatasaray analı bacılı küfür etmekte neyin nesi. peki ya maç 3-1 olduktan sonra galatasaraylılara tabiri caizse gıcıklıklar; onları sinirlendirmek için yapılan fenerbahçe lehinde yapılan tezahüratlar ve hareketler neyin nesiydi. ardından galatasaraylıların samsun kümeye diye tempo tutması beni çok etkiliyor. sizleri etkilemiyor mu? çok mu eğlenceli bir gece geçirdiniz?