2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Transferini ümitle beklediğim Hüseyin Doğan'in peşinde 3 super lig kulübü varmış, o yüzden bu iş yattı diyebilirim. Alabilseydik harika olurdu.

evolution55

atilla cebeci atabey çiçek hayırlı olsun diye yazmış

Sadece Samsunspor

Atabey cicek 15.00da imzaliyor super oldu

evolution55

transferler için önceden bilgi veren kulüp son iki transfer de bilgi vermez oldu.

isa55

Atabey Bandırma da bize karşı oynamıştı. İyiydi. Çok zaman geçti tabii. Eğer formu iyiyse deplasmanlar için müthiş olur. Ayrıca öne geçtiğimiz maçlarda farklı skorlar görebiliriz.

Shane_Falco

Atabey bu lig için güzel isim güzel transfer. Umarım kanat oyuncusu olarak hesaplanmiyordur.

eprianu

Atabey'in sözleşmesinde satın alma opsiyonu bulunmuyormuş. Beni sevindiren şey ise, Atabey'in satın alma opsiyonu ile gelmek istediğini söylemesi oldu. Ayrıca imza törenindeki heyecanı, konuşmaları ve hareketleriyle bu transferi gönülden istediği sonucuna vardım (ya da İnşallah öyledir :).

Atabey transferi ile mevcut kadromuz aşağıdaki gibi oldu.

Mustafa Aztopal kamptan bağımsız olarak bir stoper bir de santrafor alınacağını söyledi. Bu açıklama göre hem forvette hem de defansta çok fazla yığılma olacak. Tahminime göre forvet hattında Erhan Şentürk ve geçen senenin en gereksiz transferi Muhammet Beşir gönderilecektir. İrfan Hoca, Bahattin'i kanat olarak düşünüyor olabilir. Yeni transfer, Abdülkadir ve Atabey forvet hattı için bize yeterli olacaktır İnşallah.

Yine bir stoper alınacağını göz önünde bulundurursak Nuri Terliksiz ve Şahin Şafakoğlu tahminimce gönderilecektir. Hatta belki de Cenk Kaplan da bu furyaya katılabilir.

Mustafa Aztopal yarın kamp kadrosunun resmi sitede açıklanacağını söyledi. Caner Arıcı'ya 3 Milyon TL, Atabey'e 2 Milyon TL ve bu transfer için Başakşehir'e 1 Milyon TL ödeneceği haberlerini de yalanladı.

Shane_Falco

Akıbetleri ne olur bilinmez ama kiraliktan dönen Alperen Pak ve Bilal Gülden'i de yukaridaki kadroya ekleyebilirsin kardeş :))

Stoper

Erhan Şentürk
Abdülkadir Özgen
Savaş Yılmaz
Sahin Şafakoğlu
İrfan Başaran
Bilal Gülden
Cenk Kaplan
İshak Doğan

Kamp kadrosunda yok. Gönderilecek isimlerin bir kısmı belli oldu.

eprianu

Şu Muhammet Beşir'de ne görüyorlar acaba? Anlatsalar da biz de öğrensek.

jean

Muhammet besirin yerine abdulkadir kalsaydi keske

Shane_Falco

Abdülkadir kalmalıydı be :/ Şu Savaş sezonun ilk yarısı taş gibiydi ikinci yarı nasıl bir yatışa gectin arkadaş...

Sol Açık

Alıntı yapılan: jean - 14 Temmuz 2019, 12:22:40
Muhammet besirin yerine abdulkadir kalsaydi keske

Muhtemelen görece genç ve kısmen piyasası var diyedir.
Açıkçası Abdülkadir'in listeye alınmamasına (özellikle dünkü "stoper ve santrafor alacağız" açıklamasından sonra) şaşırmadım. Hem geçen sezonki performansı tatmin edici değildi, hem de yaşı 33'e dayanmış durumda...

55.hakan

Abdülkadir kalmalıydı sadece koşma değil oyun zekası da gerekiyor. Ayrıca Beşir in kaç golü var Abdülkadir in kaç golü var. Neye göre kadro dışı.. Hangi performansa göre. Yanlış kararlara başkan müdahale etmesi gerekli. Yoksa geçen seneki durumu yaşarız.

Raqua55

Gecen yil sadece 2 golu olan bir forveti niye elimizde tutuyoruz anlamiyorum. Muhammet besirde ne gordunuz anlamiyorum. Dunya paralar harcaniyor. Bu kadar net olan durumu nasil goremiyorlar anlamiyorum. Muhammet besir= etkisiz eleman