2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

maço

Kesinlikle Ferhat'ın yanına bir oyuncu şart.
Yönetim de hoca da farkında sanırım .
Üst liglerde gözden çıkan oyunculardan iyi çıkar mı görecez.
Selçuk Şahin tarzında bir oyuncu bulabilirsek güzel olur.

cakir55

Kendimizi kandırıyoruz yine Trabzon ve Manisa'nın kadrosu şuan bizden daha iyi.

55.hakan

Düşeceğimiz gruptan en zoruna düşüyoruz. O grupta da ne oluyorsa adı sanı duyulmamış takımlar acayip transferler yapıp güçleniyorlar. Sonra da başa bela oluyorlar.

ea55

Galip güzel gelse çok iyi olacaktı.

bayfa55

cembaba

Ben sizin gibi düşünmüyorum. Ligin favorisi olmamak her zaman iyidir. Ayrıca geçen seneden birbirine alışmış bir oyuncu grubumuz var. Çıbanlar da gittiğine göre her şey İrfan hoca'nın elinde.

Kadrolar değil, takımlar şampiyon olur. Takım olabilen bu ligden çıkar. Ben her şeye rağmen geçen seneden daha iyi bir futbol ortaya koyarak çıkacağımızı düşünüyorum. İrfan hoca'ya çok güveniyorum.

Karabudun

07 Ağustos 2019, 12:38:22 #321 Son düzenlenme: 08 Ağustos 2019, 11:24:55 Karabudun
Favori olmamak iyidir; göze batmaz, usul usul gidersin de biz bariz favoriyiz. Bu saatten sonra çok da önemi yok. Elde bolca transfer var, nitekim kadro da gayet kaliteli ve şampiyonluğa oynayabilecek bir kadro. Gelgelelim elde takım var mı? Küme düştüğümüz sezon da dahil yıllardır elde takım yok. O kadar hoca geldi, hiçbiri gerçek bir  takım çıkarmayı başaramadı. Hepsinin kendince mazeretleri oldu.

Buz için yapılan olumsuz tek bir yorum yok. Şahsen ben, bizim camiada en az mensubu olan izlemeden, görmeden yorum yapmayan cenahtanım. Şayet İrfan Buz, hakkında söylenenlerin yarısı kadar bile hocalık yapsa biz ipi göğüsleriz. Eldeki oyuncularla takım olmayı başarabilirse dertsiz tasasız bir sezon yaşarız. Özetle bu saatten sonra iş Buz'da.

cakir55

Ligin favorisi olarak herkes bizi görüyor evet ama biz kağıt üzerinde o kadar iyi değiliz hala bu takımın doğru düzgün kanat oyuncusu ve 8 numarası yok.

5trawberry

Bir sürpriz isim daha gelecekmiş. İki de olabilir.

Ollivanders

Öncelikle geçen seneden daha iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Sebep olarak da İrfan Buz'un varlığını görüyorum. Ancak takım halen yetersiz. Geçen seneki en ciddi sorunumuz kanatlara inememek ve alternatif oyun anlayışı üretememekti. Bu sene de aynı sorunumuz devam etmekte. Her ne kadar nokta transfer yapılmış ise de halen yetersiz mevkiler var. Sol açık ve orta saha takviye istiyor. Alınacak oyuncuların ilk 11 kalitesinde olması gerekiyor. Ayrıca Bahattin Köse'nin de takımdan gönderilmesi gerek. Kafa olarak Samsunspor'da değil kesinlikle.

cembaba

Bahattin Köse bu takımda forma giymemelidir. Çok şımarık ve kendini beğenmiş bir oyuncu. Erkan Zengin transferi iyi olur. Gücümüze güç katar.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Karabudun

Şayet Erkan Zengin gelirse takım ciddi ciddi sınıf atlar ancak bu transfer haberlerinin doğru olduğunu sanmıyorum.

Ollivanders

Erkan Zengin bize seviye atlatır. Ancak ben bu transferin olmayacağını düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Stoper

Orta sahaya transfer istemişti İrfan Buz.
Önümüzdeki hafta bir hareketlilik bekliyorum.
Transfer döneminin bitmesine sayılı günler kaldı.
Ferhat'ın yanına iyi bir isim, kalitemizi arttırır.

minci

Super ligden Gaziantepden birisinin adi geciyor.Gokhan olabilir ama kesinlikle isim vermiyorlar.