Fortis Türkiye Kupası-İst.B.Bld. 2-2 SAMSUNSPOR (Elendik)

Başlatan tuzlalı, 09 Eylül 2006, 11:32:29

« önceki - sonraki »

supporter

AlıntıSamsunspor Futbol Şube Sorumlusu Engin Uzun,
önem bakımından ligin, kupadan daha öncelikli olduğunu söyledi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Türk Telekom Lig A'nın iddialı ve güçlü takımlarından  olduğunu hatırlatan Engin Uzun, "Kupa'da gruplara katılmak istiyoruz. Ancak, önceliğimiz lig maçlarıdır. Bu maçı kazanarak, Altay karşısında yüksek moralle mücadele etmek azmindeyiz"dedi.

Amsterdamli

FT Gebzespor 1 - 2 Konyaspor

FT Genclerbirligi 1 - 0 Gaziantep BB

FT Bucaspor 2 - 1 Sakaryaspor

FT Elazigspor 1 - 2 Ankaragucu

FT Genclerbirligi Asasspor 0 - 1 Inegolspor

FT Istanbulspor 0 - 5 Manisaspor

FT Keciorengucu 2 - 4 Gaziantepspor

FT Mardinspor 1 - 2 Kayserispor

FT Orduspor 2 - 3 Erciyesspor

FT Siirtspor 1 - 4 Rizespor

FT Ankaraspor 4 - 0 Kasimpasa

FT Antalyaspor 0 - 1 Eskisehirspor

FT Bursaspor 3 - 0 Sebatspor

FT Karsiyaka 3 - 2 Denizlispor

FT Sivasspor 3 - 0 Alanyaspor

Suraya baksana, bunlarin arasinda neden biz olmayacakmisiz? Bu futbolculari ve ozelliklede taraftarlari bu sezon dahada heyecanlandiracak bir kupa macerasi cokmu luks bir durum yani? Bu mantigi anlamadim gitti.

ngonge

kupa maçlarındaki sonuçlarında dikkatinizi çekmiştir, 2.lig ekiplerinin hakikaten süper ligden çok farkı yok. bir kaç istisna dışında ya süper lig takımları zor elemiş, ya da elenmişler.

bengülü

2.ligi b katorisinde oynayan bucaspor tam kadro çıkan sakaryasporu perişan etmiş akşam tv lerde izledim yani süper lig takımlarıda motive olamıyorlar maçlara bence samsunsporda bugün size söylüyorum biz ibb yeniceğiz ve grublara gireceğiz

34 SS 1965

ıstanbulda hava kapalı ve yagaslı taraftar bu havada zor stda gıder ama bılmıyorum ııcmden de hıc gıtmek gelmıyor samusndan gelen bır mısfır doğrultusunda maca belkı gıdebılırım ama ıcımden yenecegız gıbı bır hıs yok bu macta tamma protesto etmelıyız baska amacıız olamaz bence arkadaslar eger mac gıdersek herkes kartondan ı pankart hazırlasın ıcınden gelenı yazsın derım ben protesto amaclı ama belkı akkılları basına gelır

bluegreen55

merhaba arkadaşlar..
ben şimdi 5.30 da taksimden iş çıkışında maça gitmeyi düşünüyorum.

bilen varsa söylesin maça yetişebilirmiyim?
eğer yetişebilirsem nasıl gideceğimide söyleyen olursa sevinirim..

yol kaç saat sürer bilmiyorum maça yetişemeyipte boş yere gitmeyim..
birde dönüşte taa beykoza dönecem..

supporter

Alıntı yapılan: "kadir55ist"
gelecek arkadaşlar akşam trafiğini göz önüne alsınlar özellikle istoç ve ikitelli tarafı 18 den sonra biraz bunaltıyor. gelecek arkadaşlar için özel araçları var ise otobandan mahmutbey gişelerine gelmeden sağa girsinler maskonun önünden zaten tabelalar var.

bluegreen
önceki sayfalarda kadir55ist böyle bir bilgi yazmış
belki işine yarar

veis

swupport trafik yalan yagmur istanbulda son sürat ama ben yarım saat sonra yola çıkıyorum.umarım o 80 bin kişilik statda tek olmam.ama her ne olursa olsun samsunluyum samsunsporluyum.

supporter

veis hadi bakalım geçmiş olsun ve yolun açık olsun.
istanbuldan bazı arkadaşlarla görüştüm gidecekler tek kalmazsın merak etme
bir de maziye takılmakla saygı duymak farklıdır. onu belirteyim dedim

34 SS 1965

arkadaslar stada araba yok  araba kaldırmıyor ozel maclar olmadıgı surece kalkmaz sadece ıstoc un oraya kadar en yakın olarak ordan arabalar gecıyor ordan sonrasını yureyerek tamamlayacaksınzı bılmıyorum arkadaslar ben tuzlada oturuyorum tuzla bır uc ıkıtellı bır onun ıcın ozel araclarla gıdılmesını tavsıye ederım varsa arkadaslar ozel aracları olanlar burdan yazsınlar bır noktada alabıldıgımız kadar taraftraımızı goturelım yoksa bu maca ılgı olmaz havada bozuk bunlar onemlı noktalar

34 SS 1965

tuzla grubundan sanırım maca ılgı yok artık arkadaslar avrupa yakasında yasayan arkadaslar maca gıdebılırseler gıtsınler yoksa anadolu yakasından ozellıkle tuzladan stada gıtmek cok zor ılgılı arkadaslr da yazmamıslar

MeL_55

bluegreen55

araba yokmu gerçekten stada?

yürüme mesafesi nekadar? kaç dakka sürer..
taksimden istoç dediğiniz yer mne kadar sürer hangi araba gider bilen varsa...

istanbuldan

hocam taksimden otobus kalkıyor.. ya başakşehir otobusu.. yaklaşık 2 saat sürüyor.. trafik vasa o kadar yoksa 1 saat bile sürmez.. ama trafik olur.. ben şimdi vatan caddesinden (taksimden kalkıp vatandan geçerek istoça gidiyor) binecem istoç arabasına.. ya herra ya merra deyip.. yetişirsek ne ala yetişemessek su içip doneriz geri artık:))) istoçtan sonra nereye gdilir bilmiyorum ama çıkacam yola allah kerim..

ngonge

bakalım ben de çıkmak için geç kaldım ama birazdan yola çıkıcam. bilmeyenler için söyliyelim, istanbul u bugün sel götürüyor, trafik felç.. giden kaç kişi olur bilemiyecem ama 90.000 kişilik stadda herhalde 100 kişi toplasan olmayacak... olsun varsın..