2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Berk ismail bizde fark yaratacak bi adam değildi.
Abdülkadir ve Bahattin ondan daha daha iyiler.

Manisa da fark yaratacak isimler şuan Nizamettin ve Serdar Deliktaş. Biz eğer ki Şampiyonluk kadrosu kuruyosak Oğuz, Nuri vb adamların forma görmeyeceği bir kadromuz olmali. Özellikle korner bile kullanamayan Oğuz  bu sene de ilk 11 çıkarsa işimiz var.

isa55

Arkadaşlar, mevcutlar ile gelenlerin sahadaki dizilişini hazirlayabilirmisiniz
Nelerimiz var, neresi eksik-zayif Son hali bir görsek diyorum.

AhmetDenizci

2019 - 2020 Transferlerimiz

1 - Gökhan Meral (Sol Bek, 28 Yaş)
2 - Ferhat Çulcuoğlu (Önlibero, 31 yaş)
3 - Guido Koçer (Sağ Açık, 30 yaşında)
4 - Caner Arıcı (Sağ Bek, 32 yaşında)

ender

Dilaverboyaci Manisa'ya gitmesine üzüldüm doğrusu . Çok etkiliydi geçen sezon . Sakarya'yı taşıyan dilaverdi bence .

eprianu

Yerel basın son dakika haberi düştü, Atabey Çiçek yarın resmi sözleşmeyi imzalayacakmış.
Gazetelerin birinde "satın alma opsiyonlu" denmiş, eğer öyle ise harika olur. Atabey geçmiş yıllarda da beğendiğim bir isimdi.

55_OrHaN_55

12 Temmuz 2019, 11:29:36 #230 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2019, 11:52:51 55_OrHaN_55
36 yaşındaki Bilal Kısa ile ilgilendiğimiz yazıyor, fakat işin gıcık tarafı bu oyuncuyla manisa bb de ilgileniyormuş. Ayrica Manisanin bizim gruba düşmesi çok büyük şanssızlık. Keşke onun yerine sakarya düşseydi.

eprianu

Alıntı yapılan: isa55 - 11 Temmuz 2019, 22:24:17
Arkadaşlar, mevcutlar ile gelenlerin sahadaki dizilişini hazirlayabilirmisiniz
Nelerimiz var, neresi eksik-zayif Son hali bir görsek diyorum.

Eksik veya fazla varsa yazarsanız düzeltirim. İrfan Başaran ve İshak için Yücel Uyar kulüp bulmalarını söylemiştik demişti. O yüzden eklemedim. Atabey transferi de netleşince eklerim. Kırmızı renkli olanlar yeni transferleri belirtiyor.

55_OrHaN_55

Samet Hakan Kılıç da bu sene kadromuza dahil olacak diye biliyorum.

Shane_Falco

Berat Boz ve Furkan Yıldırım Erbaaspor'a kiralanacaklar bu sene. Bildiğim kadarıyla ay ortasında direk onların kampına katılacak.
Ayrıca Erkam sağ bek değil stoper olarak düşünülüyor.

Karabudun

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 12 Temmuz 2019, 12:08:30
Samet Hakan Kılıç da bu sene kadromuza dahil olacak diye biliyorum.

Keşke.

Stoper

Okan sakatlığından dolayı, ilk 4-5 maç olmaz. Çapraz bağ sakatlığı, süreç uzun sürüyor.
Savaş Yılmaz gönderilecek diye biliyorum.
Oğuz'u beğenmediğimi geçen senenin ortalarından bu yana söylerim.
Yılmaz Özeren için net birşey söyleyemem. Geçmişi istikrarlı, çizilecek bir isim değil ve ciddi para verildi.
Kısaca Ferhat Çulcuoğlu'nun yanına bir transfer bize seviye atlatır.

Erhan Şentük ve Muhammed Beşir ile yollar ayrılıp ya da kiralık gönderilip, Atabey Çiçek ve 1 transfer ile bu konu kapanır.

Kale tamam, savunma tamam.
1 orta merkez ve 2 forvet transferi bekliyorum. Kanatlarımiz ligi idare eder. Enes İslam, Samet Asatekin , Guido Koçer ve kanatta da oynayabilen Bahattin ile sorun yaşamayız. İrfan Hocanın eli değecek.

Shane_Falco

10 numara ve kanat mevkilerine birer oyucu daha alınacağını biliyorum.

Nuri, Şafak ve Cenk yaramazlarının gönderilip şöyle kapı gibi sağlam bir stoper almamız gerekli.

Lusage

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 12 Temmuz 2019, 16:41:58
10 numara ve kanat mevkilerine birer oyucu daha alınacağını biliyorum.

Nuri, Şafak ve Cenk yaramazlarının gönderilip şöyle kapı gibi sağlam bir stoper almamız gerekli.

Sakarya'dan Berkay veya Sancaktepe'den Recep Burak lazım bu takıma..

eprianu

12 Temmuz 2019, 23:54:44 #238 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2019, 23:59:17 eprianu
Furkan Yıldırım ve Berat Boz'u kaldırdım. Samed Hakan Kılıç'ı ekledim. Yeni transfer değil ama yine de kırmızı ile yazdım. Erkam'ı da stoper'e yazdım.

Stoperlerden 1-2, orta sahadan 2-3 ve forvet hattından da 1-2 isim gönderilecek gibi. Tabi bu, transfer yapılmaması durumuna göre. Eğer bu bölgelere transfer yapılırsa daha fazla adam gönderilebilir.

emre

Yıllar sonra iyi bir yönetimimiz var. Geçen yıl teknik direktör konusunda belki mecburen belki yanlış yönlendirilerek yanlış bir tercih yapıldı ve rahat bir sezon geçiremedik.

Bu sene iyi bir Teknik direktör tercihi ile arkama yaslandım olacakları izliyorum, gönlüm rahat. Taraftarlığın tadını çıkarmak gerek birazda.

Alınan ve alınacak topçular iyidir, iyi olacaktır Allah'ın izniyle lakin tek düşündüğüm şey gönderilecek topçular. Kadro şişkin olmamalı, sorun çıkarabilecek ve işe yaramayacak topçular iyi belirlenip gönderilmeli.