2019 - 2020 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 14 Mayıs 2019, 13:35:20

« önceki - sonraki »

eprianu

Yeni transferlerimiz hakkında bilgi sahibi olan abi ve kardeşlerimiz yorum yaparsa memnun oluruz. Geçen seneki sıkıntılar ortada. Şu ana kadar yaptığımız transferler yerinde mi acaba? Kimi iyi diyor, kimi geçen seneki gibi çöpleri topladığımızı söylüyor.

Gökhan Meral (Keçiörengücü) - Sol Bek - 28 Yaşında
Ferhat Çulcuoğlu (Altay) - Önlibero - 31 Yaşında
Guido Koçer (Boluspor) - Sol Kanat - 30 Yaşında

Sadece Samsunspor

Cop falan degil hicbiri hepsi tikir tikir oynayan adamlar. Karagumrukte 35liklerle cikti bu ligden. Dogru transferler bence ozellikle guido cok iyi

Shane_Falco

Son iki hamle yerinde. Guido takıma seviye atlatabilecek bir isim. Ferhatta belli standartın altına düşmeyen bir oyuncu. Fark yaratabilir mi formuna bağlı.

Manisa Büyükşehir sanırım Nizamettin Çalışkan'ı almış. Beğendiğim bir futbolcuydu. Özellikle Oğuz'un yerine bize sınıf atlatırdı. Hayırlısı olsun

maço

Manisa ile umarım aynı grupta olmayız.

Desiqner

Alıntı yapılan: maço - 05 Temmuz 2019, 09:46:26
Manisa ile umarım aynı grupta olmayız.

Aynı şeyi düşünüyorum. Onlarda geçen yılki güçlü kadrolarını iyi takviyelerle güçlendiriyorlar...

eprianu

Salim Manav ve Ajansspor, Caner Arıcı ile anlaştığımızı yazdı. Haberleri genelde doğru çıkıyor. Caner Arıcı boştaymış, bonservis de ödenmez muhtemelen.

55.hakan

Alıntı yapılan: eprianu - 07 Temmuz 2019, 21:35:38
Salim Manav ve Ajansspor, Caner Arıcı ile anlaştığımızı yazdı. Haberleri genelde doğru çıkıyor. Caner Arıcı boştaymış, bonservis de ödenmez muhtemelen.
İyi futbolcu sağ tarafta Erhan'dan kurtuluruz.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 07 Temmuz 2019, 21:35:38

Irfan hocanın eski öğrencisi Malatya da şampiyonluk yaşadılar. Karakteri, huyu vb sevmem ama sağ bek için en iyi isimlerden biri. Erhan'dan sonra Cafu gibi gelecektir bize

maço

Caner iyi transfer.
Hayırlı olsun.

maço

Alıntı yapılan: maço - 21 Haziran 2019, 13:46:21
Sancaktepe nin stoperi Recep Burak Yılmaz ve Sarıyerin ortasahası Nuri Fatih Aydın ı bir tek ben mi çok beğendim acaba.  :o

Burak Yılmaz ismi konuşulmaya başlandı. Eğer gelirse sol stoperimiz için mükemmel transfer olur.
Umarım gerçekleşir.

55_OrHaN_55

Bazı sitelerde Atabey Çiçek'in kiralık olarak Samsunspor'a transfer edileceği yazıyor. Heyecan veren bir haber, hadi hayırlısı.

eprianu

"Atabey Çiçek şuan Nuri Asan tesislerinde görüşmede İsmail Uyanık, Yücel Uyar ve Mustafa Aztopal var"

Canberk Conkor // https://twitter.com/canberkconkor/status/1148530518973177857

Shane_Falco

İsmail Başkan kiralık olayını çok sevmez ama bakalım. Atabey iyi bir isim.

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 09 Temmuz 2019, 16:29:05
İsmail Başkan kiralık olayını çok sevmez ama bakalım. Atabey iyi bir isim.

Başakşehir ile 2022 yılına kadar sözleşmesi varmış. Geçen sezon Ümraniye'de kiralık oynadığı yazıyor, o yüzden kiralanabileceği ihtimalini düşünmüştüm. Belli olmaz İnşallah bonservisini de alırlar da ben seve seve yanılmış olurum. :)

maço

Hiç izlemedim nasıl tarzı  var bilmiyorum.