samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Hadi bakalım şimdi onlar düşünsün  :P  :D

mehmet yılmaz

listede çiço yazıyor ama bugün açılıştagörüştük, maça gelemeyeceğim dedi.

1-samsuni
2-uzunmehmet
3-Denizci
4-kaya
5-emre__ss
6-orucreis
7-alidinler
8-ugur_yildiz
9-Melih Özkan
10-kamuri
11-kdc
12-cembaba
13-fındıkcan
14-janer2555
15-seydo
16-

emre__ss

Her hafta son saate kadar bir adamın eksikliğini yaşamak mutad hale geldi artık.

AhmetDenizci

Alıntı"##kdc##'nin oluşturduğu kadroda, bazı kilit oyuncular maça gelmeme kararı aldı. Huzursuzluğun takım kaptanı ##kdc##'nin kollektif(!) futbol anlayışında olduğu söylentileri kulislerde dolaşmakta."

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

:P

##kdc##

hem pekmezim dökülmesin, hem pamuk g*tüm s*kilmesin hesabında bazı arkadaşlar.
akşam sahada maç yapacak adam buluruz biz de, bundan sonra kimse benim adımı niye yazmadın olum listede yer kalmadı falan diye laf etmesin bana  ;)

emre__ss

mehmet yılmaz

Beyler Halen 16. Kisi eksik. Umut'a ulasabilen varsa soylesin de gelsin maca.

Atakumlu

16-Atakumlu olsun degismeli geceriz kaleye artık ...

mehmet yılmaz

Son saniyelerine 5-4 geride girdiğimiz maçta tam şut çekecekken Ortak Ç'nin çekmesi sonucu kendimi Cingeninho'nun ayakları altında buldum.  :redcard:   8) Temdit penaltısı attık ve maç 5-5 bitti. Plaka oldu :)

Uğur Yıldız

Maçın en güzel anı Cüneyt'in direklerle bize sunduğu resitaldi.Semih Saygıner kdc   8)

seydo55

Alıntı yapılan: samsuni - 03 Mart 2013, 01:58:35
Son saniyelerine 5-4 geride girdiğimiz maçta tam şut çekecekken Ortak Ç'nin çekmesi sonucu kendimi Cingeninho'nun ayakları altında buldum.  :redcard:   8) Temdit penaltısı attık ve maç 5-5 bitti. Plaka oldu :)

şu pozisyondan farkı yok net penaltıydı abi  ;D ;D
http://youtu.be/Wc7ERTyou4s

mehmet yılmaz

Çok net penaltı. Zaten o pozisyonda öndeki adam arkadakine açık bir foul yapmış.  ;D  Birebir aynı pozisyon. Markus da dün LigTV'de aynısını dediydi zaten... ;)  ???

Ben de sana bir türkü göndermek istiyorum Seydo.
ss.biz'den seydo, cüno ve bütün ss.bizgençlikspor'a gelsin...

Eli elime değdi de hem ben yandım hem kendi :) :)

mehmet yılmaz

Seydo, orada mısın?
Hani maçın son bölümlerinde oyun içinde yanıma gelip, 'abi aynı Sergen Yalçın'ın son dönemleri gibi oynuyorsun' demiştin sonra da ben sana 'tek fark gerideyiz, birazdan ceza sahasına gireceğim, sen Cüno toğu savuşturmadan önce beni düşür, penaltı kazanalım' demiştin sen de 'aramızda paranın lafı mı olur abi?' demiştin vs. Verdiğin hesaba parayı yatırdım, bir bak bakalım. Sorun olursa bildirirsin. ;)

----

Tüh ya, özel mesaj diye açığa yazmışım :)  :rulet: 8) :-*
Olacak iş değil...  ??? ???

Kaya

Deplasman organizasyonu olur mu bilmiyorum.Listeyi açalım gerekli yoğunluk olmaz ise iptal ederiz.

1-
2-
3-
4-Kaya
5-
6-
7-
8-
9-
10-
11-
12-
13-
14-
15-
16-
17-

mehmet yılmaz

Ben nasipse bu hafta sonu kayseri'de olacağım. Kadro çıkarıp oynamanız dileğiyle..