25.Hafta: SAMSUNSPOR 1-3 besiktaş

Başlatan baha55, 04 Mart 2006, 22:07:07

« önceki - sonraki »

jean

bu mac bjk macindan kolay gececek tedbiri elden birakmayip ne yapip edip 3 puan almaliyiz

samet

bu maça bütün dernekler malatya maçındaki gibi birleşmemiz lazım.bjkyi tiribün desteğiyle yeneceğiz...

King Of The North

Bu maç hayati önem taşıyor ondan sonra da Trabzonla oynayacağız eğer yenilirsek üstekilerle ara kabak gibi açılacak zor günler görmek istemiyoruz.Tümer'in oynamaması avantaj,Adnan'ın oynamaması dezavantaj diye düşünüyorum.Başımız dik dursun artık Beşiktaşı paralasınlar.Tribün şov da önemli takıma moral lazım hem de çok fazla.

samsunlu_gencler

tümer adisi ohynamıcakmıs insaLLah diorum cunku ßu hocayLa kazanmamız zor gozukuyor

yaman55

bilet fiyatlarından haberi olan varmı arkadaşlar

samet

Alıntı yapılan: "yaman19"bilet fiyatlarından haberi olan varmı arkadaşlar
yaman sen gel ayarlıcaz öncekinden da yine aynı yerde görüşürüz tamam mı...

RenTinRen

beyler vermeyin paranızı şu maça yazık olur..
5 tane yeriz en az degmez beyler

samsunlu_gencler

herseyden umudumu kestim yeniLiriz we dusmemiz tesciLLenir

samet

o kadar basit değil ya biz bu maçı taraftar desteğiyle alcaz...

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: "samet"o kadar basit değil ya biz bu maçı taraftar desteğiyle alcaz...

Maalesef sadece taraftar desteği yeterli olmuyor, takım ve teknik kadro da bişeyler yapmalı. Ama görünen o ki 2.lige doğru yol alıyoruz.

samet

Alıntı yapılan: "Clint_Eastwood"Maalesef sadece taraftar desteği yeterli olmuyor, takım ve teknik kadro da bişeyler yapmalı. Ama görünen o ki 2.lige doğru yol alıyoruz.
biz görevimizi yapalım gerisini onlar düşünsün...

carsambali55

ne demek kesin küme düşeceğiz. oyle düşünen varsa yazmasın. ilk başta biz inanmalıyız.biz inanmazsak nasıl kümede kalacağiz.inanmayan varsa özelden bana ulaşsin
Alıntı yapılan: "RenTinRen"beyler vermeyin paranızı şu maça yazık olur..
5 tane yeriz en az degmez beyler

paran o kadar değerliyse fener maçında kale arkasına geçer anelkayı izlersin. kimse burada maça gitmeyin propagandası yapamaz. hele de takımın böyle desteğe ihtiyacı olduğu bir günde..

34 SS 1965

carsambalı arkadasa katılıyorum ne demek bosuna para vermeyın ben 3 sene ıstanbulda fener samsun macına 35 tl vermsım hıc bır gayemız olmadı taktır de burada takım dusuyor kume dusuyor sız adamları motıve etme yerıne gıtmeyın dıyosunuz yazık

kadir55ist

selam
arkadaşlar son haftanın son dakikasına kadar savaşacağız. öyle hemen pes etmek olmaz. biz kümeden son haftalardada kurtulduğumuz günler oldu unutmayalım. sonuna kadar desdek...

bjk maçından alınacak puan veya puanlar çok işimize yarayabilir. artık iç sahada kazanmalıyız.
biz SAMSUNSPOR luyuz
o kadar basit değil herşey...

yirmiuc